Jestem częściowo niezdolna do pracy

Wysłane przez Amazonki.net 

Marzena314 (offline)

Post #1

29-08-2017 - 09:47:27

Szczytno 

Hej Kochana czy jest tu jakaś Amazonka,która jest na rencie i zaszła w ciazy i będzie się starała o przedłużenie renty? Ja mam na początek listopada termin porodu a renta częściowa mam przyznana do końca listopada i zastanawiam się czy jest jaki kolwiek sens starać się dalej o rentę bo powiedzą, że skoro rodze dziecko to jestem zdrowa

tysia757 (offline)

Post #2

29-08-2017 - 11:43:55

Żary 

Witaj, ja jestem na rencie oprócz tego pracuję. W styczniu urodziłam, a w czerwcu razem z córeczką pojechalyśmy na komisję. Rentę dostałam na kolejne trzy lata. Też się zastanawiałam czy warto i myślałam podobnie jak Ty. Jednak jak widzisz warto próbować więc jedź kochana .

mebmal (offline)

Post #3

04-01-2019 - 12:40:46

Ja nie mogłam wrócić do pracy przy noszeniu ciężkich rzeczy. Musiałam inaczej kombinować. Jednak pytania o brak włosków itp...z wielu mnie miejsc dyskwalifikowano. smiling smiley Na razie wracam powoli i zostałam Copywritterką. Na razie tak mi idzie. Pozdrawiam Amazonkismiling smiley

Wenus304 (offline)

Post #4

20-11-2020 - 19:33:11

Kargowa 

Hej dziewczynki ????
Dostałam nową decyzje lekarza orzecznika w sprawie renty u przedłużyli mi rentę (częściowa niezdolność do pracy) na rok do listopada 2021. Mam w związku z tym kilka pytań:
Czy jak dostałam orzeczenie od lekarza do pieniążki też dostanę dalej na ten sam termin wypłaty jak poprzednio?
Czy mogę iść do pracy?
Jeśli mogę to ile mogę zarabiać żeby nie przekroczyć dochodu i nie stracić renty?
Pozdrawiam was gorąco ????????????

Al_la (offline)

Post #5

24-11-2020 - 19:31:26

k/Warszawy 

Najlepiej zadzwoń do ZUS-u - będziesz miała informacje z "pierwszej ręki" uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 400
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018