Konferencja „Kobiety Kobietom — życie po leczeniu raka piersi”, 25-26 kwietnia 2014

Wysłane przez Gizi 

Gizi (offline)

Post #1

27-03-2014 - 20:45:05

Warszawa 

Wklejam propozycje, która wydaje się dedykowana w sam raz dla nas.

Szanowne Panie, Drogie Koleżanki,

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na II Konferencję „Kobiety Kobietom — życie po leczeniu raka piersi”, która odbędzie się w dniach 25–26 kwietnia 2014 roku w Warszawie. Wiodącym tematem, tak jak w poprzedniej edycji, będą problemy związane z przebytym leczeniem onkologicznym. Spotkanie jest organizowane wyłącznie dla Pań, gdyż uważamy, że niektóre tematy łatwiej omawiać w damskim gronie. Pierwszy dzień konferencji będzie skierowany zwłaszcza do lekarek, będziemy dyskutować na temat najlepszych sposobów leczenia systemowego. Drugiego dnia odbędzie się spotkanie w szerszym gronie, wykłady będą dotyczyły leczenia wspomagającego, zaburzeń poznawczych w trakcie i po leczeniu, problemów seksualnych i trudności w komunikacji między lekarzami a pacjentkami.

Mamy nadzieję, że interesujący program i udział sprawdzonego grona wykładowczyń zachęci Panie do ponownego spotkania z nami w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy


dr hab. n. med. Maria Litwiniuk


http://www.kobiety.viamedica.pl/2.2014/pl/Szanowne_Panie_Drogie_Kolezanki_,11.htmlOsiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 248
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018