Przyrządy do ćwiczeń.

Wysłane przez Amazonki.net 

dani (offline)

Post #1

21-06-2010 - 22:39:52

Rany...Cały dzień mogę stać.....radocha
A spać mozna na tym...?myśli

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

agawa (offline)

Post #2

21-06-2010 - 22:44:39

okolice 

Czy raczej - z tym? myśli
śmiech

dani (offline)

Post #3

21-06-2010 - 22:46:40

Świntuchu....chichot

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

amor (offline)

Post #4

22-06-2010 - 12:29:00

Siemianowice Sl. 

Kela
jaki ładny wieszak Kelus.....ile ubrań sie na nim zmieści chichot

Donoszę, że moja maszyna nie zmieniła jeszcze przeznaczeniajezor
Ćwiczę codzienne 40 minut, ocieram pot nie tylko z czoła
efekty????
mnie się widzi, że są, ale jak zwykle góra się wysmukliła,nogi chyba nie bardzo
najmniej moje pedałowanie działa na brzuchzałamkamoże by tak dołączyć aerobiczną 6 Weidera?
Brawo brawo....40 min na takim urządzeniue to nie lada wysiełek i cierpilwosc! W 3 miesiace efekty murowane , brzuch tez spadnie a przynajmniej się ujędrni...R weidera jest dla baaaaaaaaardzo cierpilwych, wytrzymałych .... poćżatek- pestak- w 4 tygodniu juz jest to cięzka praca. Polecam 8minut ABS- z you tubem na brzuch. Szybko, nietrudne...efekty daje!
Agawa a moze od razu lepiej kupic wibrator? smiling smiley

agawa (offline)

Post #5

22-06-2010 - 19:31:01

okolice 

amor
j
Agawa a moze od razu lepiej kupic wibrator? smiling smiley
A żebyś wiedziła, że o tym myślę... Szczególnie dzisiaj... wnerwiony

Halinka (offline)

Post #6

25-08-2011 - 23:28:31

Podnoszę wątek: czy wolno nam używać tej "trzęsawki", zwanej też platformą wibracyjną, o której mówiła Agawa? Jako przeciwwskazanie wyczytałam gdzieś, że nowotwory, ale kości. I że świeże rany pooperacyjne też - a moje, prawie 3-miesięczne to są świeże? Poza tym podobno rozluźnia, ujędrnia, usprawnia, "rekonwalescencjuje" i te de. Na marginesie dodam, że nie zalezy mi na chudnięciu.
Kto doświadczył więcej niż raz - proszę o opinieprosi.

Kela (offline)

Post #7

15-03-2012 - 21:41:41

Halinko
doświadczyłam więcej niż razuśmiech
to bardzo przyjemne ćwiczenie całego ciała
uważam jednak, że nie każdy może z tego korzystać, mocno obciąża stawy

byłam dziś na kijkach
powiedzcie, jakie kijki są najlepsze?
czy nie boli ręka po marszu?
czy takie kijki są ok?jeśli nie, na co mam zwrócić uwagę?

[allegro.pl]

a może takie? napisane, że mają amortyzatory
[allegro.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-03-2012 - 21:44:15 przez Kela.

Baba Jaga (offline)

Post #8

16-03-2012 - 11:22:34

Jagolandia 

Keluś ta platforma jaka jest, taka jest .... trzeba jeszcze przetestować niezdecydowany... no bo po co las, jak można drzewo ? przewraca_oczy
Kijki za to na refleks rewelacyjne !!! ..... o matko szok

lece nabyć .... spodziewaj się mnie koło maja chichot

agawa (offline)

Post #9

17-03-2012 - 09:02:45

okolice 

Kelu, jeśłi chodzi i kijki, ważna jest ich długść. Powinny być dopasowane do wzrostu, tak jak kijki narciarskie - ręka zgięta w łokciu odrobinę w kącie rozwartym. Ważna jest ich waga, oczywiście im mniej tym lepiej. Ważne są rączki, najlepsze są korkowe, bo dłonie się tak nie pocą; powinny mieć też specjalne paseczki, którymi mocuje się kijki w nadgarstkach. No i ważne są wymienne 'piętki' do chodzenia po różnym terenie.

agawa (offline)

Post #10

04-09-2012 - 13:15:43

okolice 

Nie chcę odrębnego wątku zakładać. No to napiszę tu uśmiech

Bo odkryłam fajne rózne sprzęciki_gadżety do maszerowania lub biegania.
Pierwszym znich jest krokomierz. Ja sobie nabyłam podobny do tego:

Mierzy przebyty dystans, ilość spalonych kalorii, czas marszu. No i mogę ścigać się sama ze sobą; wczoraj spaliłam 251 kalori, dziś 300 przewraca_oczy hehe... To nawet pączek nie jest, ale od czegoś trzeba zacząć śmiech
*
A drugą nowinką jest aplikacja do smartfonów wszelkiego typu. Nazywa się RunKeeper. Mierzy nie tylko dystans, kalorie, czas, ale tez pokazuje mapkę i robi wykresy aktywności. Fajna zabaweczka duży uśmiech
*
A może macie jakieś inne gadżeciki? Bo odkryłam, że niby_nic, - a zachęca do aktywności codziennej duży uśmiech

amor (offline)

Post #11

06-09-2012 - 21:25:50

Siemianowice Sl. 

Parę lat temu kupiłam krokomierz w Tchibo. Czasami go uzywam podczas nordic walkingu.

Linkaster (offline)

Post #12

06-12-2012 - 22:33:41

Ostatnio modna robi sie bieznia napedzana ruchem wlasnych miesnismiling smiley Dobre jest w niej to ze jest skladana tak, ze wyglada jak suszarka na praniesmiling smiley Polecam, mozna ja juz spotkac w silowniachsmiling smiley

wojowniczka (offline)

Post #13

06-02-2014 - 15:15:08

fajne są takie podpórki do robienia pompek, wygodniej się na nich pracuje. Poza tym moge polecić orbitrek, tylko niestety zajmuje dużo miejsca- dobre dla ludzi z większym metrażem

patiko (offline)

Post #14

10-04-2014 - 17:35:02

A ja oprócz maty, hantelków i piłki do fitnessu nie mam żadnych innych przyrządów - zresztą nie bardzo miałabym na to miejsce w domu, więc muszę ćwiczyć z tym co mam.

groch5 (offline)

Post #15

27-08-2014 - 10:54:04

ja używam zielonej gumowej taśmy do ćwiczeń rąk smiling smiley

edit:skasowano link

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 27-08-2014 - 10:55:56 przez myszka.

asap (offline)

Post #16

29-04-2015 - 18:30:01

Ja ćwiczę zwykle z "własnym ciałem" czyli po porstu - chodakowska, bieganie i tak dalej. Za to po ćwiczeniach zawsze czuję takie spięcie mięśni, że często drętwieją mi różne partie ciała lub po prostu się uginają. Zaczęłam do tego używać tych walków z Blackroll bo coraz głośniej o nich w sieci i jacyś lekarze to polecają więc stiwerdziłam, że warto wyprobować, bo nie są super drogie i powiem Wam, że faktycznie czuję się taka wypoczęta po nich. Te mięsnie są jakby "zrelaksowane" i tak przyjemnie miękkiesmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 27-05-2015 - 21:49:00 przez myszka.

madzia_lena (offline)

Post #17

27-05-2015 - 20:57:36

Warszawa 

Hej duży uśmiech ja od zawsze byłam zakręcona na wszelkie aktywności: fitness, rower, bieganie...sporo tego było ale po prostu dobrze się czuję jak na treningu dam z siebie wszystko winking smiley Gdy otrzymałam diagnozę świat się zawalił bo treningi w jakiś sposób uzależniają... cóż, jednak jestem optymistką i nie odkładam planów na później więc już 3,5 tygodnia po operacji przebiegłam swój trzeci półmaraton !! Wiem, jestem szalona... hura obecnie ćwiczę trochę lekkiego aerobiku ale pewnie będę musiała zrobić przerwę na czas radioterapii bezradny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 431
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018