I konferencja pt. "Obrzęk chłonny, przyczyny i zagrożenia"

Wysłane przez ortosport 

ortosport (offline)

Post #1

10-06-2011 - 20:05:10

 ORTOSPORT – Rehabilitacja Medyczna i THUASNE POLSKAZapraszają Państwa na konferencją pod tytułem „OBRZĘK CHŁONNY , PRZYCZYNY I ZAGROŻENIA” , która odbędzie się w obiektach Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 211/215w dniu 25.06.2011 o godzinie 10:00Obrzęk chłonny , jest częstym powikłaniem zabiegów mastektomii , dotyka około 3 tysięcy kobiet – mieszkanek regionu łódzkiego. Tylko ich niewielka część jest świadoma zagrożeń wynikających z obrzęku . Celem konferencji jest edukacja pacjentek w kierunku , zwalczania zagrożeń i powikłań , które niesie zła profilaktyka obrzęku.Organizatorami konferencji są :1. ORTOSPORT – REHABLITACJA MEDYCZNA , łódzka placówka medyczna , działająca lokalnie , skupiająca się na rehabilitacji narządu ruchu , a idąca w kierunku wyspecjalizowania się w dziedzinie rehabilitacji onkologicznej.


2. THUASNE POLSKA , francuska firma specjalizująca się w zaopatrzeniu ortopedycznym , szczególnie adresowanym dla kobiet po zabiegach onkologicznych.


3. Fundacji im. Roberta Schweikerta , organizacja pozarządowa , ufundowana przez potomków Roberta Schweikerta , jednego z wielkich fabrykantów łódzkich przełomu XIX i XX wieku. Misją fundacji jest wspieranie działań prozdrowotnych i edukacyjnych dla mieszkańców Łodzi.


Organizatorzy konferencji chcieliby dać początek cyklicznym spotkaniom propagującym nowatorskie działania w walce z powikłaniami obrzęku limfatycznego.


Osoby zainteresowane uczestniczeniem w konferencji , proszone są o wysłanie maila na adres ortosporto@ortosport.pl , w temacie "Zaproszenie na konferencję" w mailu zwrotnym prześlemy zaproszenie z nr.ewidencyjnym które należy wydrukować, i okazać przy wejściu na konferencjęUczestnictwo w konferencji - bezpłatne


(po okazaniu zaproszenia)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-06-2012 - 23:53:45 przez Al_la.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 337
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018