Implant sluchowy

Wysłane przez danka58 

danka58 (offline)

Post #1

11-12-2015 - 10:13:57

k/Gniezna 

W związku z tym, że moje problemy ze sluichem sie pogłębiają i aparaty sluchowe juz mi nie wiele daja korzyści zdecydowałam się na badania kwalifikujace do wszczepienia implantu sluchowego.
ide w poniedziałek do szpitala do Poznania. Wiem, że bardzo dobry ośrodek jest w Kajetanch k/Warszawy, ale ta odległość byłaby dla mnie bardzo kłopotliwa, bo po operacji co miesiąc trzeba jeździć na ustawienia procesora.
Szukam osób, które miały taki implant wszczepiony, czy są widoczne korzyści z niego. Moze któras z Was ma znajomych po takiej operacji. Byłabym wdzieczna za kontakt.
Co prawda weszlam na forum ślimaczek ale czytając posty jestem przerażona. Bardzo długa rehabilitacja i gwarancji nie ma, że się bedzie lepiej slyszeć.
A jeszcze my amazonki nie możemy np. mieć zabiegów z prądem a implant pobudza nerw słuchowy impulsem elektrycznym. Nie wiem czy bedzie to dla mnie bezpieczne.
Ani nasz ekspert ani laryngolog nie potrafi mi na to pytanie odpowiedzieć.bezradnyW życiu piękne są tylko chwile i dla tych chwil warto żyć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 452
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018