10 zdrowych produktów, których jedzenie… szkodzi!

Wysłane przez Al_la 

Al_la (offline)

Post #1

08-07-2014 - 10:34:48

k/Warszawy 

[www.medexpress.pl]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Baba Jaga (offline)

Post #2

08-07-2014 - 12:17:04

Jagolandia 

niezdecydowany

.... mieszasz mi w głowie kobieto

danuśka1 (offline)

Post #3

08-07-2014 - 12:40:33

Najlepiej było u mamy.Naturalny kompocik zamiast kartonika, kwaśne mleczko zamiast jogurtu itp. itd. Rolnicy przyjeżdżali z towarami na targ. Więcej natury niż chemii. Teraz odwrotnie. Pamiętam smaki z dzieciństwa.

aquila (offline)

Post #4

08-07-2014 - 17:31:48

Al_la
http://www.medexpress.pl/start/10-zdrowych-produktow-ktorych-jedzenie-szkodzi/46042/?utm_source=INIS&utm_medium=email&utm_campaign=Czy+pakiet+onkologiczny+jest+bublem+prawnym%3F+

to ktoś uważa granole,gotowy sos do sałatek czy napoje light za zdrowe, srsly ?

poza tym autorowi pomyliło się pojęcie soku i napoju; czegoś co się składa z wody, cukru i dodatków smakowych producent nie ma prawa nazwać sokiem

artykuł pisał jakiś niedouczony stażysta

a owsianka na śniadanie jest spoko (taka gotowana, ze zwykłych/górskich płatków owsianych), więc niech nie pisze, że wszystkie płatki są złe

It's just a ride ...

Al_la (offline)

Post #5

08-07-2014 - 17:48:25

k/Warszawy 

Trudno treść tego artykułu rozpatrywać biorąc pod uwagę niektóre polskie produkty, bo autor opierał się na treści artykułu z [www.businessinsider.com]
Płatki śniadaniowe to rzeczywiście zbyt ogólne stwierdzenie, żeby wykluczać od razu wszystkie. Może u nich są głównie kukurydziane z kukurydzy gmo. A przecież nasze owsiane górskie są polecane, choć ciężkostrawne, np. na wątrobę.
Z sokami, napojami i syropami to same przekłamania. Co to za sok np. malinowy, który w ma w swoim składzie cukier, koncentrat owocowy i aromat malinowy? Sok powinien być 100-procentowy. W związku w wymogami odnośnie nazewnictwa wprowadzonymi jakiś czas temu do Polski, producenci zaczęli sobie radzić inaczej i na kartonie zamiast nazywać rzecz po imieniu piszą "pomarańczowy" i część ludzi mówi, że pije sok duży uśmiech

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Al_la (offline)

Post #6

10-07-2015 - 11:42:52

k/Warszawy 

[kobieta.onet.pl]

Al_la (offline)

Post #7

10-08-2015 - 17:29:18

k/Warszawy 

[www.termedia.pl]

Kass (offline)

Post #8

10-08-2015 - 17:41:16

Wiedzialam, ze musze unikac stosowania olejku cytrynowego przed wyjsciem na slonce, ale zeby picie soku pomaranczowego mialo wplyw.. to dla mnie nowosc.. myśli

braja (offline)

Post #9

10-03-2016 - 19:04:20

O kurka wodna! A ja pożeram grapefruty jak czekoladki! stres Ale nie do końca rozumiem wyniki tych badań- że co, że sok z grapefruta nie szkodzi a zjedzenie owocu tak? Jakies wyjaśnienie tego fenomenu? I co to znaczy "jedzenie całych pomarańczy"- ze skórką i pestkami? Czy jeśli zjem owoc wieczorem, to na drugi dzień moge wychodzić na słonce? Trochę niejasne te badania, nie wiadomo też ile osoby badane spędzały czasu na słońcu i czy stosowały jakies filtry. Nie cierpię jak mnie straszą ulubionymi owocami! wnerwiony

Al_la (offline)

Post #10

10-03-2016 - 19:19:30

k/Warszawy 

A boisz się?
Bo ja nie bardzo duży uśmiech
Uważam, że we wszystkim wskazany jest umiar, ale nie dajmy się zwariować uśmiech

agunia76 (offline)

Post #11

25-07-2016 - 17:10:20

Wejherowo 

Z ta dieta u nas to tak jest mięsa czerwonego nie cukru nie majonezu nie żadnych tłuszczy zwierzęcych --------kawałek ciasta albo loda do kawy -----wyrzuty sumienia 3 dni
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 500
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018