Wycieczki, podróże po kraju

Wysłane przez Amazonki.net 

Kass (offline)

Post #1

18-06-2015 - 15:05:47

Ach, Praga - moje ulubione europejskie miasto! grinning smiley Paryz takiego wrazenia na mnie nie zrobil, jak Praga. Uwielbiam, wracam, kiedy moge, moi rodzice sie w Pradze poznali i wciaz maja tam znajomych, wiec dosyc czesto wracamy.. bedziesz, Ulu, miala o czym nam pisac. takbuziak

ulik54 (offline)

Post #2

13-07-2015 - 12:49:21

Ciechanów 

Jestem już po wycieczce. Wróciłam strasznie zmęczona, z opuchniętymi nogami do kolan.Teraz już wypoczęta, bez emocji mogę zdać relację. No i faktycznie urok Pragi /przynajmniej tej częsci którą zwiedzałam- zamek i przyległości, Starówka/ jest niezaprzeczalny ale, zbyt krótko tam byłam aby ogarnąć całość, mam ogromny niedosyt zwiedzania jej i tak po cichutku sobie postanowiłam, że muszę tam wrócić. Ale nie tylko Praga była w programie.I tak Jaskinia Niedżwiedzia, małe senne miasteczka w Kotlinie Kłodzkiej czy też Błędne Skały w Górach Sowich - zwiedzanie było tak forsowne ale czułam tak jakby powiew historii na plecach.Nie umiem ładnie i odpowiednio ubrać w słowa tego co przeżyłam ale wiem na pewno, że warte było tych spuchniętych nóg, i już mogłabym z powrotem tam wracać.

rysiek301 (offline)

Post #3

17-12-2019 - 11:06:23

W tym roku po raz drugi miałem okazję być w Kazimierzu. Nawet trafiliśmy na festiwal filmowy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 532
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022