na wakacje do Toskanii

Wysłane przez Marta 

Marta (offline)

Post #1

18-05-2013 - 18:37:44

Witam! W tym roku chciałabym z zaprzyjaźnioną rodziną (7 osób) pojechać na 10 dni do Toskanii, najchętniej w okolice Livorno, Pizy. Może ktoś z was był w tamtych okolicach i ma namiary na noclegi w przyzwoitej cenie. Bardzo proszę o wiadomość na e-maila:
komart@op.pl Z góry dziękuję

Hala1962 (offline)

Post #2

19-05-2013 - 09:22:04

Szczecin 

namiarów na okolice wspomniane przez Ciebie nie mam, ale polecam skorzystać z biura CASAMUNDO, mają dużo domków/apartamentów w całej Europie
jeździłam i do Chorwacji i do Toskanii za ich pośrednictwem, i muszę powiedzieć, że na tyle osób można trafić na dobrą cenę
np. nasz tegoroczny majowy wyjazd do Toskanii (mieszkaliśmy w Cortonie - przepiękna miejscowość) ) w 8 osób to był to koszt ok. 350 zł na osobę za 7 dni
no ale to był jeszcze przed-sezon...

Marta (offline)

Post #3

19-05-2013 - 21:20:32

Dzięki bardzo za odpowiedź. Ceny rzeczywiście bardzo atrakcyjne no ale to przed sezonem. Na 10 dni siedem osób przeznaczyliśmy ok. 1000 euro-połowa lipca sam środek sezonu. Może uda nam się jeszcze coś znaleźć. Trochę bałam się tego biura o którym piszesz ale teraz zajrzę do nich

danuta (offline)

Post #4

28-05-2013 - 21:56:28

Pszczyna 

ja dwukrotnie skorzystałam z INTERHOME - Toskania ( San Lucignano, Certaldo koło San Gimmignano), raz w Chorwacji też z nimi - wszystko było ok,
byłam także raz w Toskanii z biura niemieckiego (w Cortonie) domizile.de - polecił mi kolega, który był tam i też byłam bardzo zadowolona, cena była przystępna.

Anetta40 (offline)

Post #5

29-05-2013 - 08:48:21

Ja w sumie zawsze mam trochę lęki jesli wakacje ma obsługiwać biuro podróży, które nie jest zlokalizowane w Polsce.
A że się nie dogadam, że nie zrozumiem i potem będę narzekać, że nie będzie nikogo z polskim na dobrym poziomie itd itd... Już autentycznie, wolę przetrzepać oferty wakacyjne na polskich stronach w necie i potem wybrać konkretną wycieczkę, i zacząć sprawdzanie opinii o wybranym biurze podróży.
Taka troche zachowawcza jestem, ale to się jak dotąd sprawdza.

myszka: skasowano link z reklamą

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-05-2013 - 13:54:40 przez myszka.

misiul (offline)

Post #6

25-02-2018 - 16:18:31

Bardzo ciekawe miejsce do spędzenia wakacji. Temat będę miał na oku, bardzo możliwe, że będę też wybierał się w to miejsce.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 426
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018