Kawa z mlekiem sojowym

Wysłane przez agawa 

agawa (offline)

Post #1

03-07-2011 - 11:58:47

okolice 

Jakoś mi się zdeydowanie odechciało (cokolwiek to może znaczyć) mleka zwykłego. A że kawy czarnej nie znoszę, to zakupiłam mleko sojowe w kartoniku.
I kombinuję, jak je do kawy dodać, i jeszcze żeby ono się w tej kawie nie zwazyło myśli
Macie jakieś doświadczenia, przemyślenia, informacje w tym zakresie?

amor (offline)

Post #2

03-07-2011 - 14:58:23

Siemianowice Sl. 

A czemu miałoby sie zwarzyc? Ja dodawałam wiele razy....no chyba ,ze moje chamskie podniebienie nie zauwaza zwarzonego! smiling smiley

agawa (offline)

Post #3

03-07-2011 - 15:41:58

okolice 

Moje podniebienie też nie zauważa, tylko oczy widzą grudeczki... niezdecydowany
Kombnuję, czy aby nie wlewam go do kawy zbyt gorącej myśli

Haniap. (offline)

Post #4

03-07-2011 - 18:15:16

Poznań 

A czy my możemy soję? Z tego co piszą mądre głowy, nie bardzo....bezradny Ja odstawiłam tabletki sojowe na klime, bo ponoć soja nam się kłóci z hormonami....

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

amor (offline)

Post #5

03-07-2011 - 18:48:09

Siemianowice Sl. 

Ginekolog onegdaj mowila by zadnych specyfikow sojowych nie spozywac ( przetworzone preparaty, tabl;etki itp) natomiast namawaiała mnie do spozywania soi naturalnej. Ja niewielkie ilosci jadam, chociaz w Chinach to prawie codziennie konsumowałam tofusmiling smiley

MamaZosi (offline)

Post #6

09-05-2014 - 21:03:48

Zgorzelec 

Hm no wlasnie jak z ta Soja Mozna jesc,,,ja ostatnio wcinam Jogurts na buzie Soi,zamowilam make sojowa,,,,moze robie Blad,,,Tyle ze chce przedstawic Nas na zdrowe oszywianie Typu Kassa jaglana mlekowych migdalowe itp..generalnie wykluczanie bialej Maki i cukru z jadlospisuwinking smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 363
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018