Seriale telewizyjne

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

23-01-2010 - 22:56:57

Forumowo 

Jeśli ogladasz w TV seriale tu jest miejsce do poplotkowania na ten temat.

Al_la (offline)

Post #2

08-11-2010 - 12:55:28

k/Warszawy 

He he
Wątek leży odłogiem od stycznia....
Nikt nie ma odwagi napisać, że ogląda jakiś serial myśli
A ja oglądam i uważam, ze to żaden wstyd.
Jeśli aktorzy (niektórzy nawet dużej wagi oczko) nie wstydzą się grać, ja nie wstydzę się tę ich twórczość oglądać.

Obecnie oglądam tylko "M jak miłość". Lubię niektórych aktorów (m.in. Teresę Lipowską), lubię niektóre wątki i ciepły klimat serialu.
Sporadycznie oglądam "Na dobre i na złe". Zawsze fascynowały mnie filmy "medyczne". Kiedyś oglądałam "Szpital na peryferiach", a nawet "Dr. Ewę" duży uśmiech Pewnie "Na dobre..." oglądałabym nadal, ale emisja w niedzielę spowodowała, że często mnie nie było w domu i się odzwyczaiłam od serialu. A teraz trudno się połapać kto z kim i dlaczego smiling bouncing smiley

Lubię też "Rodzinę zastępczą", ale wolałam wydanie z przed lat z Gabrielą Kownacką i z dzieciakami dużo młodszymi. Moimi idolami są posterunkowy i ciocia Jadzia chichot Teraz oglądam ich baaardzo rzadko.

Kiedyś oglądałam jeszcze "Bill Cosby show". Uwielbiałam ten serial. Szkoda, że nie powtarzają.
No i lubiłam jeszcze "Miodowe lata", ale zastąpienie A. Pilaszewskiej K. Żak było moim zdaniem błędem i serial wiele stracił.

I to by było na razie na tyle choć w swoim życiu oglądałam wiele więcej seriali, np. "4 pancernych...." i "Stawkę..." , które do dziś chętnie oglądamduży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

agawa (offline)

Post #3

08-11-2010 - 14:13:50

okolice 

Oh... Stawka większa niż życie... Czterej pancerni... Oh... Lubię_lubię.... sentymentalnie, tak jak smak galaterki porzeczkowej jedzonej u babci w ogródku.
A teraz sporadycznie tylko Na Wspólnej. I sama nie wiem dokładnie dlaczego? Może potrzebuję czasami się utwierdzić, że jednak moje życie jest w porządku myśli
A poza tym jestem fanką Hausa. Normalnie kocham tego faceta... chichot
Czyż to nie jest cudne: (rozmowa z pacjentką uczuloną na sierść kota..._
House: Masz alergię. Można ją kontrolować przez antyseptyki. Bierz pigułkę dziennie.
Pacjentka: Pigułki?
House: Nie lubisz połykać? Nie dziwi mnie to. Zapomnij o pigułkach, dam ci spray do nosa.
Pacjentka: Steroidy? Może mi pan dać coś innego?
House: Cóż, jeśli mieszkasz nad rzeką, polecam worek. chichot
Wiem, wiem... ostatnio wyjątkowo żmijowata jestem radocha

Janina.S (offline)

Post #4

08-11-2010 - 14:33:50

widły Soły i Wisły 

Agawuś - Ty i żmijowata to coś mi nie pasuje....

a doktorka H.... też lubię - no mógł wspomnieć o malkontentach ale to przecież nie byłoby w jego stylu.

...o jejku to chyba ja zbyt dużo oglądam seriali ale tak średnio co drugi a nawet co trzeci odcinek i tak jestem w temacie.

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

luska (offline)

Post #5

08-11-2010 - 15:39:51

Gdynia 

też uwielbiam Housa...lubię tez Kości...oglądam też od czasu do czasu Na Wspólnej ...oglądam też Na dobre i złe .....Alu w piątki o 20 leci na dwójce.....oglądam jeszcze Mam talent.....oraz CSI.Kryminalne zagadki Miami.....uwielbiałam jeszcze Ranczo...lubię tez ks Mateusza .....ooooo ile tego ja tu mam

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 08-11-2010 - 15:43:28 przez luska.

lulu (offline)

Post #6

08-11-2010 - 15:43:57

k/Kwidzyna 

Ja oglądałam Klan, Plebanię, Na dobre i na złe i M jak miłość. Teraz z powodu mojej pracy (10-18 w soboty i niedziele też się zdarzy) wszystko wypadło i został mi tylko "serial" Szkło kontaktowe na TVN, bo jest w godzinach kiedy nie pracuję chichot

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Polcia (offline)

Post #7

08-11-2010 - 15:55:14

parę lat remu oglądałam zapamietale Modę na sukces śmiech
teraz oglądam Czas honoru i podoba mi się, Usta usta tez oglądam
katuję się niestety Miłością nad rozlewiskiem
oglądam leśną górę
czasami M jak milosc ale to przypadkiem jak akurat telewizor się włączy

Nie oglądam:
tanca z gwiazdami nigdy, zadnej edycji
nie oglądam mam talent
nie oglądam Hausa
nie oglądam Na wspólnej
nie oglądam Klanu,Plebanii
nie oglądam szkła kontaktowego

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Marek Hłasko "Sowa, córka piekarza"

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-11-2010 - 15:57:35 przez Polcia.

agawa (offline)

Post #8

08-11-2010 - 21:48:09

okolice 

O, no właśnie - Czas honoru też czasami oglądam... Jak trafię. Dobry jest przewraca_oczy
I Usta, usta lubię duży uśmiech Choć ostanio tam jakoś bardzo poważnie się zrobiło, i już nie jest mi tak fajnie...
I jeszcze mi się przypomniało: lubiłam Magdę M chichot A nawet sobie sukienkę w grochy z szafy wyciągnęłam... ale nie zalozyłam język

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-11-2010 - 21:48:25 przez agawa.

dani (offline)

Post #9

08-11-2010 - 21:57:54

Dobra...Ja też się przyznam....chichot
Oglądam "M Jak miłość"....
Ale nie wiem dlaczego....
Siedzę i się zastanawiam i...nie wiem...
Z innych seriali nic systematycznie.
Czasem "Klan", ale zawsze przeraża mnie Monika Ross....
"Plebanii" nie trawię.....
Na Polsacie nie oglądam nic....
Lubię "Mentalistę"....Facet jest słodki, jak cukierek, a przy tym niesamowity.
Era House'a u mnie minęła. Obejrzałam wszystko i sobie odpuściłam.
Czasem obejrzę, jak akurat leci....Oj, chciałabym mieć tak cięty język, jak on....
Swego czasu lubiłam "Joan z Arkadii" na AXN....Fajny serial...Sympatyczny i niegłupi..
Nie lubię i nie oglądam Tańca z gwiazdami, Mam talent, i tego,co tam śpiewali...
Starczają mi same zajawki tych programów.
Aha.....Gdyby ktoś kazał mi siedzieć i oglądać "Kocham Cię Polsko", to zagryzłabym go.....

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-11-2010 - 22:00:39 przez dani.

Al_la (offline)

Post #10

08-11-2010 - 22:08:09

k/Warszawy 

A oglądałyście "Niewolnicę Isaurę"? chichot
Ja oglądałam przewraca_oczy
I jeszcze "W kamiennym kręgu" i "W rytmie disco" z Sonią Braga w roli głównej przewraca_oczy

Teraz bym już tego nie strawiła blee

Ale lubiłam seriale "Polskie drogi" i "Dom". Teraz już ich nie oglądam, bo niektóre wątki są dla mnie za smutne i mnie dołują...

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

dani (offline)

Post #11

08-11-2010 - 22:16:28

Ha...Pewnie, że Niewolnicę Isaurę oglądałam.
I jeszcze kiedyś takie coś, co się zwało Żar tropików....
To było coś w stylu Mody na sukces.
O starszych serialach polskich nie pisałam, bo kiedyś to były perełki.
Taki Kloss, Czterej pancerni, Janosik, Czarne chmury, Pan Wołodyjowski....Jaka tam była muzyka...No cudeńka...

Następna (offline)

Post #12

08-11-2010 - 22:24:00

Krosno 

Pozwolicie, że się wtrącę... Ja muszę teraz oglądać Klan i Plebanię, bo w obu serialach gra mój syn.chichot Więc mam obowiązek. A za kilka dni ma wejść reklama BGŻetu, w której będzie weterynarzem, mylącym kota z jamnikiem. Podobno. niedowiarekA M jak M. oglądam z rozpędu, skoro juz zaczęłam, to należy kontynuować. I jeszcze Na Wspólnej, z tegoz samego powodu, poza tym lubię Kubę Wesołowskiego oglądać. Czas Honoru jest dla mnie za późno. Dani, masz rację z tym Kocham cie, Polsko. Jak to dobrze, że mój syn tam nie gra...prosi

"...od jutra będzie nam się wiodło coraz to lepiej i lepiej..." pies

lulu (offline)

Post #13

08-11-2010 - 22:25:59

k/Kwidzyna 

Isaurę to ja przeleżałam z moją córcią w szpitalu (na podtrzymaniu), jak wyszłam na przepustkę, to se jeden albo dwa odcinki oglądnęłam. Ach ten wstrętny Leoncjo.

Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Al_la (offline)

Post #14

08-11-2010 - 22:33:14

k/Warszawy 

Kiedyś Klan oglądałam. Teraz mi się zdarza obejrzeć co 100-ny odcinek. To samo z Plebanią, choć ten serial kiedyś lubiłam.
Podobał mi się też "Pensjonat pod różą"...szkoda, że go nie kontynuują.

lulu (offline)

Post #15

08-11-2010 - 22:43:22

k/Kwidzyna 

Ranczo ... to uwielbiałam. Jak teraz gdzieś się natknę na powtórkę to też oglądam.

je

agawa (offline)

Post #16

08-11-2010 - 22:54:03

okolice 

A ja oglądałam Dynastię skromniś
A Mam talent sobie czasami na You Tube ogladam... czego to ludzie nie potrafią... chichot

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-11-2010 - 22:55:18 przez agawa.

maryla (offline)

Post #17

08-11-2010 - 22:58:43

gdzieś w górach... 

Najczęściej oglądam TVN 24 - wieczorem..czyli jest to szkło kontaktowe.
Z seriali - wspominam wszystkie stare kultowe ...
Oglądałam "Brzydulę " ( Socha miała świetną rolę) - nie wszystkie odcinki ...gdzieś od połowy oglądałam.
Teraz zdarza mi się czasem zobaczyc "Majkę", "Na dobre i na złe" "M jak M"

i jeszcze "Ranczo" było super...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-11-2010 - 23:00:07 przez maryla.

dani (offline)

Post #18

08-11-2010 - 23:19:38

Jeszcze był ten serial, co to ją krokodyl zeżarł, a ona potem była ładniejsza niż wcześniej.
Powrót do Edenu....
chichot

Kris (offline)

Post #19

08-11-2010 - 23:26:33

Radom 

...Nastepna Ewuniu...az poszlam rozszyfrowac role twojego syna...
teraz juz wiem... uśmiech

agawa (offline)

Post #20

08-11-2010 - 23:39:03

okolice 

Oj, tak śmiech Powrót do Edenu radocha A później w wawce sklep z ciuchami 'importowanymi' otworzyli i się nazwał ten sklep Eden chichot I tam taka pani sprzedawała.... ale tylko swoim znajomym... czyli nie mnie... dla mnie (i mnie podobnym) ciągle czegoś nie było zly

mag_dag (offline)

Post #21

08-11-2010 - 23:54:02

Sosnowiec 

niewolnica Isaura to była niedzielna gwarancja na umycie naczyń po obiedzie i porządną kąpiel

bo było to w czasach, kiedy ciśnienie wody na moim 4 pietrze (ostatnim) było strasznie słabe, po prostu masakra!
ale jak w niedzielę leciała Isaura, to całe społeczeństwo siup przed telewizor, a ja siup do łazienki jezor

nie oglądam telewizji z założenia od 2004 roku, bo czas strasznie wsysa - wyobraźcie sobie, że się przywiązałam do jakichś bohaterów serialowych (a przywiązuję się łatwo) i oglądam TV od rana do wieczora - horror, dziecko zaniedbane, ja skołtuniona i zapominająca języka w gębie, mąż nierozpoznawalny od miesięcy ... brrr...
wolę czas tracić czytając książki, bo jakoś mi się wydaje, że go wtedy nie tracę, na co mąż mój ma zgoła inne zapatrywanie, ale tym to ja się przejmuję równie mocno jak zawiłościami akcji w naszych serialach

doktor Hous mnie do telewizora zbliżył, bo ma przeciekawą osobowość, mam wrażenie, że to klasyczny Asperger jest (ZA - Zespół Aspergera - jednostka chorobowa z rodziny autyzmu) ale ponieważ serial oglądam z doskoku, to ciągle czekam na rozwiązanie zagadki jego charakteru - nie wierzę, że jest aż takim skurwysynem z urodzenia
bo, że jest genialny, to każdy wie the finger smiley

na temat "Miłości nad rozlewiskiem" wypowiedziałam się już w wątku jakowymś a i w swoim domku wczoraj też przytoczyłam niedzielny (wczorajszy) kwiatuszek do kolekcji
a że bardzo mi się podoba i od wczoraj jak tylko go wspomnę, to w głos się śmieję, to zapodam raz jeszcze:
Małgosia (główna bohaterka) czeka przed domem na jadącą z Warszawy córkę, jest ciemno, samochód podjeżdża, córka wysiada, a Małgosia wita ją w te słowa:
"Nareszcie. Co tak szybko?"

rotfl

masochizm mój tłumaczy jedynie to, że książkę przeczytałam i teraz sprawdzam, co z niej zrobili

książka mnie nie zachwyciła, ale po mojemu była bardzo dobrym materiałem na film, czy serial
i 100 lat kamieniołomów za to, co z niej zrobili, to pikuś... pan pikuś
the finger smiley

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

elkka (offline)

Post #22

09-11-2010 - 00:44:02

Braunschweig/Warszawa 

mag_dag
niewolnica Isaura to była niedzielna gwarancja na umycie naczyń po obiedzie i porządną kąpiel

bo było to w czasach, kiedy ciśnienie wody na moim 4 pietrze (ostatnim) było strasznie słabe, po prostu masakra!
ale jak w niedzielę leciała Isaura, to całe społeczeństwo siup przed telewizor, a ja siup do łazienki jezor

śmiech Madziu... przypomnialas mi to - co juz zapomnialam.... faktycznie tak bylo rotfl

Nam ciagle brakowalo cieplej wody.....
pietro tez ostatnie ...... wiec trzeba bylo wybierac i spieszyc sie zanim film sie skonczy duży uśmiech

Ogladam rowniez wyrywkowo rozne seriale - te polskie
ale najbardziej lubie chyba jednak "Zmiennikow".... bawi mnie ten klimat PRLowski ....

no wlasnie jak z ta woda u nas .... szkoda ze tam nie nie ma takiej scenkiśmiech

ira (offline)

Post #23

09-11-2010 - 10:20:15

Pabianice 

Uwielbiam "Rodzinę zastępczą"! Oglądam teraz powtórki, o różnych porach dnia i nocy, jest tego sporo duży uśmiech Nie potrafię powiedziec, która postac najbardziej mi się podoba, bo wszystkie są cudne. Znam ten serial na pamięc, ale on jest, jak mówi Alutka, "fascynujący" duży uśmiech
Inne seriale też oglądam: "Na Wspólnej" dośc regularnie, inne z przerwami, jak już się znudzę, to na jakiś czas przestaję - i tak potem wiadomo, o co chodzi...śmiech
A Isaura i te inne, to były kiedyś hiciory smiling bouncing smiley Teraz nie do przełknięcia.
Ale, podobnie jak mag_dag, wolę książki. Chociaż wsysa mnie komputer...uśmiech

elizka (offline)

Post #24

09-11-2010 - 11:05:22

Tarnobrzeg 

Też oglądam niektóre seriale, ale nie wszystkie odcinki, wystarczy tak co 10, albo i 20 odcinek obejzec i wiadomo o co chodzi.
Książki "Dom nad rozlewiskiem" jakoś nie mogłam zacząć, ciężko było, przeczytałam, kiedy ogladnęłam kilka odcinków filmu,
tak dla porównania.

Nie oglądam "mam talent", ani "kocham cie Polsko".

Czytam za to dużo, to lubię.

Budząc sie rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc sie radować
/Marek Aureliusz/

andzia73 (offline)

Post #25

09-11-2010 - 11:41:57

Gdańsk 

Ja lubię oglądać"m jak m""na dobre i na złe""na wspólnej".Ostatnio przypadł mi do gustu"Licencja na wychowanie"."Ranczo" tez mi się podobało.Szczególnie jak Żakowa zagrała Solejukową.Normalnie klasa.....Lubie filmy przyrodnicze,medyczne i niesamowite historie. Teraz mam troszkę więcej czasu na oglądanie telewizji,bo jak pracowałam to nie zawsze.

Ola_1300 (offline)

Post #26

10-11-2010 - 08:29:03

Gdańsk 

Ja oglądam M jak M,Obcasy na Giewoncie,Hotel 52.Ogólnie uwielbiam polskie filmy.Np.ZNACHOR z J.Bińczyckim to mój kultowy repertuar.WIELKI SZU z J.Nowickim też ma u mnie wysokie noty -a z starych seriali:
1.07 Zgłoś się
2. Tulipan
3. Ballada o Januszku

agawa (offline)

Post #27

10-11-2010 - 09:13:19

okolice 

mag_dag
książka mnie nie zachwyciła, ale po mojemu była bardzo dobrym materiałem na film, czy serial
i 100 lat kamieniołomów za to, co z niej zrobili, to pikuś... pan pikuś the finger smiley

tak, tak tak
I jeszcze o Hausie, żeby Mag bardziej zagmatwać - był uroczym chłopczykiem grinning smiley
Dopiero ciut późńiej się porobiło.... I rzeczywiście do aspergera podobne buzki

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-11-2010 - 09:16:31 przez agawa.

Janina.S (offline)

Post #28

20-11-2010 - 17:03:08

widły Soły i Wisły 

Wpadłam dzisiaj na kawałek "Rodziny zastępczej" odcinek z 2007r a tam Gabriela Kownacka -miła , uśmiechnięta
blondyneczka w krótkiej fryzurce - bardzo lubię tę aktorkę.
Przecież Ona jedna z nas tylko ............dawno nic nie widziałam , nie czytałam na jej temat.
Czy może wiecie co u Niej ???myśli

...

Becia (offline)

Post #29

20-11-2010 - 17:25:35

Siemianowice Śląskie 

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/Gabriela-Kownacka-przegrywa-walke-z-rakiem_135975.html

"Życie nie po to jest, by się spieszyć.
Życie jest po to, by się życiem cieszyć."

Janina.S (offline)

Post #30

20-11-2010 - 18:25:37

widły Soły i Wisły 

...ojej ...poczytałam ależ to smutne......

dzięki Beciu...

...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 345
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018