włoskie makarony

Wysłane przez martusiak 

martusiak (offline)

Post #1

26-08-2013 - 18:49:24

łatwe, szybkie i smaczne danko smiling smiley do którego potrzeba tylko:
piersi z kurczaka, słoiczka suszonych pomidorów (najlepiej z kaparami), makaronu penne, ziół prowansalskich, ząbka czosnku

>pierś z kurczaka z dodatkiem ziół prowansalskich i czosnku podsmażyłam na oleju, w którym zanurzone były pomidory
>kiedy się ona już zarumieniła, dodałam pokrojone suszone pomidory, kapary i delikatnie to wszystko razem podsmażyłam.
>równocześnie w garnku obok gotował się makaron penne, ale równie dobrze mógł być to chociażby tagiatelle czy farfalle
>na koniec wszystko to należy zmieszać, przełożyć na talerz i zjeść.

proste?
smacznego smiling smiley

Jolcia (offline)

Post #2

01-09-2013 - 17:16:04

Proste. A ja lubię proste dania. Na pewno zrobię buzki

filipinka35 (offline)

Post #3

01-09-2013 - 17:20:56

O jaki fajny przepis

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

alunia13 (offline)

Post #4

01-09-2013 - 17:31:32

Pomidory suszone mam własne radocha,,,,,,,,,,,,jutro zrobię( złapie kurczaka co po podwórku biega i danie gotowe)uśmiech

Beti1 (offline)

Post #5

10-09-2013 - 15:27:58

Makaron z suszonymi pomidorami, szynką szwardzwardzą i serkiem maskarponegrinning smiley Wykonanie to jakieś 15 minut, a przepyszne jestgrinning smiley Tylko trochę ciężkie, kaloryczne ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Makaron gotujemy, szynkę podsmażamy z cebulką i czosnkiem, dodajemy pomidory i serek. Następnie ugotowany makaron mieszamy z sosem i gotowe. Doprawić wedle uznaniagrinning smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 523
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018