Seriale telewizyjne

Wysłane przez Amazonki.net 

amor (offline)

Post #1

26-11-2010 - 20:27:42

Siemianowice Sl. 

A ja oglądam Gotowe na wszystko- 7 sezon! Uwielbiam ten serial w ktorym jest wszystko co potrzeba- zwariowany humor, kryminal, tresci psychologiczne i bardzo madre podsumowanie odcinka! Tylko pozornie to film dla gospodyn domowych....Namietnie tez wypatruje na N -ce kolejnego odcinka Siostra Jackie - o nowojorskiej pielegniarce - perfekcjonistce ,ktora powoli pokazuje nam sie jako uzalezniona od lekow narkomanka, prowadząca podwojne zycie.Film rowniez potrafi mocno rozbawic..

aquila (offline)

Post #2

01-06-2012 - 19:13:39

pozwolę sobie odkopać wątek (może dostanę nominację do złotej łopatki), ale się muszę poskarżyć, że jestem przestrasznie rozczarowana ostatnim sezonem gotowych na wszystko, a już ostatnim odcinkiem jestem wręcz zdegustowana

fuj

pierwsze sezony były naprawdę dobre, świetny czarny humor, wyraziste, czasem przerysowane postacie (w pozytywnym sensie), dialogi często niby nierealne, ale inteligentne i zabawne, życiowe w często nieżyciowym kontekście ... a skończyło się na operze mydlanej (normalnie prawie jak em jak mdłości z kasią cichodupek i braciami mroczkami)

a z innej zupełnie bajki to z seriali polecam grę o tron
nawet tym co nigdy z fantastyką do czynienia nie mieli

It's just a ride ...

Parabola (offline)

Post #3

01-06-2012 - 21:17:16

Nowy Sącz 

....ehhh przewraca_oczy ... dla mnie "Chirurdzy" ...... zakończyli się tragicznie... wnerwiony
Aby do września..... myśli ..... szkoda tych głównych bohaterów....

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-06-2012 - 21:20:53 przez Parabola.

amor (offline)

Post #4

01-06-2012 - 21:27:04

Siemianowice Sl. 

A mnie się skonczył moj ukochany serial , towarzyszący mi od pierwszych dni choroby- "Gotowe na wszystko"- ryczałam jak bobr co nigdy mi się nie zdarza na filmie. Dr House tez się zakonczył,ale nie wiem czy definitywnie.

Haniap. (offline)

Post #5

01-06-2012 - 23:27:41

Poznań 

A ja jak zachorowałam kolejny raz jesienią zeszłego roku, dostałam "na receptę" oglądanie seriali. Mam kanał TVP Seriale i tam uwielbiam "Ranczo", "Ojca Mateusza", ale także powtarzają "Zmienników", "Alternatywy 4", "Daleko od szosy", leciał "Dom" .... i wiele innych seriali .... Chociażby "Rodzinka pl" radocha

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

aquila (offline)

Post #6

05-08-2012 - 21:33:09

znowu pozwolę se odkopać wątek, bo właśnie skończyłam oglądać drugi sezon The Walking Dead

[www.filmweb.pl]

bardzo polecam i proszę się nie zrażać zombiakami, zombiaki są tylko pretekstem, żeby pokazać coś o ludziach...
niby nic odkrywczego, ale bardzo dobrze się ogląda, pomimo słabego aktorstwa kilku osób i miejscami czerstwych dialogów

It's just a ride ...

Pyrunia (offline)

Post #7

22-08-2012 - 11:02:13

Stolica Pyrlandii 

Nie ma to tamto.
teraz każda szanująca się stacja musi mieć program kulinarny i serial o lekarzachprzewraca_oczy
Lekarze

mgiełka (offline)

Post #8

17-04-2013 - 17:32:47

Radom 

Dzisiaj, w 520-tym odcinku serialu "Na dobre i na złe" (program II TVP, godz. 20.40), o problemie dziedziczności raka piersi, o mutacji genu i profilaktycznym usuwaniu piersi.

Z amazonki.net od 2006 roku.

Ciemino (offline)

Post #9

22-04-2013 - 14:14:26

Suwałki 

Jestem na ostatniej serii Doktora Housa, wcześniej oglądałam w telewizji, ale teraz kończe w internecie... a oprócz tego czasami zdarzy mi się pooglądać Pamiętniki wampirów.

margill (offline)

Post #10

29-04-2013 - 11:59:49

Doktor House jak dla mnie najlepszym był serialem, obecnie ogladam The Walking Dead, polecam ^^

piellko (offline)

Post #11

14-05-2013 - 15:06:46

Doktor House był naprawdę dobry, teraz natomiast oglądam Grę o Tron na podstawie sagi "pieśni lodu i ognia" Martina. Szczerze polecam smiling smiley

Al_la (offline)

Post #12

28-10-2015 - 10:30:21

k/Warszawy 

Poznajecie?

[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
[www.youtube.com]

Nie wiedziałam, że Iga tak ładnie śpiewa. Zdolna dziewczyna uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

elisabeth (offline)

Post #13

28-10-2015 - 15:50:47

Lubuskie 

Ula Mostowiak z ,,M jak miłość "jaka miła niespodzianka ,nie wiedziałam że tak pięknie śpiewabrawo

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

Baba Jaga (offline)

Post #14

29-10-2015 - 08:08:22

Jagolandia 

pięknie pięknie ...najbardziej podoba mi się w trzecim linku uśmiech

Al_la (offline)

Post #15

29-10-2015 - 09:06:29

k/Warszawy 

Baba Jaga
...najbardziej podoba mi się w trzecim linku uśmiech

tak

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

elisabeth (offline)

Post #16

29-10-2015 - 09:11:07

Lubuskie 

Ja się zachwyciłam: pięknie śpiewa,gra na pianinie ,pisze teksty i komponuje gra w serialu i rozmawia w obcym języku ,dużo jak na taką młodziutką osobę (i jest ładna)tak

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

myszka (offline)

Post #17

29-10-2015 - 09:21:02

Poznań 

kiedyś mi gdzies mignęła w jakims teledysku w programie który ogladają moje chłopaki Szpaki...ale to był bardziej skoczny utwór...w takich klimatycznych pieknie ...jestem pod wrażeniemok

dopisek sprawdziłam : gra i śpiewa w serialu dla młodzieży : Do Dzwonka na Disney Channel duży uśmiech

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-10-2015 - 09:25:57 przez myszka.

Al_la (offline)

Post #18

29-10-2015 - 09:35:46

k/Warszawy 

A tu po kaszubsku [www.youtube.com] uśmiech

Ja znalazłam ją przez przypadek, bo nie wiedziałam, że śpiewa. Dziś znalazłam "Pytanie na śniadanie" przed I edycją "The Voice of Poland", w którym to programie mówiła, że śpiewa.
A znalazłam ją, bo szukałam najnowszego video Adele, a Iga śpiewała cover Adele i mi "wyskoczyła". No i poszukałam więcej duży uśmiech

Dobra jest ok

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 460
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018