Zakupy przez internet forumowicz

Wysłane przez Amazonki.net 

agawa (offline)

Post #1

12-07-2010 - 21:34:40

okolice 

Al_la
smiling smiley
Tylko nam rozmowa wyszła nieco poza tytuł wątku

Kajając się biła się w pierś i tęsknie wypatrywała przebaczenia... calus
Dani, a pokaż no ten kuferek winking smiley na zdjęciu chociaż... żebyśmy wiedziały, czy nóżki ma chichot

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 12-07-2010 - 21:35:48 przez agawa.

dani (offline)

Post #2

12-07-2010 - 21:38:55

Se popatrzta,jaki pikny.....
Heheh....
Normalniasty,ale nie mam gdzie zakupów pakować....oczko

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

Al_la (offline)

Post #3

12-07-2010 - 21:39:47

k/Warszawy 

Nie ma tu nic do wybaczania duży uśmiech
Przecież to nie przestępstwo...trochę się pośmiałam chichot

calus

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

agawa (offline)

Post #4

12-07-2010 - 22:08:22

okolice 

dani
Se popatrzta,jaki pikny.....
Pikny_pikny... ale nóżek ani widu ani slychu ani du_du... Ciekawe, kiedy dojdzie, hi, hi... chichot
I wtedy zobaczysz, że warzywniak na rogu nie wystarcza i trzeba z e-delikatesów wodę poprosić śmiech

lulu (offline)

Post #5

12-07-2010 - 22:10:13

k/Kwidzyna 

Pikny kuferek, ale jego wielkość pewnie przydatna będzie tylko na lody dla ToJi, bo cóż innego tam się zmieści.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

dani (offline)

Post #6

12-07-2010 - 22:27:34

O nie...On jest taki dużaśny,że kask sie tam zmieści......
A nóżek niestety nie widac....myśli
A wodę to se kranówę zafunduję...I rów mam niedaleko....duży uśmiech

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

ToJa (offline)

Post #7

12-07-2010 - 22:29:54

a ToJa od wczoraj lodow nie je grinning smiley
Toja probuje brzuszek zgubic.....

lulu (offline)

Post #8

12-07-2010 - 23:13:23

k/Kwidzyna 

ToJa, ciekawe, jak o lodach napisałam toś się tu szybciutko znalazła, chociaż wirtualnie pogadasz o lodach ... a lato takie gorące ... a lody takie zimne ...

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Al_la (offline)

Post #9

29-09-2010 - 20:21:12

k/Warszawy 

Onet uruchomił aptekę internetową

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Hala1962 (offline)

Post #10

29-09-2010 - 23:45:02

Szczecin 

może już wiecie o tym, ale co szkodzi napisać... na stronie euro rtv agd można w niższych cenach niż w sklepie zamówić towary i umówić się na odbiór w najbliższym sklepie za darmo! są często promocje...

Al_la (offline)

Post #11

22-12-2010 - 14:13:08

k/Warszawy 

[www.rynekzdrowia.pl]

Al_la (offline)

Post #12

02-06-2012 - 12:51:05

k/Warszawy 

[www.rynekzdrowia.pl]

blumarine (offline)

Post #13

06-03-2013 - 08:20:04

Baaardzo często robię zakupy w internecie. Uważam że jest to wygoda ogromna :-)

amor (offline)

Post #14

10-03-2013 - 18:02:54

Siemianowice Sl. 

Ja równiez i jestem tego samego zdania!

hania4 (offline)

Post #15

10-03-2013 - 23:15:06

Łódź 

A ja się chyba już uzależniłam od tych zakupów chichot
i nie jeżdżę do żadnych marketów...
bardzo często kupuję na licytacjach, bardzo się opłacatak

"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"..
-Jan Paweł II-

joasia (offline)

Post #16

21-03-2013 - 20:50:44

Zakupów spożywczych jeszcze w internecie nie robiłam... Ale inne tak. I w sumie jestem bardzo zadowolona. Zarówno sprzęt AGD, foto, rowerowy (można wybrać sklep z najkorzystniejszą ceną) jak i ciuszki w bonprix. No ale w bonprix jedna wpadka była. Kupiłam torebkę, nie jakąś z przeceny, a po dwóch wyjściach okazało się, że przy mocowaniach pasków "skóra" się rozłazi... Ale poza tym nie narzekam.

Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. /Dante Alighieri/

Dortek (offline)

Post #17

21-03-2013 - 21:09:13

Już jakiś czas temu zaczęłam kupować książki przez internet (www.merlin, lubimyczytac.pl, www.albertus.pl), a ostatnio e-booki z empiku. Niedawno odkryłam jak fajnie kupuje się w necie inne rzeczy, tym bardziej, ze nie znoszę 'tradycyjnych' zakupów.
Kupiłam już sobie samodzielnie portfel, torebkę i opakowanie na komórkę. Wszystko na ebayu.
Co do spożywki -co tydzien zamawiam dla naszej firmy mleko, cukier, herbatę i owoce- z supermarketu ASDA. Podczas zamawiania zaznaczam, ze zgadzam się na 'zamienniki' i jeśli nie ma któregoś produktu dostaję jakis inny; zwykle na tym zyskuję, bo dostaję lepszy (droższy) ale nic nie dopłacam. Generalnie nie ma większych zgrzytów, ale parę razy zdarzyło się, że kierowca nie mógł nas znaleźć, albo nie mógł dojechać. Zawsze wtedy wynegocjowałam jakiś rabacik przy następnej dostawie.

Ciemne wczoraj może sie przemienić w jasne jutro (Marcin Luther King)

Miarą wielkości człowieka jest ilość przeszkód, które udało mu się pokonać.

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.

jedna z nas: [www.youtube.com]

dawkaw (offline)

Post #18

21-04-2013 - 13:57:11

Kraków 

Sprzęt rtv kupowany przez internet to juz u mnie standard, a przemawiają za tym po prostu niższe ceny winking smiley a i od niedawna kupuję też spożywcze artykuły przez net, duuuuża wygoda, zwłaszcza jak się kupuje 6 zgrzewek wody mineralnej i nie trzeba tego nosić przez pół miasta smiling smiley

Kowalessko (offline)

Post #19

16-05-2013 - 22:47:04

Najczęściej kupuje przez allegro ponieważ zawsze znajdę coś dla siebiesmiling smiley. Polecam!

Grażyna1 (offline)

Post #20

17-05-2013 - 09:57:49

Warszawa 

Ja od 5 -ciu lat kupuję na allegro ciuszki i zabawki dla moich wnuków , trafiałam na prawdziwe okazje.
Kupuję również w sklepach internetowych - sprzęt fotograficzny itp.
Jak dotąd nigdy nie zostałam oszukana.

szczepat.82 (offline)

Post #21

17-05-2013 - 13:23:39

Również kupuję ciuchy na allegro - jeansy, spódnice, koszulki, sporo tego smiling smiley. A i czasem się zdarzy kupić coś co na mnie nie pasuje a potem odsprzedać z zyskiem. Zdarza mi się też kupować prezenty dla najbliższych.

ania.bania (offline)

Post #22

23-05-2013 - 12:03:53

Ja raczej nie mam oporów przed kupowaniem przez internet, jeśli już rezygnuję z zakupu to decydują czynniki praktyczne - gdy np. ciężko jest ustalić rozmiar. Trzeba tylko zachować zdrowy dystans do zakupów i nie napalać się na ponadprzeciętne okazje.

elisabeth (offline)

Post #23

23-05-2013 - 12:31:39

Lubuskie 

Syn mój kupuje buty przez internet .Ja podchodzę do tego sceptycznie bo uważam że jak coś dotknę to może mi się podobać lub nie.Młode pokolenie podchodzi do tego racjonalnie.

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

maryla (offline)

Post #24

23-05-2013 - 16:44:25

gdzieś w górach... 

Bardzo często kupuję przez neta różne rzeczy.
Ostatnio kupiłam kosiarkę spalinową do trawy i zaoszczędziłam prawie 500 zł .( identyczna kosztowała w sklepie ogrodniczym - o tyle więcej) . Kupuję też porcelanę do pensjonatu.
Wygodne, bo nie muszę dźwigać- kurier dostarczy na miejsce.

michalex889 (offline)

Post #25

19-06-2013 - 15:30:18

Oczywiście popieram, zakupy w sieci są wygodne, aż za nadto śmiech Tylko jak się zapomnę to później jest problem ;/
Teraz staram się ograniczać, aczkolwiek jak robię zakupy to staram się korzystać z promocji smiling smiley

Grandee (offline)

Post #26

03-07-2013 - 19:16:48

Ja też często robię zakupy przez internet a mianowicie przez allegro. Bardzo wygodna sprawa.

Al_la (offline)

Post #27

23-07-2015 - 09:36:07

k/Warszawy 

Poradnik kupowania leków w sieci

Kass (offline)

Post #28

07-11-2015 - 18:07:39

Dziewczyny, mam do Was dwa pytania..

1) Jak to jest z tym polskim amazonem? Juz w zeszlym roku na jesien mowilo sie o tym, ze zatrudniaja, ze bedzie otwarcie, a ja wciaz nic w sieci nie moge znalezc.. jest w Polsce czy nie? (byc moze ja po prostu szukac nie potrafie..).

2) Jesli nie amazon - czy jest inny, podobny sklep internetowy w Polsce, w ktorym moznaby bylo kupic wszystko?

Pytam, bo ostatnia paczka do Polski kosztowala mnie wiecej, niz zawartosc, grinning smiley. Latwiej byloby mi kupowac bezposrednio w Polsce, dla rodzinki. Ale do tej pory nie znalazlam sklepu, w ktorym moglabym kupic cos dla kazdego, zazwyczaj musialam obskoczyc kilka roznych sklepow..

marzusia (offline)

Post #29

07-11-2015 - 18:35:40

Cieszyn 

Kass,nie mam pojęcia ale sądzę,że nic takiego jeszcze nie powstało a jestem zorientowana chyba dobrze bo internetowe zakupy to moja specjalność.Tylko żywność kupuję w normalnych sklepach,reszta,wszystko w necie ,nawet buty na wysokich szpilkach ,z ktorych śmieje się Wandka.śmiechPrzynajmniej nie chodze po miescie z tobołkami bo wszystko do domu przyniosązakupy i nie muszę się rozbierać w kabinach z masakrycznym światłem,żeby ciuch przymierzyćblee

ratajczyk32 (offline)

Post #30

29-01-2018 - 22:28:03

Ja kupuję przez internet prawie wszystko. Ogromna oszczędność czasu i często pieniędzy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 652
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018