Małe gryzonieradocha

Wysłane przez justa1970 

justa1970 (offline)

Post #1

14-04-2010 - 08:19:22

Piotrków Trybunalski 

Witam chciałby otworzyć wątek dla tych osób które nie mają ani psa ani kota.
Ja mam w domu Zofię szczurzycę w kolorze czarno białym
Najinteligentniejsze zwierzątko świata .Klatka raczej jej nie potrzebna -chyba ,że na załatwienie swoich potrzeb.
Był czas ,że uwielbiała przesiadywać na wieszaku z ubraniami - ale po kilku skokach na gości które prawie skończyły się zawałem dla otwierających drzwi zmieniła z naszą niewielką pomocą lokalizację
Teraz przeniosła się na biurko obok drukarki - kabli nie gryzie,ludzi też nie ,prosi jak pies o jedzenie i przybiega na wołanie .
Cudeńko jak zrobię jej zdjęcie to wstawię.calus

Iza

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 14-04-2010 - 08:20:39 przez justa1970.

Szpaku (offline)

Post #2

14-04-2010 - 09:58:26

Poznań 

to czekamy na fotkę duży uśmiech

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

Agaba190 (offline)

Post #3

14-04-2010 - 10:00:04

k/Warszawy 

Od dawna wiadomo, że szczury to bardzo inteligentne zwierzęta.
Podobno najlepiej miec takiego szczurka dzikiego (wędrownego) udomowionego. Ponoc trzy razy bardziej inteligentny od hodowlanego.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Mamotsa (offline)

Post #4

14-04-2010 - 10:20:17

U nas mieszkaja dwa chomiki. Jeden jest "psycholem", doslownie rzuca sie i gryzie, potrafi wisiec na palcu reki ktora go karmi...
Drugi uosobieniem porzypomina leniwego misiaczka, lubi byc noszony, tulony, przesiaduje u mojej corki w kieszonce polarka.

Monia_B (offline)

Post #5

17-04-2010 - 18:48:43

Łódź 

haha takiego wściekłego chomika miała moja córcia 4 lata temu - normalnie rzucał się do prętów klatki jak jakiś rotweiler. Na szczęscie nie pożył długo, bo to dla dziecka nie była żadna przyjemność.
Teraz mamy kolejnego chomiczka, a raczej chomiczynkę winking smiley oaza spokoju. Dzieciaki ją uwielbiają; ma taką specjalną kulę w której się ją zamyka, a ona biega w niej po całym mieszkaniu smiling smiley
A poniżej Śnieżynka, która już dawno od nas odeszła sad smiley - płakałyśmy obie: córka nad chomiczkiem, a ja nad córką, bo mi jej było tak żal...

moja tfu forumowicz rczość blogowa

justa1970 (offline)

Post #6

20-04-2010 - 09:09:07

Piotrków Trybunalski 

Dodałam kilka fotek Zofii do mojej galerii - jak wstawić tutaj jeszcze się nie naumiałambezradny

Iza

agawa (offline)

Post #7

20-04-2010 - 10:16:39

okolice 

Moniu - jaki odjechany, superowy domek ma wasz chomiczek smiling smiley Jak ten czas leci... Nasz chomiczek zdechł jakieś 3... może 4 lata temu i mielismy wypasiny domek - kolorowy, poziomowy, z rurami do biegania... ale sie nie umywa do waszego smiling smiley To tak jakby pralkę-franię postawić obok nowoczesnego automatu...
A córeczka też niczego sobie smiling smiley Pięknie ci rośnie... widać: dziedzicenie po kądzieli brawo

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 20-04-2010 - 10:17:05 przez agawa.

justa1970 (offline)

Post #8

20-04-2010 - 13:35:03

Piotrków Trybunalski 

Chyba się naumiałam

Iza

Monia_B (offline)

Post #9

20-04-2010 - 23:02:13

Łódź 

agawa
Moniu - jaki odjechany, superowy domek ma wasz chomiczek smiling smiley ... mielismy wypasiny domek - kolorowy, poziomowy, z rurami do biegania... ale sie nie umywa do waszego smiling smiley To tak jakby pralkę-franię postawić obok nowoczesnego automatu...

Córcia sobie taki wymarzyła, a że najtańsze to to nie było - uprosiła wszystkich z rodziny, żeby zamiast zabawek na urodziny dawali pieniądze. Uzbierała sobie, więc trzeba było kupić smiling smiley Ale mycie tego doprowadza mnie do szału - wszystko trzeba porozkładać, masakra. W tą sobotę moja córcia myła tą klatkę 4 godziny - ale nie myślcie, że jest taka dokładna - po umyciu miała usiąść do lekcji winking smiley dlatego tak jej długo szło

Justa fajny szczurek - kiedyś kolega miał dwa szczurki w domu, bardzo inteligentne stworzonka

moja tfu forumowicz rczość blogowa

agawa (offline)

Post #10

21-04-2010 - 00:29:44

okolice 

justa1970
Dodałam kilka fotek Zofii :
... no... nie wiem... czy Zofia wygląda na nieszczęslifffąąą? raczej na... niezadowoloną? Oj, chyba palca bym jej nie podsunęła myśli

justa1970 (offline)

Post #11

21-04-2010 - 20:51:27

Piotrków Trybunalski 

Ona naprawdę uwielbia jeśdzić na ramieniu =zwiedzać mieszkanie i wychodzić tak na balkon.Jeszcze nie zdarzyło się coby kogoś ugryzła. Czasami podskubuje leciutko ale tylko jak zaczyna jej się nudzić i chce ,żeby się z nią bawić rotfl.
Doszłam do wniosku ,że mam na jej punkcie kukuhura

Iza

S001 (offline)

Post #12

14-08-2011 - 17:16:37

Nie wiem czy watek jest jeszcze aktualny. Szczurki niestety żyja 2-3 lata. Miałam 4 szczurzyce. Wspaniałe zwierzęta. Warto by poczytac fora dotyczące szczurków labolatoryjnych (szczury.org lub szczury.biz). To kopalnia wiedzy o szczurkach. One, niestety, zazwyczaj umieraja na raka.
Teraz mam wielkoszczura gambijskiego. Też inteligentny, ale całkowicie inny. Taka mieszanka psa i kota. Wierny i przywiązany do swojego Pana lub Pani, a do tego indywidualista.

myszka (offline)

Post #13

18-05-2013 - 08:52:03

Poznań 

Widzę, że wątek trzeba odkurzyć duży uśmiech
Wyrzuty sumienia mnie ugryzły... stres
psem, a własciwie psicą ( to ta panienka co do SPA chodzi śmiech ) to się pochwaliłam
a siostrzyczkami myszoskoczkami to nie bezradny

A wiec przedstawiam Wam nasze kochane , mądre myszoskoczki panne Sally i panne Fretkę
Mieszkają z nami juz przeszło dwa lata ok

A tu z panią od SPA czyli z Issą ( przyjaciółki z nich jak nie wiem co rotfl)

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Al_la (offline)

Post #14

18-05-2013 - 10:39:15

k/Warszawy 

Zabawnie wyglądają z Issą chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

ira (offline)

Post #15

18-05-2013 - 10:43:07

Pabianice 

Issa nie miała ochoty na początku "znajomości" trochę się z nimi "pobawić"? grinning smiley

myszka (offline)

Post #16

18-05-2013 - 12:31:03

Poznań 

Iro powiem tak ... kiedy panny wprowadziły się do naszego domciu, a właściwie przyjechały w kartonowym transporterzerotfl Issa od samego początku je pokochała.(przynajmniej ja to tak odebrałam śmiech )
Stały one najpierw u nas w pokoju komputerowo -radiowym więc psinka miała na nie tzw. oko.ok
No i pierwszy dzień a właściwie wieczór Nasza Issa przesiedziała przed akwarium prawie do rana ... pamiętam dobrze bo mieliśmy ze Szpakiem wtedy audycje w Naszym Radiu...i pękałam ze śmiechu...bo siedziała jak zahipnotyzowana. Mam gdzieś foto... jak znajdę to wrzucę uśmiech
Wstałam również w nocy ( bo nie ukrywam mialam pewne obawy, czy czasem od tego siedzenia i patrzenia nie zgłodnieje nasza pannaśmiech) i ku mojemu zakoczeniu z pozycji siedzącej zeszła do leżącej ale nadal przy akwarium śmiech

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

annakepca (offline)

Post #17

19-12-2013 - 10:34:16

Też miałam myszoskoczki - albinoski :3
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 335
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018