Zakupy przez internet forumowicz

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

21-02-2010 - 18:27:51

Forumowo 

Robisz zakupy przez internet? Napisz czy jesteś zadowolona(-y).
Może polecisz jakiś sklep albo zniechęcisz do zakupów?
uśmiech

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 07-06-2012 - 14:30:05 przez Al_la.

amor (offline)

Post #2

28-04-2010 - 21:03:14

Siemianowice Sl. 

Często robie zakupy przez internet i jestem bardzo zadowolona z tej uslugi. Zamawiam za pobraniem -czyli płace dopiero w domu przy odbiorze. Hurtem zamawiam zwirek dla kotow, o wiele taniej wychodzi niz w sklepie.Tak tez kupuje karme dla kotow - hurtem . Stosuje leczniczą wiec gdybym miala kupowac u weterynarza wyszloby tez duzo drozej. Robie zakupy mieszanek chlebowych, tez hurtem razem ze znajomymi by nie robic dodatkowej opłaty. Olej liniany soki bez cukru , nasiona , pestki orzeszki i inne eko w Oleofarmie.

betty (offline)

Post #3

28-04-2010 - 21:21:47

Ja jestem namiętną Allegrowiczką. Zawsze płacę na konto i jakoś nigdy się nie nacięłam. Wiem, że mam farta, bo ściganiem oszustów zajmuję się zawodowo.... Zwracam jednak uwagę na ilość przeprowadzonych transakcji i oczywiście na komentarze wystawione sprzedającym. A w ogóle to wylicytowałam sobie dzisiaj fajne japonki za 12 zetasmiling smiley))) nowe oczywiście. Okazje się zdarzająwinking smiley
Kupuję nie tylko na Allegro. Buty ortopedyczne dla młodego w sklepie www.zdrowebuty.pl. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Książki w sklepie amazonka.pl (nomen omensmiling smiley) itd. itp. itd.
Poza tym doceniam porównywarkę cen. I tak na przykład kupując niedawno aparat cyfrowy zaoszczędziłam 200 zł w stosunku do cen u mnie w mieście. Najtaniej było oczywiście w sklepie internetowym.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-04-2010 - 21:23:26 przez betty.

lulu (offline)

Post #4

28-04-2010 - 21:46:01

k/Kwidzyna 

Ja kupuję czasem na Allegro, jak dotąd jestem zadowolona. Mój pierwszy zakup po zarejestrowaniu się na Allegro to ... samochód. Nie zabawka ale całkiem prawdziwy, niebywała okazja i akurat ja trafiłam.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Hala1962 (offline)

Post #5

28-04-2010 - 21:47:21

Szczecin 

Ja polecam sklep Merlin - chociaż kojarzy się raczej z książkami, filmami...to ja kupuję tu perfumy, są często promocje i można za o wiele mniejsze pieniądze niż w Sephorze lub Douglasie kupić fajny zapach. Kosmetyki kupuję w internetowej aptece Vena-Vita - składamy z dziewczynami jedno zamówienie i wysyłkę mamy za darmo a i ceny niższe niż w normalnej aptece. A poza tym Allegro Allegro Allegro śmiech

luska (offline)

Post #6

29-04-2010 - 09:08:46

Gdynia 

Ja jakoś nie umiem kupować przez internet może zacofana jestem troszkęniezdecydowanyza to moje córki robią zakupy na allegro...

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

Al_la (offline)

Post #7

29-04-2010 - 12:38:09

k/Warszawy 

A ja kupuję sporo artykułów przez internet.
Odzież, akcesoria do kuchni i do ogrodu w quelle (obecnie halens), odzież również w bonprix i neckermannie.
Roślinki we Florexpolu.
Zdrową żywność w młynie Bogutyn.
Art. piśmienne w papierA4.
Książki i płyty w Merlinie, KDC i Reader's Digest.
Korzystam też z TV marketu i Allegro.
A ostatnio nawet wieszaki do spódnic zamówiłam u producenta (Forest), bo nigdzie takich nie mogłam dostać.
Mąż namiętnie zamawia w różnych firmach elektronikę, wszelkie "automaty" do ogrodu i akcesoria do komputera i drukarki.

Teraz przymierzam się do poszukania jakiejś apteki, bo sporo leków kupuję. Chciałabym jakąś wypróbowaną, bo to jednak leki są i chciałabym jeszcze trochę pożyć przewraca_oczy
No i muszę jedzonko dla kotów zacząć zamawiać przez internet, bo kupuję tonami.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-04-2010 - 12:38:57 przez Al_la.

beti1968 (offline)

Post #8

29-04-2010 - 19:25:09

Zabrze 

Internet pomaga........wiele razy korzystałam robiac zakupy.........korzystam z możliwości płacenia.....za zaliczeniem
kupiłam już.....narty,aparat foto.skuter,klocki........POLECAM

malgos 10 (offline)

Post #9

01-05-2010 - 20:00:45

Łódź 

Aluś jesli mam polecic apteki to ja korzystam z KWIATOW POLSKICH (ale leków recepturowych nie realizują)
oraz Dbam o Zdrowie (tu można też realizować recepty) wiem że są jeszcze inne ale trzeba posprawdzać ceny
A zAlegro jeszcze nie korzystałam jakoś nie umiem ale wszystko jeszcze możliwe

jestem na forum od 25-10-2008

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

- Fiodor Dostojewskiserce

Al_la (offline)

Post #10

02-05-2010 - 23:16:07

k/Warszawy 

Dzięki Gosiu uśmiech

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Grażyna1 (offline)

Post #11

03-05-2010 - 08:16:49

Warszawa 

Ja w sklepach inernetowych kupiłam aparat fotograficzny , kamerę i zdrową żywność oraz całe mnóstwo ciuszków i zabawek dla wnuków. Bardzo często korzystam z Allegro. Jak dotąd jeszcze nikt mnie nie oszukał chociaż płacę głównie przekazem pocztowym.

bożka1 (offline)

Post #12

03-05-2010 - 08:39:13

Jastrzębie Zdrój 

Ja nie korzystam z zakupów przez Allegrobezradny , ale moi synowie kupują wszystko co tylko się da przez internetforumowicz Na Allegro się jeszcze nie nacięli na nie uczciwego sprzedawcę , ale na zagranicznym / nie wiem teraz jak się to nazywa, a syna teraz nie ma aby mi podpowiedział/ syn kupował telefon za 800zł i go nie dostał. Złapali tego dowcipnisia miał sprawę karną, bo wielu ludzi oszukał , ale syn pieniędzy nie odzyskał. wnerwiony

Lonia (offline)

Post #13

03-05-2010 - 19:51:29

...na skraju Puszczy Noteckiej ;))) 

Ja również dużo rzeczy kupuję na allegro dla domu ,itp. ostatnio kupiłam pościel dla dzieci ,pergole do ogrodu i róże pnące , pergole już mam zamontowane , na róże czekam .
Płacę przeważnie na konto , rzadko za pobraniem. Ogólnie jestem zadowolona.smiling smiley

Bajdunia (offline)

Post #14

03-06-2010 - 18:02:27

koło Zielonej Góry 

Ja też kupuję i sprzedaję na allegro, dorabiam troszkę do mojej cienkiej rynty.

operacja 26.06.2006.

Pyrunia (offline)

Post #15

09-07-2010 - 21:34:01

Stolica Pyrlandii 

Robię zakupy zwyczajne, jedzonie , picie, chemia gopsodarcza...
Zaczęłam jak miałam złamaną nogę. Chyba głodowałabym bo ile można sąsiadów obciążać.
Wspaniała rzecz. Wniosą na piętro, przyniosą do mieszkania.
Płacę różnie. Czasami gotówką, czasami kartą.
Jestem bardzo zadowolona. Korzystam z Piotra i Pawła. Solidna firma.

agawa (offline)

Post #16

09-07-2010 - 22:55:39

okolice 

Pyruniu, o dawna chciałam spróbowac i jakoś... zachęty brakowało. No więc właśnie sobie wyklikałam zakupy na jutro smiling smiley Rano, zamiast do sklepu jechac będę przy kawce czekać winking smiley

Baba Jaga (offline)

Post #17

10-07-2010 - 08:24:11

Jagolandia 

Agawa pooooobudkaaaaaaaaa .... zakupy przywieźli .... wyładowują już drugiego tira a Ty śpisz chichot

dani (offline)

Post #18

10-07-2010 - 08:45:35

Paleta bułeczek,paleta wędliny,paleta kawy.....chichot
Kierowniczko,gdzie postawić....?radocha

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

agawa (offline)

Post #19

10-07-2010 - 09:32:50

okolice 

Baba Jaga
Agawa pooooobudkaaaaaaaaa .... zakupy przywieźli .... wyładowują już drugiego tira a Ty śpisz chichot
Pobudkę to oni mi zrobili dziś o 7.15... telefonicznie... z informacją, że jakiegoś tam proszku do prania nie ma.... Trudno, nie ma to nie ma. Przewróciłam się na drugi bok i natychmiast zasnęłam dalej. Na 20 minut. Bo zadzwonili znowu, że rukoli nie ma. Już byłam zła... Ale trudno, nie ma to nie ma... Próbowałam znowu zasnąć... Do 8.30 kiedy zadzwonili znowu, że nie ma filetów z indyka. I nie wytrzymałam. Powiedziałm grzecznie, że w takim razie rezygnuję z zamówienia...
A teraz jestem po kawce i szykuję się do sklepu... A upał straszny...
No i taką miałam przygodę z zamówieniem u "Piotra i Pawła"....
I proszę się tu nie śmiać, bo zła jestem....

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-07-2010 - 09:33:55 przez agawa.

agawa (offline)

Post #20

10-07-2010 - 10:01:44

okolice 

Siedzą dalej przy kawce sprawdziłam jeszcze delikatesy Alma... ale terminy dostawy mają... nienatychmiastowe, ujmę to delikatnie... Ech, nie ma co się lenić, trzeba ruszać dupkę...

dani (offline)

Post #21

10-07-2010 - 10:15:23

spinning smiley sticking its tongue out Ja się wcale nie smieję...Wcale,a wcale.....spinning smiley sticking its tongue out
Nie ma to jak mój warzywniak na rogu....Jest tam prawie wszystko, a na dodatek Pani " wie wszystko "...duży uśmiech
Internet tego nie zastąpi...niedowiarek

Grażyna1 (offline)

Post #22

10-07-2010 - 11:52:03

Warszawa 

Weszłam na stronę tego sklep "Piotr i Paweł" - ło matko , co za ceny ! Np. filet z łososia 54 zł/ kg ! Ja w Tesco płacę 35 zł/ kg.
Ja ten sklep prawdopodobnie brałabym pod uwagę jedynie w sytuacjach naprawdę awaryjnych - np. gdy oboje z mężem jeseśmy razem chorzy na grypę bo wtedy - pozostaje nam jedynie opieka sąsiadów.
Ale na co dzień - proszę bardzo - wózeczek i do marketu uśmiech

Al_la (offline)

Post #23

10-07-2010 - 12:19:53

k/Warszawy 

Ja kiedyś chciałam złożyć zamówienie tutaj, ale do mnie nie wożą przewraca_oczy

agawa (offline)

Post #24

10-07-2010 - 12:54:13

okolice 

No właśnie, a upały to gorsze niż grypa chichot Wiecie jak zimno w dziale z mrożonkami...
Zakupy zrobione; co prawda musiałam pojechać, ale do noszenia, przenoszenia, pakowania, rozpakowania - sobie młodego wzięłam. A co... się wybyczył na obozie, to niech popracuje na chlebek grinning smiley

amor (offline)

Post #25

12-07-2010 - 19:57:03

Siemianowice Sl. 

Nie cierpię działu z mrozonkami.....zawsze mam ze soba sweterek i szal na szyje , nawet w upaly nosze ze sobą! Kolezanki mogą zaswiadczyc! No nie? smiling smiley

Al_la (offline)

Post #26

12-07-2010 - 20:13:25

k/Warszawy 

Ale się ubawiłam...

Wchodzę w wątek "zakupy przed internet" i widzę post Amorka:

amor
Nie cierpię działu z mrozonkami.....zawsze mam ze soba sweterek i szal na szyje , nawet w upaly nosze ze sobą!
chichot

Się cofnęłam parę postów wyżej, żeby zobaczyć dlaczego w Twoim internecie tak zimno śmiech

dani (offline)

Post #27

12-07-2010 - 21:10:32

A ja se właśnie zakupiłam na allegro kuferek do mojego skuterka...
Teraz czekam....
Dzis nie przyjechał....
Jutro pewnie bedzie...
A jak nie,to trzeba będzie maila wysłać i zapytaniem,czy pieszo idzie.....

amor (offline)

Post #28

12-07-2010 - 21:12:03

Siemianowice Sl. 

smiling smiley Masz rację- bez sensu....he,he...zasugerowałam sie strwierdzeniem Agawy ,ze zimno w dziale z mrozonkami! smiling smiley Oj upal spotegowal mi SKS i pojawia sie zero myslenia! smiling smiley

lulu (offline)

Post #29

12-07-2010 - 21:22:52

k/Kwidzyna 

Dani mogłaś jechać po niego i przymierzyć, czy jest dobry.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Al_la (offline)

Post #30

12-07-2010 - 21:25:38

k/Warszawy 

amor
smiling smiley Masz rację- bez sensu....he,he...zasugerowałam sie strwierdzeniem Agawy ,ze zimno w dziale z mrozonkami! smiling smiley Oj upal spotegowal mi SKS i pojawia sie zero myslenia! smiling smiley

Twój post wcale nie był bez sensu, bo nawiązywał do wypowiedzi Agawy.
Tylko nam rozmowa wyszła nieco poza tytuł wątku i się zrobiły zakupy mrożonek przez internet chichot

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 469
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018