blee Muzyczne klapy

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

10-01-2014 - 08:15:48

Poznań 

Mamy miejsce na forum poświęcone muzyce... i zazwyczaj zachwycamy sie tutaj utworami, coś polecamy bo nam przypadło do gustu...ale nie ma poruszonego tematu o klapach muzycznych...blee

To może ja zacznę...ostatnio w sieci (czyt. na youtubie) pojawił sie teledysk Nataszy Urbańskiej "Rolowanie", powiem Wam że oglądałam go trzy razy pod rząd, żeby tekst zrozumieć... bo nie wiedziałam czy ona śpiewa po polsku, czy po angielsku, czy po jakiemu myśli ... moim zdaniem chciała zrobić coś innego, ale nie wyszłobezradny

Posłuchajcie...popatrzcie

P.S. musicie kliknąć i otworzy Wam się osobna karta na YouTube

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 10-01-2014 - 08:19:39 przez myszka.

Baba Jaga (offline)

Post #2

10-01-2014 - 08:35:10

Jagolandia 

dla mnie porażka .... stać ją na duuuużo więcej .... nijak mi do niej nie pasuje

... eksperyment, prowokacja ??
- jakby chciała powiedzieć - tyle już pokazałam i wszystko nie take, to może tego oczekujecie ?
osobiście to odbieram tak jakby się na mnie wypięła .... a przecież cenię jej kunszt, a ze nie przepadam, to już inna bajka

myszka (offline)

Post #3

10-01-2014 - 08:52:52

Poznań 

no właśnie Natasza ma w sobie coś co odpycha...widzę, że nie tylko mnie... a przecież utalentowana dziewczyna, przynajmniej głosowo
...bo jako projektantka taka sobie... a może za dużo tych sroczek za ogon chwyta ( piosenkarka, projektantka, aktorka...) myśli

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Al_la (offline)

Post #4

10-01-2014 - 11:51:40

k/Warszawy 

Faktycznie niezbyt udane to "eksperymentowanie" niezdecydowany

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

mea (offline)

Post #5

10-01-2014 - 12:10:43

Piaseczno 

Powiem w skrócie...masakra! a poniżej tez niezły hicior klapa szokbleeniezałamka

With or without you...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-01-2014 - 12:11:16 przez mea.

elisabeth (offline)

Post #6

10-01-2014 - 12:16:30

Lubuskie 

Podziwiałam ją w tańcu ,byłam pod wrażeniem jak śpiewała i tańczyła ale ten teledysk to żenada ,podobno to eksperyment który się udał ,tak wypowiadał się Józefowicz .Jak dla mnie to porażka blee

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

Al_la (offline)

Post #7

10-01-2014 - 12:17:19

k/Warszawy 

A zapowiadał taki wspaniały powrót....że aż byłam ciekawa niezdecydowany

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

myszka (offline)

Post #8

10-01-2014 - 12:22:47

Poznań 

oj o "Filiżance " Wiśniewskiego też było głośno... no niestety nie udał się come back ... nawet zmiana image nie pomogła... ja chyba wolałam juz z dwojga złego te jego czerwone kudły duży uśmiech

ira (offline)

Post #9

10-01-2014 - 17:28:29

Pabianice 

Nataszę bardzo lubię - tu jej nie wyszło bezradny
Ktoś się kiedyś wypowiadał (jakiś krytyk muzyczny), że to Józefowicz każe jej śpiewać wszystko, że gdyby pozostała przy jakimś konkretnym stylu, mogłaby coś zdziałać.
A Wiśniewski przecież sam siebie nie przeskoczy, a jak "śpiewa", każdy słyszy duży uśmiech

myszka (offline)

Post #10

28-03-2014 - 16:57:14

Poznań 

nie wiem czy to tak do końca klapą można nazwać, ale chyba takiego szału nie będzie jak przy "Bałkanicy"

Jakby nie patrzeć piosenka z przesłaniem, ale ma coś w sobie takiego że jestem na NIE myśli

Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 28-03-2014 - 17:03:26 przez myszka.

iwciam (offline)

Post #11

30-03-2014 - 20:52:58

Myszko racja nie porywa jak Bałkanica ...blee ale jak wszystko ta piosenka tez pewnie znajdzie swoich odbiorców przewraca_oczy

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 487
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018