guzek na wardze sromowej

Wysłane przez Arleta41 

Arleta41 (offline)

Post #1

02-09-2015 - 20:59:53

Czy guzek na wardze sromowej może oznaczać coś groźnego ?

Agaba190 (offline)

Post #2

02-09-2015 - 21:28:40

k/Warszawy 

Trudno powiedzieć. Może to być np. zapalenie gruczołu Bartholina.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

anka21 (offline)

Post #3

02-09-2015 - 22:00:22

Agaba190
Trudno powiedzieć. Może to być np. zapalenie gruczołu Bartholina.
miałam to okropna sprawa. naszczęście sam strzelił, koleżanka była w szpitalu i jej to czyścili. Ja czasami mam guzki jak sie odprze, od podpaski albo jak mam sztuczna bieliznę. A patrząc na ostatnie temeratury to duzo nie trzeba.
Tak bym poszła z tym do lekarza jak sie nie zmniejszy

życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...

Al_la (offline)

Post #4

03-09-2015 - 10:30:32

k/Warszawy 

Już mam chyba obsesję, ale jak widzę osobę, która pisze pierwszy raz na forum, zadaje pytanie - wydawałoby się dla niej ważne - a potem nie sprawdza, jaka jest odpowiedź, to mam mieszane uczucia...
Przepraszam Arleto, ale tak to wygląda.

Wczoraj się nie odzywałam w sprawie, bo właśnie myślałam, czy warto. Ale może również moja odpowiedź się komuś przyda.
Miałam guzka i był wycinany i zbadany. Okazał się krwiakiem. W tym miejscu zdarzają się też tłuszczaki. Jedynym wyjściem jest chyba wycięcie i zbadanie.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

braja (offline)

Post #5

03-09-2015 - 20:29:50

Alu, ale Arleta przecież nie musiala się logować, żeby sprawdzić odpowiedź pyta

Al_la (offline)

Post #6

03-09-2015 - 20:35:04

k/Warszawy 

No nie musiała, ale ja gdybym pytała o coś na forum i dostała kilka odpowiedzi, to weszłabym i napisała słowo "dziękuje". Ale to ja myśli

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

magda2411 (offline)

Post #7

03-09-2015 - 20:38:03

Olsztyn 

I ja pomyślałam, że Arleta zaraz zareklamuje maść na guzki warg sromowych w mega cenie i promocji powakacyjnej uśmiech

braja (offline)

Post #8

04-09-2015 - 00:41:33

A dziewczę może po prostu nie mieć internetu w domu... Ja tam wolę "wątpliwości rozstrzygać na korzyść oskarżonego" oczko I przyznaję, że zdarzyło mi się zadać pytanie na jedym forum i nie podziekować za odpowiedź... Nie zapisałam sobie linku i nie mogłam potem tego forum znaleźć, a jak już znalazlam pare miesięcy póxniej to nie pamiętałam hasła i nie chciało mi się ponownie rejestrować wstydniś

Al_la (offline)

Post #9

04-09-2015 - 11:02:32

k/Warszawy 

Ale ja dziewczęciu niczego złego nie zrobiłam. Nawet na pytanie odpowiedziałam i przeprosiłam za swoje wątpliwości uśmiech
Sama widzisz jak bardzo dużo u nas reklamiarzy, którzy zamieszczają nic nie znaczące posty i mam już po prostu przesyt bezradny

Arleta41 (offline)

Post #10

04-09-2015 - 15:56:03

dziewczyny dziękuję, za zainteresowanie i wasze odpowiedzi, i przepraszam, że dzisiaj odpowiadam tongue sticking out smiley chyba jednak skontroluję to u lekarza

braja (offline)

Post #11

04-09-2015 - 17:59:41

Dużo zdrowia Arleta! Lekarza lepiej odwiedzić na wszelki wypadek, a my wysylamy dobra energię, żeby cokolwiek to jest łatwo się wyleczyło. smiling smiley Daj znać co doktor powiedział.

kotgirl (offline)

Post #12

21-04-2017 - 11:43:31

Zawsze warto kontrolować coś co nas niepokoi.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 354
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018