depilacja pachy po operacji

Wysłane przez kasiaf 

kasiaf (offline)

Post #1

08-05-2012 - 22:20:41

SZKLARĘBA 

Dziewczyny czego używać do depilacji pachy po operacji??? Rosną mi tam kłaki jak najęte .Boję się trochę machać maszynką jednorazową bo nie ma tam czucia i nie wiem czy się zatnę czy nie?bezradnyWolę niechichot
Jakieś kremy do depilacji?? ??Wcześniej na mnie nie działały to i teraz szans nie ma....a na bliznę nie wiem czy możnabezradny
Pomóżcie prosi Lato idzie a jak jak troglodyta !!!!!!!!!!!!!!!hot smiley

- Żyj! - powiedziała nadzieja.
- Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie.

Haniap. (offline)

Post #2

08-05-2012 - 22:25:03

Poznań 

Kasieńko, te włoski pod pachą ja zgoliłam maszynką jednorazową, a potem mi wyleciały razem z wszystkimi włosami za sprawą czerwonej bezradny Cierpliwości kochana ....tak

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

Halinka (offline)

Post #3

08-05-2012 - 22:34:26

Kremy do depilacji nie - jeszcze nie, za wcześnie, Kasiu. Najpierw goliłam maszynką, pomalutku, z wyczuciem. Od lat depiluję woskiem u kosmetyczki, ale u Ciebie to za wcześnie. Mnie pod pachą z wyciętymi węzłami słabo rosną i prawie się tu nie pocę. Za to jak mi Doktorek wyciachał węzeł wartowniczy po drugą paszką, to tam mam teraz istne źródełkochichot

aquila (offline)

Post #4

08-05-2012 - 22:58:57

ja macham normalnie maszynką tylko patrzę w lustro :-D
też się nie pocę pod tą pachą, zastanawiam się czy tak to zostanie myśli
(w sumie to spoko, zawsze o połowę mniej się śmierdzi tongue sticking out smiley)

It's just a ride ...

kasiaf (offline)

Post #5

08-05-2012 - 23:20:16

SZKLARĘBA 

eeeeeeee ch a ja się i pocę i zarastam!!!chichot
po chemii wypadły mi tu i ówdzie ale nie tam bezradny

Al_la (offline)

Post #6

08-05-2012 - 23:20:44

k/Warszawy 

Od początku macham jednorazówką. Jeszcze sobie krzywdy nie zrobiłam, choć robię to lewą ręką, a ja tylko_praworęczna jestem chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

amor (offline)

Post #7

09-05-2012 - 09:25:15

Siemianowice Sl. 

A ja mam elektryczny depilator ,wiec nie moge sobie zrobic krzywdy,a rękę opieram o scianę koło lustra . Jest naciągnięta a ja wszystko widzę!

Al_la (offline)

Post #8

09-05-2012 - 09:38:00

k/Warszawy 

Ja też mam elektryczny, ale używam tylko na nogi, bo na inne miejsca się boję przewraca_oczy

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

ewawlo24 (offline)

Post #9

09-05-2012 - 14:10:17

Łódź 

Ja lecę jednorazówką ( używam jej tylko do tej pachy) przed lustrem i okularami na nosie. Robiłam też tak jak miałam jeszcze szwy- mąż pomagał

Halinka (offline)

Post #10

09-05-2012 - 14:47:21

amor
A ja mam elektryczny depilator ,wiec nie moge sobie zrobic krzywdy,a rękę opieram o scianę koło lustra . Jest naciągnięta a ja wszystko widzę!

Ale Amorek jest już dłuuuugo po operacji, a Ty, Kasia, dopiero półtora miesiącabezradny - ale możesz zacząć zbierać na jakiegoś Philipsa cy_cuśuśmiech

amor (offline)

Post #11

09-05-2012 - 17:03:34

Siemianowice Sl. 

Al_la
Ja też mam elektryczny, ale używam tylko na nogi, bo na inne miejsca się boję przewraca_oczy
Alusiu a dlaczego się boisz????duży uśmiech Taki depilatpor nie wciąga skory!
Halinko ja tak sie golę od pierwszej operacji! Nie czekałam kilka lat bo najpierw by wchodziły włosy , a potem ja!duży uśmiech

Halinka (offline)

Post #12

09-05-2012 - 17:22:09

śmiech Odważny Amor, odważnybrawo

amor (offline)

Post #13

09-05-2012 - 19:31:28

Siemianowice Sl. 

Mnie się wydaje ,ze własnie nie ma strachu przy depilatorze bo on tylko włoski wyłapuje ,a maszynka z ostrzem to może zaszkodzic! Tej to sie boję!
Oczywiscie nalezy omijac pole operacyjne!A moze na poczatek poprosic kogos o pomoc!

Al_la (offline)

Post #14

09-05-2012 - 20:43:34

k/Warszawy 

amor
Alusiu a dlaczego się boisz????duży uśmiech Taki depilatpor nie wciąga skory!

Bólu się boję, bo tam wrażliwsza skóra jest. Mam nawet nasadkę do miejsc wrażliwych i mimo wszystko mam pietra chichot

amor (offline)

Post #15

09-05-2012 - 22:01:11

Siemianowice Sl. 

Wciąz nie rozumiem! Przeciez to nie boli! Moj depilator nie wyrywa włosow tylko je goli! Moze poiwnnam napisac -golarka!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 09-05-2012 - 22:01:40 przez amor.

Al_la (offline)

Post #16

09-05-2012 - 22:07:14

k/Warszawy 

No tak, a mój wyrywa i w tym problem duży uśmiech

Halinka (offline)

Post #17

09-05-2012 - 22:17:56

A, golarka elektryczna - super pomysł! Może wypróbuję dziś mężowską na nóziachmyśli

amor (offline)

Post #18

09-05-2012 - 22:21:44

Siemianowice Sl. 

E ,no ta jasne , że nie wyrywam, tez bym się bała. A moja golarka ( chyba Braun) jest bardzo delikatna i lekko zaokraglona - w sam raz na doł pachowy!

kasiaf (offline)

Post #19

09-05-2012 - 22:24:10

SZKLARĘBA 

oj Halinka to daj znać jak działa ta mężusiowa golarka!!!! Bo ja depilatora to się tak ogólnie boje brrrrrrrrrrrrhot smiley
Maszynką jednorazową to raz tak sobie delikatnie pomachałam ot...aby ciut ciut kudły skrócić....coby z rękawa nie wyskakiwałyradochachichot
a taka golarkę to bym sobie może i sprawiła.....bezradnymyśli

mała Mi (offline)

Post #20

06-06-2012 - 13:38:35

Rybnik 

Ja na poczatku używalam jednorazowki tylko bardzo ostrożnie mo tam nie mam czucia a boje sie zaciac bo slyszalam ze od tego mozna obrzeku dostac.wnerwionypozniej ogolilam sobie pache maszynka do wlosów i tez bylo niezle .teraz ostatnio uzywałam kremu do depilacji takiego do miejsc wrazliwych i poszlo super tylko jak ściągalam włoski taką szpatulka to miałam takie dziwne odczucie żygac mi sie chcialo wogóle to jak dotykam tej pachy to jakos tak mnie mdli .A pod tą pacha tez sie nie pocę i jest to jedyny plus .Zawsze mozna znalezc cos dobregobuzki

agawa (offline)

Post #21

07-06-2012 - 23:23:23

okolice 

mała Mi
pod tą pacha tez sie nie pocę i jest to jedyny plus .Zawsze mozna znalezc cos dobregobuzki

hihi, połowa dezodorantu się oszczędza duży uśmiech
*
Kiedyś używałam żyletki; teraz nie mogę, bo czucia nie mam. Chodzę na wosk. Jest super, bo nic nie czuć duży uśmiech

Haniap. (offline)

Post #22

07-06-2012 - 23:38:12

Poznań 

Ja używałam jednorazówki i było ok. Nigdy się nie zacięłam śmiech Teraz nie muszę się depilować.... chemia za mnie to robi oczko

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

lulu (offline)

Post #23

08-06-2012 - 09:19:15

k/Kwidzyna 

No to ja jakaś inna jestem, rozumie, po stronie operowanej mam spokój, nic nie rośnie, nic się nie poci ... ale po przeciwnej stronie też teraz nic nie rośnie, jedynie "połowę" dezodorantu trzeba używać. Chemii nie miałam.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

sssabina (offline)

Post #24

09-12-2012 - 19:04:28

Cześć Dziewczyny,
Orientujecie się może, czy są jakieś przeciwskazania do epilacji (depilacji laserowej)?
Czasami piszą, ze choroby nowotworowe, czasami w ogole nie piszą, a czasami że choroby nowoworowe w stanie czynnym, ponieważ depilacja to również osłabienie organizmu.
Pytałyście sie moze kiedyś swoich lekarzy onkologów?
W natchnieniu kupiłam sobie grupon i teraz zastanawaiam się czy ja mogę isc na ten zabieg.
W sumie jestem juz 3 lata po operacji, tylko tamoksyfen mi pozostał. I mam zamiar wydepilowac bikini, a nie cycuszka, czy pachy.
Wiec raczej nie powinnien mi taki zabieg zaszkodzic jakoś specjalnie, czy jakiegos kolegę raczka przywołac?
Nigdzie w sieci nie znalazłam opinii, że laser mógłby wpłynąć na rozwój choroby.
Pytałam eksperta, ale jak narazie nie ukazała się odpowiedz. Może Wy coś poradzicie?

sssabina

amor (offline)

Post #25

09-12-2012 - 21:26:02

Siemianowice Sl. 

[depilacjalaserowa.net.pl]
Jest napisane - osoby borykające sie z chorobami nowotworowymi. Hmmm niby jestesmy wyleczone ,ale kto wie ....ja osobiscie bałabym się prowokowac,ale sama musisz zadecydowac.

sssabina (offline)

Post #26

29-12-2012 - 12:58:49

Ryzyk-fizyk! Poszłam na pierwszy zabieg, narazie mi nie zaszkodziło. Czekam teraz na efekty.

sssabina

zuzia1 (offline)

Post #27

16-04-2013 - 10:57:22

Gdańsk 

A która z Was ma jakieś doświadczenie z kremami? pyta Zaczynam powoli zarastać pod operowana pachą (prawa) i trzeba by coś z tym zrobić. bezradny Zapytałam wczoraj mojej rehabilitantki masażystki co proponuje. myśli A ona poleciła tylko b. delikatne kremy na bazie aloesu, do skóry wrażliwej. Należy tylko omijać samą bliznę. Nie polecała nożyków, golarek własnie ze względu na brak czucia i możliwość skaleczenia tego miejsca. No i teraz jestem głupia. A co lekarze na ten problem? Następny masaż w środę. Muszę jakoś wyglądać.

Cokolwiek czynisz czyń rozważnie i oczekuj końca.

Al_la (offline)

Post #28

16-04-2013 - 12:50:56

k/Warszawy 

Ja używam golarki elektrycznej albo jednorazowej maszynki do golenia [image.ceneo.pl]
Jeszcze nigdy nie uszkodziłam naskórka, choć nadal nie mam czucia.

Jolcia (offline)

Post #29

16-04-2013 - 20:53:49

Ja generalnie jadę depilatorem elektrycznym i mam spokój na trzy tygodnie.
A jak się śpieszę to używam jednorazówkitak
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 373
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018