Czy orzecznik z ZUS-u może zlecić badania

Wysłane przez paula1978 

paula1978 (offline)

Post #1

20-09-2012 - 17:45:00

Śrem 

Dziewczyny za tydzień mam następną komisję ( już trzecią) i tak się zastanawiam czy orzecznik może zlecić dodatkowe badania mimo tego, że nadal jestem pod opieką swojej placówki tzn WCO?
Chodzi mi o to, że napie......mnie kości okrutnie....i nie wiem co z tym zrobić.....rano z wyrka nie mogę wstać. Boli też w udach no i w kręgosłupie....a ile mogę brać ketonal?
Jak myślicie dziewczyny? Czy orzecznik mógłby skierować mnie np. na scyntygrafię?

*-----------------------*-----------------------*-----------------------------*-------------------------*-------------------------*
serceserce:serceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserce

"Poczucie zdrowia zdobywamy tylko przez chorobę."

- Georg Christoph Lichtenberg

b_angel (offline)

Post #2

20-09-2012 - 17:56:34

radom 

ale twój lekarz nie chce Ci dać skierowania na scyntygrafię mimo dolegliwości?

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

ToJa (offline)

Post #3

20-09-2012 - 18:12:20

paula1978
Jak myślicie dziewczyny? Czy orzecznik mógłby skierować mnie np. na scyntygrafię?
orzecznik nie jest lekarzem od leczenia ino od orzekania o niepełnosprawności/rencie/niezdolności do pracy
skierowanie na badanie pewnie może dać, ale jeśli byłoby to badanie dodatkowe, uzupełniające - zus raczej nie pakuje się w koszty, no i sobie tak myślę, że musiałby mieć podpisana umowę z nfz, a czy zus może taką umowę podpisanąmyśli, hm..... ciekawe? az se zadzwonię do zusu zapytam, bo nigy nie wiadomo do czego taka wiadomośc może się przydaćoczko

paula1978 (offline)

Post #4

20-09-2012 - 18:23:54

Śrem 

Mój lekarz nie chce dawać żadnych skierowańsmutny
Jestem zaniepokojona tymi bólami, a mój doktorek twierdzi, że chemia ze mnie wychodzisad smiley

*-----------------------*-----------------------*-----------------------------*-------------------------*-------------------------*
serceserce:serceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserceserce

paula1978 (offline)

Post #5

20-09-2012 - 18:25:27

Śrem 

Dodam, że ostatnią chemię (herceptynę) wzięłam w kwietniu tego roku.
Co mam robić?

kruszka (offline)

Post #6

03-10-2012 - 22:32:58

Kraków 

Po chemii wychodzą różne historie ja miałam potężne migreny. Mimo wszystko aby uspokoić ducha koniecznie zarządaj badania scyntygraficznego od lekarza prowadzącego. Ściskam serdecznie.

joakil (offline)

Post #7

04-10-2012 - 18:43:30

Pomiechówek 

Paula, myślę, że ważne jest czy ból masz ciągle w tym samym miejscu, czy jest to ból wędrujący uśmiech czyli raz boli tu a innym razem tam i potem znowu tu..... Mnie też bolały kości. Nie mogłam wstać z krzesła jak trochę posiedziałam. Trwało to dość długo. Miałam również robioną scyntygrafię ale nic nie wykazało. To czego się obawiałam przyszło zupełnie z innej strony a tego to się właśnie nie spodziewałam.....
Tak więc poproś o badanie dla twojej pewności ale nie wpadaj w panikę. Takie bóle są normalne, trzeba je tylko kontrolować
buziak

paula1978 (offline)

Post #8

06-10-2012 - 23:27:16

Śrem 

Dzięki Kruszka i Joakil za odpowiedzi.....mam nadzieję, że wymuszę na moim panu doktorku scyntygrafię.
A jeśli chodzi o moje bóle Joakil to ciągle mam usytuowane w tych samych miejscach....nie przemieszczają się....boli od uda do samej stopy....czuję każdą kostkę, nawet w palcach, ból jest niesamowitypłacze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 507
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018