Coca-cola

Wysłane przez Al_la 

Al_la (offline)

Post #1

20-08-2015 - 19:54:45

k/Warszawy 

Wszyscy wiedzą, że cola za zdrowa nie jest, choć smaczna duży uśmiech .....
To wkleję linka do kompletu szkodliwych napojów [www.popularnie.pl]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Kass (offline)

Post #2

20-08-2015 - 21:15:12

Wszystkie napoje sodowe dostepne w sklepach sa szkodliwe. Nie tylko ze wzgledu na zawartosc cukru, ale i sztucznych barwnikow, wzmacniaczy smaku i aromatu, i innych chemikaliow. Mnie sie wydaje, ze dlatego, ze wychowalam sie na kompotach smiling bouncing smiley) nigdy za cola nie przepadalam.. ani innymi sodowymi. Co zawsze uwielbialam, i czego mi brakuje, to domowej roboty woda sodowa z syropem malinowym. smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 20-08-2015 - 21:16:36 przez Kass.

Rudzia (offline)

Post #3

21-08-2015 - 10:02:29

Warszawa 

Bajdurzyć o tych "zakazanych" i "niezdrowych" słodkich mniam napojach można długo i namiętnie...
Każdy wie jak to smakuje i nie wierzę, że dzióbka nie zamoczył w "bąbelkach" ha ha, nie wypieram się tych moich "grzeszków" chichot bo pijałam i od czasu do czasu popijam takowe "trunki" jezor (nie mylić z % tongue sticking out smiley), ale znam swój umiar i wiem, że co da dużo to niezdrowo oczko.
Zresztą szkodliwych artykułów u Nas dostatek, więc... umiejmy rozsądnie delektować się małymi "grzeszkami" śmiech

Kass a pamiętasz saturator? woda z sokiem PYCHAAAAAAAAAAAA mniam

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Kass (offline)

Post #4

21-08-2015 - 13:32:02

Jasne, ze pamietam. grinning smiley Do tej pory pamietam w ktorych miejscach na Pietrynie staly saturatory (np. na rogu Piotrkowskiej i Narutowicza). grinning smiley W "owych" czasach nie bylo nic lepszego na zakupy w upalny dzien. grinning smiley Mimo tego, ze teraz wiem, ze to cholerstwo niezdrowe bylo! I te "plukane" szklanki, brr.. ale to inne czasy byly.. winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 21-08-2015 - 13:35:06 przez Kass.

rysiek301 (offline)

Post #5

11-02-2020 - 14:57:29

Ja też pamiętam saturator, jednak nie porównywałbym wody z sokiem z saturatora, a szklanki coca-coli. Pewnie, że jak się człowiek napije to od tego nie umrze, ale jaki sens jest pić coś, co niedość, że nic nie daje organizmowi, to jeszcze go obciąża?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 479
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018