Federacja Stowarzyszeń "Amazonki" - kanał Youtube

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

25-04-2018 - 13:29:36

Poznań 

[www.youtube.com]

Zachęcam do oglądania, śledzenia no i oczywiście do subskrypcji ok

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 25-04-2018 - 13:30:39 przez myszka.

Al_la (offline)

Post #2

25-04-2018 - 13:53:34

k/Warszawy 

myszka
Zachęcam do oglądania, śledzenia no i oczywiście do subskrypcji ok

Do dyskusji też? oczko

....bo ja obejrzałam film "Leczenie zaawansowanego raka piersi" i życzę pani doktor dużo pacjentek, które przyjdą i powiedzą: ja chcę tak, jak pani mówiła na filmie" duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

myszka (offline)

Post #3

25-04-2018 - 14:50:53

Poznań 

do dyskusji jak najbardziej

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

mgiełka (offline)

Post #4

26-04-2018 - 16:43:33

Radom 

Subskrypcja jest - jak tylko natknęłam się na ten kanał, a właściwie od kiedy mi fb to pokazał. Na coś się przydał - nawet sporo razy - ten fb, a tak się kiedyś przed nim broniłam.

Z przyjemnością posłuchałam prof. Wysockiego. I z uwagą. I z nadzieją.
Też z uwagą i nadzieją wysłuchałam Krysi - ucieszyło mnie, że działania Federacji idą dalej, że obejmuje się opieką amazonki chorujące ponownie, że te działania idą w parze z pojawianiem się nowych problemów amazonek. I tak sobie myślę, że mimo iż pewnie program kampanii dawno został ustalony, to my - jako forum i jako poszczególni jego użytownicy - możemy mieć wpływ, jakiś. I poprzez rozpowszechnianie, i przez rozmowy, które potem można przekazać Krysi.

Z amazonki.net od 2006 roku.

mgiełka (offline)

Post #5

22-06-2018 - 17:30:37

Radom 

Nie wiem, czy zaglądacie pod ten link, czy śledzicie pojawianie się nowych filmików - wklejam więc ostatnio dodany:

[www.facebook.com]

Ważne, bardzo ważne - bo wciąż spotykane są sytuacje, kiedy pacjentka się kryguje, kiedy obawia się wykazać swoją aktywnością w rozmowie z lekarzem. A oni oczekują od nas partnerstwa, współpracy.

W tym samym temacie artykuł: [www.termedia.pl]

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 22-06-2018 - 17:37:36 przez mgiełka.

mgiełka (offline)

Post #6

18-07-2018 - 16:00:45

Radom 

Tym razem dr Agnieszki Jagiełło-Gruszfeld, onkolog warszawskiego Centrum Onkologii, Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie

[www.youtube.com]

mgiełka (offline)

Post #7

01-08-2018 - 16:06:12

Radom 

Jak radzić sobie z trudami związanymi z terapią. Co i dlaczego powinniśmy wiedzieć? Jak rodzina może się włączyć i pomagać? Opowiada dr Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld, onkolog warszawskiego Centrum Onkologii, Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie.

[www.youtube.com]

.............................................................................................................................

PS. Krótka notatka do wklejonego w poprzednim poście linku z wideo : Czym powinien się kierować onkolog przy wyborze terapii? Jakimi metodami leczenia raka piersi dysponujemy w Polsce? W jakich sytuacjach zaleca się stosowanie chemioterapii w formie dożylnej, a w jakiej w formie doustnej? M.in. na te pytania odpowiada dr Agnieszka Jagiełło-Gruszfeld, onkolog warszawskiego Centrum Onkologii, Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Video powstało w ramach kampanii "Jest jak Jest - Mam Wybór!" prowadzonej przez Federację Stowarzyszeń Amazonki.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-08-2018 - 16:06:57 przez mgiełka.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 511
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018