ODWOŁANIE OD orzeczenia

Wysłane przez rena671 

rena671 (offline)

Post #1

24-02-2021 - 16:20:24

rzeszów 

HEJ ,hej Amazonki. Czy ktoś może przesłać mi wzór o odwołanie od orzeczenia o stopniu niepełnosprawności? Niepotrzebnie składałam nowy wniosek ( nie róbcie tego bo zgodnie z tarczą wszystkie orzeczenia które straciły ważność są ważne do zakończenia epidemii). Nikt wam tego nie powie bo mają nie informować w orzecznictwie a nowe wnioski mają za zadanie obniżyć stopień niepełnosprawności!!!!!!! Proszę pomóżcie mi bo muszę się odwołać do Wojewódzkiej Komisji a czasu mało.

Renulka

Al_la (offline)

Post #2

26-02-2021 - 21:03:42

k/Warszawy 

Nie wiem, czy istnieje jakoś uniwersalny wzór odwołania.
W odwołaniu musisz napisać dlaczego się nie zgadzasz z decyzją.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

karina10 (offline)

Post #3

30-09-2021 - 14:44:29

Warszawa 

rena671
HEJ ,hej Amazonki. Czy ktoś może przesłać mi wzór o odwołanie od orzeczenia o stopniu niepełnosprawności? Niepotrzebnie składałam nowy wniosek ( nie róbcie tego bo zgodnie z tarczą wszystkie orzeczenia które straciły ważność są ważne do zakończenia epidemii). Nikt wam tego nie powie bo mają nie informować w orzecznictwie a nowe wnioski mają za zadanie obniżyć stopień niepełnosprawności!!!!!!! Proszę pomóżcie mi bo muszę się odwołać do Wojewódzkiej Komisji a czasu mało.

Rena, ja tak zrobiłam i mam obniżony stopień.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 412
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022