Reklama? - Brodawki

Wysłane przez Załamka 

Załamka (offline)

Post #1

19-03-2018 - 11:20:49

Kraków 

Byłabym wdzięczna za zabranie głosu w poniższej sprawie przez osoby obeznane w temacie. Sprawa interesuje mnie nie jako czysta dyskusja akademicka, ale bardziej osobiście. Po pierwsze, czy rzeczywiście, aż tak często jak sugeruje artykuł dochodzi do przekształceń w czerniaka. Po drugie - czy jesteście za tym, aby wszystkie narośla usuwać? Po trzecie - odniesienie do samego preparatu (ja dość sceptycznie).

[prolaserclinic.com]

Al_la (offline)

Post #2

19-03-2018 - 11:35:45

k/Warszawy 

Nie jestem obeznana w temacie, ale ponieważ sprawa mnie interesowała poczytałam tę reklamę. Spróbowałam znaleźć pana profesora w necie. Może źle szukałam, ale prof. onkologa o takim imieniu i nazwisku nie znalazłam. Nawet po wpisaniu w wyszukiwarkę imienia i nazwiska i ustawieniu na grafikę nie znalazłam zdjęcia człowieka przedstawionego w tej reklamie.

Mój mąż był ze swoimi znamionami, brodawkami w szpitalu specjalizującym się w leczeniu i wykrywaniu czerniaka. Dermatolog obejrzała pod dermatoskopem i powiedziała, że nic podejrzanego nie widzi. Nie dała też zalecenia aby cokolwiek usuwać.
Myślę, że na pewno trzeba obserwować i co jakiś czas dać się obejrzeć fachowcowi.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Załamka (offline)

Post #3

19-03-2018 - 12:28:59

Kraków 

Dzięki Aluś, potwierdziłaś moje podejście

fianiebieska (offline)

Post #4

19-03-2018 - 13:39:44

Warszawa 

Myślę ze warto kontrolować znamiona barwnikowe. Ja usuwam na NFZ te, które lekarz pod dermatoskopem widzi, że są atypowo wybarwione. Ale nie popadajmy w przesadę. Nie da się usunąć każdej komórki w ciele która może zrakowieć.

fianiebieska opowiada

Załamka (offline)

Post #5

20-03-2018 - 13:56:54

Kraków 

Fia, masz rację

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 20-03-2018 - 13:57:33 przez Załamka.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 357
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018