Ciekawe programy w TV Trwam

Wysłane przez dziubas 

dziubas (offline)

Post #1

19-07-2015 - 12:44:37

Gdańsk 

sorki! o 14.30

dziubas (offline)

Post #2

05-10-2015 - 23:27:10

Gdańsk 

Jutro o 6.00 i 14.00 jest powtorka pieknego i wartosciowego fimu pt "bohaterowie niebios" mysle ze takze na youtube mozna go odnależc... polecam!tak

dziubas (offline)

Post #3

10-10-2015 - 19:46:25

Gdańsk 

22:10 dzisiaj
Sztuka przebaczenia
Steven Thomas ma wszystko - kochającą rodzinę, powodzenie w biznesie i wiarę. Rodzinna tragedia skłoni go do postawienia sobie trudnych pytań o sens wiary i przebaczenia.
film fabularny

dziubas (offline)

Post #4

13-12-2015 - 11:23:59

Gdańsk 

dzis kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego...zachecam do obejrzenia bardzo ciekawego filmu
14:30
Więźniarki

Historia siedmiu kobiet (Ewy Kubasiewicz Houée - wyrok 10 lat, Wiesławy Kwiatkowskiej - 5 lat, Anny Niszczak - 3 lata, Marianny Samlik - 3,5 roku, Zofii Kwiatkowskiej - Dublaszewskiej - 5 lat, Elżbiety Mossakowskiej - 1,5 roku, Jolanty Wilguckiej - Hoppe - 4 lata w zawieszeniu) skazanych w Stanie Wojennym za działalność w Solidarności i osadzonych w więzieniu w Fordonie w Bydgoszczy. Jest to dramatyczna opowieść o aresztowaniu, pobycie w więzieniu i kłopotach po jego opuszczeniu. W konsekwencji część z nich musiała emigrować do USA, Kanady, Australii, Francji i Niemiec. Tylko dwie z nich pozostały w Polsce. To także gorzka i emocjonalna analiza konsekwencji Okrągłego Stołu.

film dokumentalny

dziubas (offline)

Post #5

26-10-2017 - 23:45:18

Gdańsk 

polecam w TVTrwam jutro t.j. 27 pażdziernika

14:00
Corrie Ten Boom - nieugięta wiara

Film dokumentalny o życiu Corrie Ten Boom, która podczas wojny ratowała życie żydowskim uciekinierom i przeżyła pobyt w dwóch obozach koncentracyjnych.

film dokumentalny

dziubas (offline)

Post #6

26-09-2018 - 15:39:17

Gdańsk 

16:10
Na zdrowie

Nowotwór piersi

Program poradnikowy o tematyce medycznej. Na temat nowotworu piersi rozmawiamy z Prof. dr hab. n. med. Tadeuszem Pieńkowskim, Dyrektorem Medycznym w Radomskim Centrum Onkologii.

marzusia (offline)

Post #7

27-09-2018 - 00:33:12

Cieszyn 

Basia, przecież Ty nie masz telewizora myśli

blankaIn (offline)

Post #8

27-09-2018 - 09:10:03

Warszawa 

Szczęść Boże i niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewicasmiling smiley

Ciekawe co nowego powiedział w te 20 minut.

Przewodowy NST, G3, T2N2M1- kościec, wątroba Er+/Pr+/HER2-, Ki67-50%.
Leczenie: Mastektomia, Owariektomia. 03/2016 Tamoxifen i Zometa. 11/2017 progresja, wątroba, węzły nadobojczykowe - AC i Zometa. 04/2018 - Stabilizacja, podtrzymująco Letrozole + Zometa. 12/2018 - Stabilizacja w kościach, całkowita remisja w wątrobie i węzłach, niestety uciekł do OUN - 12/2018wnerwiony, kontynuacja Letrozole i Zometa.

dziubas (offline)

Post #9

27-09-2018 - 11:38:56

Gdańsk 

ale mam internet i kilkakrotnie juz pisałam, ze tvtrwam mozna ogladac za darmo w necie, dr Pienkowski moze nie powiedział nic nowego, choc dla świeżynek to wszystko jest nowe, prawda? dzieki dziewczynki za posty! serce

dziubas (offline)

Post #10

29-09-2018 - 14:17:26

Gdańsk 

właśnie "leci" piekny film "Jestem Gabriel"

Jestem Gabriel

Miasteczko Promise, w amerykańskim stanie Teksas, od dziesięciu lat nękają nieszczęścia i plagi. Susza, nieurodzaj, upadająca gospodarka, brak nadziei na przyszłość skłaniają kolejne rodziny do wyjazdu. Niespodziewanie, w tym skazanym na upadek miejscu, pojawia się tajemniczy chłopiec. Przybywa znikąd, nie ma nazwiska ani bagażu, ale przywraca mieszkańcom nadzieję. Wzruszająca opowieść o tym, co może zdziałać modlitwa i wiara.

film fabularny

dziubas (offline)

Post #11

29-09-2018 - 14:33:29

Gdańsk 

dziubas (offline)

Post #12

04-10-2018 - 00:12:26

Gdańsk 

dzis g.14:00
I stanie się światło
Doktor Harkens jest pisarzem i ateistą. Wszystko może zmienić się jednak po wypadku, gdy Sol znajduje się w stanie śmierci klinicznej. Czy bohater zmieni swoje przekonania?
film fabularny

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-10-2018 - 00:23:16 przez dziubas.

dziubas (offline)

Post #13

17-10-2018 - 12:19:09

Gdańsk 

dziś 22:00
Sobowtór
Film rozgrywa się w latach 60. i 70. w USA. Bracia bliźniacy zostają rozdzieleni tuż po urodzeniu. Jeden z nich robi oszałamiającą karierę jako gwiazdor rocka, a drugi walczy z ambicjami przybranego ojca, który chce, by młodzieniec został pastorem tak jak on.
film fabularny

dziubas (offline)

Post #14

03-12-2018 - 02:50:49

Gdańsk 

Kochani! PREZENT! na rozpoczęcie Adwentu 2018! Ale do posłuchania dla wszystkich!!! Naprawdę!!!
[www.radiomaryja.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-12-2018 - 02:53:03 przez dziubas.

dziubas (offline)

Post #15

06-12-2018 - 00:35:36

Gdańsk 

dzis o godz 9.00 w TVTRWAM jest powtórzenie wywiadu z prof Zabkiem, w tvtrwam zamówiłam plik audio tej audycji, jest taka mozliwośc na stronie internetowej, czekam na odpowiedz i dane do kupna albo odbioru tego pliku.

dziubas (offline)

Post #16

22-02-2019 - 23:32:37

Gdańsk 

właśnie ogladam!!! warto polecic!!! gdyby jutro ktos do rana nie mógł dospać...duży uśmiech

06:55
Lodowa podróż

Historia grupy pasjonatów - kierowców, którzy biorą udział w ekstremalnych wyścigach na lodzie. Film ukazuje środowisko, gdzie poza rykiem silników, najważniejsza jest wspólna praca i przyjaźń. Głównym bohaterem jest Pete Tavernier, któremu jazda na lodzie dała nowe życie.

film dokumentalny

dziubas (offline)

Post #17

25-02-2019 - 23:49:25

Gdańsk 

świadectwa osób chorych na raka!!! WSPANIAŁE!!!
[www.teleman.pl]

dziubas (offline)

Post #18

27-02-2019 - 23:45:22

Gdańsk 

[www.imdb.com] ; [www.filmweb.pl]

w filmie jest i ateizm i wiara i choroba nowotworowa..., nie jet chyba dostępny po polsku, ale... ja go przed chwilą po raz drugi obejrzałam w TVTrwam

dziubas (offline)

Post #19

04-03-2019 - 22:43:06

Gdańsk 

jutro, wtorek 5go marca br

22:00
Sabina K.

Sabina - samotna matka dwójki dzieci zakochuje się w Saszy - swoim przyjacielu z czasów bośniackiej wojny. Para planuje się pobrać, jednak sprawy przybieraja dramatyczny obrót. Będąca w ciąży Sabina może liczyć tylko na siebie. Oparta na faktach historia

film fabularny

dziubas (offline)

Post #20

06-03-2019 - 15:49:43

Gdańsk 

wspaniałe swiadectwo ! pomoc na rozpoczynajacy sie okres Wielkiego Postu...

jutro 7go bm
07:00
"Krzyżu Święty, nade wszystko!" Historia krzyża św. Jana Pawła II

Niezwykła historia krzyża, który św. Jan Paweł II trzymał w swoich dłoniach w Wielki Piątek 25 marca 2005 roku. Krzyż splata historię cierpienia Jana Pawła II oraz Janiny Trafalskiej od 26 lat poruszającej się na wózku inwalidzkim.

film dokumentalny

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 06-03-2019 - 15:55:48 przez dziubas.

dziubas (offline)

Post #21

08-03-2019 - 22:03:09

Gdańsk 

jeszcze dziś!!!

22:40
Łaski pełna

Refleksyjna opowieść o ostatnich dniach ziemskiego życia Maryi i Jej serdecznej relacji z apostołem Piotrem. Piotr - opoka, na której Chrystus pragnął zbudować swój Kościół, czuje się niepewnie w swej roli. Zadanie zdaje się go przerastać. Wprawdzie w ciągu dziesięciu lat wspólnota chrześcijańska znacznie się rozrosła i sięga już granic Azji Mniejszej, jednak tak dynamiczny rozwój przyniósł ze sobą liczne problemy i nieporozumienia. Piotr obawia się, że nie zdoła ich rozwiązać. Matka Boża rozwiewa jego wątpliwości. Umacnia go na duchu. Swoim przykładem i mądrymi radami pomaga mu ochronić młody Kościół przed rozpadem.

film fabularny

dziubas (offline)

Post #22

04-05-2019 - 19:17:53

Gdańsk 

dzisiaj!!!

22:55

Nieoczekiwana podróż

Jest to historia kilku osób, które wyszły z choroby nowotworowej i świadectwa, jaką rolę odegrała w tym ich wiara w Boga.

film dokumentalny

dziubas (offline)

Post #23

20-11-2019 - 13:15:02

Gdańsk 

tym razem w TVtrwam - w internecie ZA DARMO!!!
Na zdrowie Psychoonkologia

W dzisiejszym odcinku mówimy m.in. o potrzebie zrozumienia potrzeb osób chorych onkologicznie i roli komunikacji. Gościem programu jest psychoonkolog Katarzyna Binkiewicz. Prowadzi Alicja Stankiewicz.

dziubas (offline)

Post #24

05-02-2020 - 11:37:30

Gdańsk 

Wczoraj był Swiatowy Dzień Walki z Rakiem! Na naszym forum oprócz "etykiety" na stronie startowej nikt słowem o tym nie wspomniał! Mamy okazje dzis obejrzeć w TV Trwam za darmo nawet przez internet (komputer, laptop, tablet, smartfon!)!!!

Na zdrowieOnkologia

wiedza, zdrowie
Prowadzi: Alicja Stankiewicz. Program poradnikowy o tematyce medycznej. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o onkologii. Gościem programu jest pani Anna Czech dyrektor szpitala św. Łukasza w Tarnowie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 05-02-2020 - 11:38:27 przez dziubas.

dziubas (offline)

Post #25

05-02-2020 - 22:13:33

Gdańsk 

jeśli kos chciałby usłyszeć, co mam do powiedzenia w temacie doświadczenia raka piersi, to zapraszam!

[tv-trwam.pl]

dziubas (offline)

Post #26

23-03-2020 - 00:34:34

Gdańsk 

dziś poniedzialek 23 marca godz. 18:05

Rozmowy niedokończone Nawrócony z grzechu homoseksualizmu

Gość: Waldemar Zboralski, nawrócony homoseksualista i polski działacz na rzecz środowiska LGBT.

Tomasz. (offline)

Post #27

23-03-2020 - 10:23:03

Pruszków 

dziubas
dziś poniedzialek 23 marca godz. 18:05

Rozmowy niedokończone Nawrócony z grzechu homoseksualizmu

Gość: Waldemar Zboralski, nawrócony homoseksualista i polski działacz na rzecz środowiska LGBT.
1. A w czym tkwić ma jego grzech? Czym ten człowiek zawinił? Kogo skrzywdził?
2. Albo był to człowiek majacy orientację biseksualną, albo nie był homoseksualny, albo kłamie. Żadna inna wersja nie jest mozliwa. A poza tym w kontekście tego człowieka to co oznacza "nawrócony"??
Mam (ściślej miałem) kumpla. Bardzo uczynny, ciepły człowiek. Zmienił płeć. Jest trans. Czy według kryteriów TV Trwam wymaga on "nawrócenia"??
Napisz Basiu kiedy w na tym kanale będzie kwestia pokazania księży pedofili i rozliczenia się z ich czynów karalnych i krzywdzących młodych ludzi (kaleczących ich!) czasem do końca życia.
Ciekawy jest artykuł osoby głęboko wierzącej która odeszła od posługi kapłańskiej. [www.onet.pl]
Ciekawe, czy niewierzący księża chcieli by "nawrócić" na "właściwą drogę" tego profesora?

dziubas (offline)

Post #28

23-03-2020 - 13:49:12

Gdańsk 

czuje sie zaszczycona Tomku, ze skomentowałes mój post!!! papabrawoprosiserce to cieszy , ze zagladasz jednak do takiego watku...! rozmawiamy od czasu do czasu, nawet w realu sie spotykamy od czasu do czasu, znamy swoje poglądy na temat Koscioła, wiary, zycia duchowego... dlatego jestem pewna, że pominiesz kozi upór i zajrzysz po 18 tej do tego <reportażu>, bo ka na wiekszość Twoich pytań nie umiem odpowiedzieć!bezradnya widziałam tylko zwiasyun programu i juz ten kawałeczek ppokazał mi, ze moze być baaardzooo ciekawie, bo juz to co usłyszałam dało mi do myslenia, bo swiadectwo to jest ten oręz, który akurat do mnie najczęściej mocno przemawia, zdaje sie, ze bedzie można dzwonic i zadawać pytania, więc jest szans Tomku, ze sie dodzwonisz! duży uśmiech link do artykuł na pewno wykorzystam! dzięki!

Tomasz. (offline)

Post #29

23-03-2020 - 18:00:51

Pruszków 

Basiu, Telewizja Trwam wymaga traktowania jak koronawirus.
Jest to organizacja, która z wiarą w Chrystusa, z chrześcijaństwem jako religią nie ma nic wspólnego, a osoby w sutannach które tam są nie wyznają żadnej wiary. A wiary w Jezusa Chrystusa- szczególnie.
Pracują tam sprytni manipulanci którzy piorą umysły ludzkie dla własnych finansowych korzyści. Nic poza tym.
Obejrzyj sobie jeden z odcinków serialu Czarne Chmury. Film przygodowy, ale nawiązujący do jakoby głębokiej wiary Zakonu Krzyżackiego.
I trupa artystów śpiewa przed Erikiem von Hollsteinem: "Krzyż ma na piersiach. Nienawiść w sercu. Na ustach: Zdrowaś Maryja".
Właśnie organizacja założycielska Telewizji Trwam opiera się o takie krzyżackie zasady.
Na Krzyżaków szczęśliwie były pola pod wsią Grunwald.
Co by było szczęśliwe na Telewizję Trwam- nie wiem. Chyba niewiele poza odejściem na tamtą stronę ludzi chodzących do kościoła za czasów Prymasa Wyszyńskiego. Czyli w czasach, gdy w kościołach było wyznanie wiary, a nie wyznanie polityki.
Gdy to się stanie to w miejscu nadawania tej Telewizji deweloperzy wybudują bloki mieszkalne. Przynajmniej ja mam taką nadzieję - to przejaw jakiejś dobroci dla ludzi.

dziubas (offline)

Post #30

23-03-2020 - 18:59:15

Gdańsk 

śmiech
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 343
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018