świadczenia rehabliltacyjne

Wysłane przez Anita49 

Anita49 (offline)

Post #1

13-05-2014 - 15:07:36

bielsko-biała 

Witam wszystkichuśmiechMam dylemat jestem po amputacji prawej piersi,usunięty wartownik reszta węzłów zachowana, nie miałam chemii,ani radioterapii-dostałam na 5 lat tamoxifen egis.Zastanawiam sie czy jest sens składac papiery do ZUS-u o rentę rehabilitacyjną-pół roku zwolnienia lekarskiego mija mi końcem sierpnia.Czytałam uważnie wszystkie wpisy pań na ten temat i poczułam sie niezręcznie, bo wszystkie miały gorzej zdowotnie ode mnie i miały z ZUS-em problem...Pracuję fizycznie na linii produkcyjnej-jest to raczej ciężka praca..Hmm nawet opis mojego raka jest dziwny carcinoma tubulo -loburlare,stan złośliwości nie określono-postać specjalna i tak sobie myślę ,że może to taki niewazny typ raczyska i mnie wyśmieją, ze z tym przychodzęmyśliProszę o jakieś odpowiedzi,bo naprawdę nie wiem co mam robić...myśli

Gizi (offline)

Post #2

13-05-2014 - 17:41:33

Warszawa 

Może być trudno moim zdaniem, ale próbować zawsze można, to nic nie kosztuje.

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

k0asia (offline)

Post #3

01-10-2016 - 00:03:23

Jestem po zakończonym leczeniu chemioterapia. 4 serię. Rak piersi prawej, po mastektomii całkowitej. L4 kończę 19 października, w ubiegłym tyg złożyłam wniosek do zus o świadczenie rehabilitacyjne. Według onkolog bezzasadne, bo już dziś powinnam wrócić do pracy. Nagadala mi przy tym ostro, że nie mam sumienia i naciagam zus na koszty. Czy faktycznie nie mam prawa do takiego świadczenia?

Ladymargot (offline)

Post #4

01-10-2016 - 09:05:36

Warszawa 

Mnie L4 skonczyło sie 28 wrzesnia i tez jestem po chemii , operacji . Przede mna jeszcze radioterapia/ na moja prosbę onkolozka odradzała | . Złozyłam wnisoek do Zus o świadczenie . Mimo że prowadzę własna działalność to 20 lat nie byłam na zwolnieniu i chyba teraz nadszedł ten moment . Jestem po pierwszym tygodniu naświetlen , przde mną jeszcze 3 . Czuje sie średnio . Oprócz tego przyjmuje tamoxifen i herceptynę . Więc zasadne jest to bym mimo wszystko skorzystała ze świadczenia .

Wiara czyni cuda lecz tylko walka daje efekty
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 466
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018