Diagnostyka raka jajnika

Wysłane przez Al_la 

Al_la (offline)

Post #1

06-01-2013 - 21:15:33

k/Warszawy 

[www.medonet.pl]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

anna2008 (offline)

Post #2

01-05-2013 - 08:17:33

Bydgoszcz 

Zastanawiałam się czy taki test może wykonać kobieta leczona uprzednio na raka piersi,ponieważ w artkule napisano,że:
"Trzeba też pamiętać, że testu tego nie można zastosować w przypadku pacjentek poniżej 18. roku życia, kobiet będących w trakcie chemioterapii oraz uprzednio leczonych na nowotwór."
Czy być może to przeciwskazanie dotyczy kobiet leczonych tylko na raka jajnika,czy na nowotwory ogólnie?
Moze ktoś wie? Prosiłabym o odpowiedź.
Na marginesie test jest płatny,z tego co zdążyłam się zorientować w Bydgoszczy to 139 zł.

"Przyszłość, zanim wkracza, zawsze przedtem puka." - Francois Mauriac

"To co się dzieje teraz i po 'teraz' ,tak długo nie ma znaczenia,dopóki jutro jutra,jest takie samo,jak wczoraj wczoraj"

MamaZosi (offline)

Post #3

19-01-2016 - 18:47:21

Zgorzelec 

Mam pytanie co sadzicie na Temat tego Testu sprawdzajacego czy. Nie rozwija sie rak jajnika...mamie powiekszyle sie od zeszlego Roku minimalne torbiel na jajniku jakie 2 mm i lekarz Kazal jej zrobic Ten Test?czy w przypadku wczesniejszego zachorowania na raka piersi jest on miarodajny?jestem ciekawa waszych opinii...pozdrawiamsmiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 359
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018