Gość niedzielny brawo

Wysłane przez dziubas 

dziubas (offline)

Post #1

27-11-2015 - 13:03:06

Gdańsk 

bardzo polecam to czasopismo-wierzacym i niewierzacym! Jest najbardziej poczytnym czasopismem opiniotworczym w Posce! Taaak! tak nie Wprost tylko Gosc Niedzielny!tak Wierzacy powinni to moim zdaniem traktowac jako lekture obowiazkowa, lub zamiennie z Niedziela, żródlem, niekoniecznie z Naszym Dziennnikiem spinning smiley sticking its tongue out, a "niewierzacy czytac by w antydyskusjach wiedziec jakich argumentow uzywac i o czyn mowia ich przeciwnicy uśmiech
dzis w sposob szczegolny zachecam do poczytrania obecnego numeru! jest o atakach w Paryzu, o rzadzie, swiadectwo Darka Malejonka, swiadectwa nawroconych na chrzescijanstwo,niekoniecznie na katolicyzm-francuskich muzulmanow, a wic tych wszystkich spraw , ktore nas dzis dotgykaja, niepokoja i wywoluja zazarte dyskusje!
jezeli ktos nie ma dostepu do papierowego wydania polecam przynajmniej we fragmentach zapoznanie sie z treścia numeru on-line w ramach portalu [gosc.pl] lub na fejsie , twitterze i jak tm jeszcze co sie nazywa chichot
oj zdaje sie ze to poprzedni numer-patrze-22 listopada- sorki-Nr 48/2015-komu bedzie zalezalo to znajdzie! brawo

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 27-11-2015 - 13:08:13 przez dziubas.

anka21 (offline)

Post #2

27-11-2015 - 13:04:19

ja tam wierząca jestem ale za gościem niedzielnym nie przepadam.

życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...

dziubas (offline)

Post #3

27-11-2015 - 13:14:54

Gdańsk 

a co z prasy katolickej czytasz aniu?serce

anka21 (offline)

Post #4

27-11-2015 - 13:38:11

Gość niedzielny czytała moja babcia i kilka razy czytalam a druga babcia miała Tygodnik powszechny i tam kilka fajnych artykułów księdza Bonieckiego i Kaczkowskiego bylo

życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 27-11-2015 - 13:39:45 przez anka21.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 364
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018