Czy złożyć pozew do sądu

Wysłane przez irmina 

irmina (offline)

Post #1

25-01-2015 - 15:05:48

Elbląg 

Witam

Dziewczyny jestem jedną z Was

dwa lata zmojego życiorysu to dwie ciężkie choroby - pierwsza to bakteryjno wirusowe obustronne zapalenie płuc z ciężką niewydolnością

druga 1m-c po zwolnieniu z pracy /zmuszono mnie do podpisania porozumienia/ rak lewej piersi

oczywiście straciłam pierś nie miałam chemioterapii tyko jestem w trakcie terapii hormonalnej

renta na 1 rok całkowita niezdolność w pażdzierniku ponownie ponownie stanełam na komisji lekarskej /pół roku/ częściowa niezdolność

mój błąd polegał na tym że złożyłam sprzeciw do komisji lekarskiej która zabrała mi te pół roku główny lekarz podważył decyzję i wysłał do departamentu ZUS

tam podtrzymano decyzję komisji lekarskiej

a teraz proszę dziewczyny o pomoc ponieważ nie wiem co robić.

Doradźcie Ci czy odczekać i ponownie składać na rentę czy złożyć pozew do sądu mam też kilka przepuklin i stłuszczenie tarcz kręgosłupa o innych chorobach już nie będę nudziła

serdecznia pozdrawiam i bardzo proszę o radę co mam robić bo już nie potrawię myśleć

irmina

lulu (offline)

Post #2

25-01-2015 - 15:20:40

k/Kwidzyna 

Trudni Ci coś doradzić. Sama musisz podjąć decyzję. Przecież podjęcie się tego będzie wynagać od Ciebie konsekwencji i co za tym idzie dużej determinacji, a to nie będzie pozbawione stresu, zdenerwowania.
Ja osobiście myślę, że gra warta świeczki. Bardzo przydatna by była opinia lekarza psychiatry, przecież taki długotrwały stres mógł wywołać u Ciebie dodatkowe schorzenie. A w Twoim przypadku, dwie poważne choroby następujące po sobie nie są obijętne dla Twojej psyche.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

irmina (offline)

Post #3

25-01-2015 - 15:30:52

Elbląg 

Dziękuję lulu. Utwierdzasz mnie w przekonaniu że dobrze robię. Mam już napisany pozew do sądu ale jeszcze nie złożyłam.

Pozdrawiam
irmina

haniam62 (offline)

Post #4

06-02-2015 - 10:11:11

łęczna 

Witaj Irmina odwołuj się tylko pamiętaj ,ze musisz mieć testy od psychiatry a nie tylko opis i to wszystko razem dołączyć.

pociesza
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 571
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018