Rzęsy ach te rzęsy

Wysłane przez Rudzia 

Rudzia (offline)

Post #1

06-02-2013 - 15:58:35

Warszawa 

A to Ja Rudzia , pewnie ten temat gdzieś już był ale cóż... nie mogłam znaleźć ...widać GAPA jestem. Tak więc mam kilka pytań do szanownych Koleżanek ...
1. Jak długo czeka się na piekne rzęski?
2. Czy mozna coś im zaradzić?
3. Czy one wogóle odrosną?????

Wiem cierpliwości Rudzia ale ...kurde chyba najbardziej to brak mi moich "pieknych rzęs"płacze ... włoski jakos tam odrastają ( no 3 cm mam juz na łebku ) , siwe ale są ha ha , nawet brwi coś kiełkuję ale rzęsy .... ani drgną płacze. No smutno mi smutny.
Jeśli jest jakaś nadzieja to odezwijcie się kochane prosi , bo kurde w przeciwnym przypadku będę kleić pawie piórka jezor

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

jagodula (offline)

Post #2

06-02-2013 - 17:28:52

Sławkow 

jablkoRudzia a ja tam chromolę, będę bezrzęsna, Taka orginalnachichot

magdap (offline)

Post #3

06-02-2013 - 20:39:35

okolica BB 

Rudzia-ja stosowałam odżywkę revitalash (chyba tak się to piszeoczko) a poza tym póki było do czego doklejać ,to robiłam sobie rzęsy u kosmetyczki metodą 1:1, ten revitalash jest drogi ,ale skuteczny

b_angel (offline)

Post #4

06-02-2013 - 20:42:46

radom 

skuteczny - ale mnie bardzo swędzą powieki jak go używam - chyba mnie uczula myśli

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

Jolcia (offline)

Post #5

06-02-2013 - 20:51:41

Czytałam, że faktycznie jak się go stosuje, to rzęsy są piękne i dłuuuuugie. Ale jak tylko się przestaje, to wracają do naturalnej długości myśli

Rudzia (offline)

Post #6

07-02-2013 - 09:55:25

Warszawa 

kwiatek dziękuję dziękuję za te słowa moje Dziewczynki ... buziak buziak
Cóz, w takim układzie albo będę śmiech super oryginalna haha albo się zaopatrzę w ten róznie oceniany preparat myśli ( bo czytałam o nim wczoraj i jest pół na pół ... są plusy i minusy ) , albo ... uzbroję się w cierpliwość i poczekam na swe "firanki" ??

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #7

14-02-2013 - 19:22:34

Niestety rzęsy bardzo długo odrastają :/ ale odrosną na pewnosmiling smiley cierpliwości!

majka1 (offline)

Post #8

16-02-2013 - 15:10:20

Jastrzębie -Zdrój 

mi powili rzesy odrastają już bardzo geste sa tylko krótkie chce jeszcze troche poczekac zeby urosły, chciałabym na komunię syna która jest w maju przedłuzyć troszke jak myslicie nie bedzie to problem jestem jeszcze w trakcie leczenia radioterapia i herceptyna.

DUM SPIRO SPERO - dopóki oddycham nie tracę nadziei

Rudzia (offline)

Post #9

20-02-2013 - 13:29:11

Warszawa 

Dziś się moim oczom bardziej przyjrzałam i ... O mamciu coś tam jest radocha ha ha ha !!! Boszzzzzzzz tak mi się tęskni za malowaniem tych długaśnych rzęs myśli

nanet (offline)

Post #10

28-02-2013 - 18:57:49

Konstancin/Góra Kalwaria 

Ja skończyłam chemię 13.02.2013 a zaczełam używać revitalash jeszcze w czasie chemii. Jestem także przed podawaniem herceptyny. Na dzień dzisiejszy mam rzęsy dłuższe niż przed chemiąradochatakże jest chyba skuteczny chociaż mi rzesy zaczeły wypadać w momencie jak nowe zaczeły rosnąć i tak przez całą chemię nie miałam rzęs tylko przez tydzień tzn. miałam ale bardzo krótkie i zdązyłam nasiać paniki wszedzie nawet tutaj na forumradocha

„Gdy tkwisz głęboko w ciemnym wąwozie bólu, stajesz się głuchy na słowa. Ukojenie i schronienie przynosi wówczas tylko ciepło dotyku i ramiona innych osób”.
John O’Donohue

majka1 (offline)

Post #11

07-03-2013 - 11:37:16

Jastrzębie -Zdrój 

mi rzesy i brwi wypadły po ostatniej chemii ale jak pisałam wyzej szybko odrastajasmiling smiley)) pytałam mojego onkologa i powiedział ze mogę przedłyżyc rzęsy smiling smiley) na swięta sobie zrobie "firanki" he he

DUM SPIRO SPERO - dopóki oddycham nie tracę nadziei

sasky7 (offline)

Post #12

14-04-2013 - 19:31:27

Warszawa 

W połowie marca skończyło się działanie ostatniej chemii (tej z końca lutego)
[powiedzmy umownie że się skończyło rotfl]

Od 1.04 używam Revitalash do rzęs.
Przy okazji "przejeżdżam" pędzelkiem po łysych łukach brwiowym i ...

Na dzień dzisiejszy: brwi widoczne na wewnętrznej stronie łuków. Rzęsy ... wykiełkowały ! Mają po kilka milimetrów radocha

Nie wiem, czy to naturalna kolej rzeczy, czy może pomoc preparatu.
Nie ważne!
Ważne, że teraz naprawdę mam nadzieję na odrośnięcie tak

amor (offline)

Post #13

14-04-2013 - 22:22:51

Siemianowice Sl. 

PO tym preparacie będziesz mieć za miesiąc przepiękne rzęsy ,a za dwa będą jak sztuczne!uśmiech

sasky7 (offline)

Post #14

14-04-2013 - 23:36:47

Warszawa 

Mówisz ... ?
Hm ... na razie bardziej ich nie ma niż są rotfl

Z tej perspektywy oczko to sztuczność mnie chwilowo nie przeraża.

Niech w końcu BĘDĄ uśmiech
A potem ... zobaczymy.

Jak dobrze pomrugam, to ... może polecę? oczkouśmiech
Pozdraviam

amor (offline)

Post #15

15-04-2013 - 09:45:11

Siemianowice Sl. 

Niech cię nie przeraża- napisałam jak sztuczne, bo takie piękne! duży uśmiech ( może co sztuczne to nie -piękne, ale w tym wypadku owszem) smiling smiley

zuzia1 (offline)

Post #16

16-04-2013 - 11:05:20

Gdańsk 

Moje rzęsy po czerwonej nie wypadły całkiem tylko znacznie się przerzedziły i skróciły. Nie zdążyłam po nich zapłakać. Potem brzegi powiek swędziały wściekle i nagle bez stosowana żadnych środków stałam się właścicielką filmowego spojrzenia. oczko A jak pociągnę je tuszem to mogę robić za wampa. przewraca_oczy Ciekawe, czy to tak zostanie, czy to tylko taka przejściowy bonus, bo bardzo mi się podoba.

Cokolwiek czynisz czyń rozważnie i oczekuj końca.

sasky7 (offline)

Post #17

16-04-2013 - 12:59:30

Warszawa 

Zuzia
Farciara jesteś uśmiech

To "... nagle bez stosowania ..." to jak nagle?
(pytam, bo chcę to odnieść do tego, co napisałam w poście 12)

U mnie wypadło WSZYSTKO rotfl
A miałam zawsze "dużo" i "ciemnych" i do czasu powypadania nigdy się nie malowałam (mam na myśli rzęsy, brwi)
Dlatego ... czegoś oczko mi widocznie/zauważalnie brakowało uśmiech
Dlatego ... szukałam pomocników
... i znalazłam Revitalash.

P.s. postępy widzę niemal z dnia na dzień chichot

Pozdraviam

zuzia1 (offline)

Post #18

16-04-2013 - 15:25:08

Gdańsk 

Rzęsy i brwi zawsze miałam bardzo jasne i takie sobie, dlatego używałam tuszu. (Brwi nie malowałam - noszę okulary i oprawki przysłaniają) Po chemiach tuszowałam pojedyńcze, krótkie patyczki. A to nagle.... no cóż dość szybko. Ze 3 dni swędziało to i tarłam to oko. Myślałam, że mam już uczulenie na coś. W szpitalu i po zabiegu się nie malowałam - kilka dni przerwy. A potem przy okazji kolejnego makijażu zobaczyłam, że coś tam dużo się podwija. Codzień aż tak się nie przyglądałam, ale tak mi się kojarzy jakaś zdecydowana zmiana po ok. 10 dniach.
Doczekasz się i Ty tego spojrzenia wampa. Tylko cierpliwości. tak

Cokolwiek czynisz czyń rozważnie i oczekuj końca.

nenar (offline)

Post #19

16-04-2013 - 15:32:43

Czaplinek 

Ja też czekam na nie z utęsknieniem. Po czerwonej mi się trochę przeżedziły a po Taxolach poleciało wszytstko płacze
Chemię ostatnią miałam 3 kwietnia więc jeszcze musze poczekać przewraca_oczy

nanet (offline)

Post #20

16-04-2013 - 16:49:33

Konstancin/Góra Kalwaria 

Na dobrą sprawę to rzęsy nie poleciały mi tylko się przerzedziły i tak samo brwi i to dwa razy. Pierwszy raz zaraz tak po drugiej chemii a potem po szóstej. na sam koniec poleciały mi tez włosy na głowie, które już jakoś tak pomału zaczęły odrastać. Teraz rzęsy mam o połowę krótsze, ale za to na całej długości powieki. Natomiast brwi muszę znowu skubać i to na potęgę. Co do revitalash to nie mogę się wypowiedzieć bo zaczęłam używać go do rzęs jakoś tak tydzień przed ostatnią chemią ( potem mi się i tak przerzedziły) a revitalash do włosów na głowie, no cóż na razie sprawdzam i z tego co widzę to za jakieś 1,5 miesiąca do fryzjera ufarbować włosy na jakiś ciemny kolor i na żelduży uśmiech

Nenar z tymi rzęsami to jest tak, że jednego dnia idziesz spać nie masz. Rano wstajesz, patrzysz w lustro, i SĄ!!! Małe, bo małe, ale już kiełkujące., i od razu lepiej człowiekowi na duszy

„Gdy tkwisz głęboko w ciemnym wąwozie bólu, stajesz się głuchy na słowa. Ukojenie i schronienie przynosi wówczas tylko ciepło dotyku i ramiona innych osób”.
John O’Donohue

sasky7 (offline)

Post #21

17-05-2013 - 12:40:24

Warszawa 

Brwi się rozszalały, że ho ho ! uśmiech

Trzeba je już przystrzyc, jak ... trawnik za oknem oczko

P.s. brwi i rzęsy - ciemne, ale włosy ... siweeeeeee chichot

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-05-2013 - 12:40:56 przez sasky7.

nutka (offline)

Post #22

17-05-2013 - 15:54:44

Sasky, dzisiaj zakupiłam farbkę co to ją Ala stosuje, tyle że ja nie mam jeszcze za bardzo czego farbować przewraca_oczy (też mi siwe kiełkują).zly Farbka sobie poczeka troszkę. Taka zapobiegliwa jestem chichot

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-05-2013 - 15:59:20 przez nutka.

sasky7 (offline)

Post #23

17-05-2013 - 16:09:29

Warszawa 

Ja ... przeciągam to chodzenie z siwymi.
I ... pocę się ... w czarnych "czapkach" na głowie chichot
(jasne nijak mi nie pasowały bo wydawały się za mdłe)

Bo ... troszku żal mi chemią potraktować to, co nieśmiało się przebija przez skórę oczko.
Niech się - te wyczekiwane - nacieszą wolnością od chemii ... "od zewnątrz" uśmiech

Nutka, a na jaki kolor się zdecydowałaś?
Pozdraviam uśmiech

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-05-2013 - 16:10:32 przez sasky7.

nutka (offline)

Post #24

17-05-2013 - 16:16:17

Sasky, to jest farbka "zmywalna", więc sobie trochę poeksperymentuję chichot. Kupiłam ciemny brąz.

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

Al_la (offline)

Post #25

17-05-2013 - 21:12:10

k/Warszawy 

To co ja stosuję, to farba roślinna bez amoniaku i utleniaczy. Kto mnie zna, to wie, jakie mam włosy. Sasky, pooglądasz sobie, to nabierzesz ochoty chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

madzia_61 (offline)

Post #26

17-05-2013 - 23:50:37

a ja tam potraktowałam chemia kiełki jak miały jakiś 1 cm i to w kolorze intensywnego rudzielca oraz na żel stawiałam.

sasky7 (offline)

Post #27

18-05-2013 - 12:02:25

Warszawa 

Też się nie mogę doczekać na "kolorowy zawrót głowy" chichot

Muszę jakoś przekonać ... Rozsądek, żeby przymknął oko i pozwolił Sercu kierować.

oczko uśmiech

Maja048 (offline)

Post #28

18-05-2013 - 23:17:29

Wronki 

Qrde...czy po tylu latach ten preparat zadziała na brwi Pani 2x30+VAT? Trzy lata temu zrobiłam sobie na brwi makijaż permanentny...miałam już dosyć malowania / wzrok już nie ten,,,/...teraz znowu maluję.../czy nie mogły wypaść mi włosy gdzie indziej?????/ jak nie pomoże to znowu sobie zrobię brwi...a rzęsy...dobry tusz i kamufluje brak ...choć to zależy od sprawności ręki...Buziaczki dla wszystkich...buziak

Rudzia (offline)

Post #29

19-05-2013 - 11:54:55

Warszawa 

sasky7
Brwi się rozszalały, że ho ho ! uśmiech

Trzeba je już przystrzyc, jak ... trawnik za oknem oczko

P.s. brwi i rzęsy - ciemne, ale włosy ... siweeeeeee chichot

Och skąd ja to znam ha ha ha chichot, u mnie też wokół oczu czarno a na łbie siwo ha ha ha...ale mi to pasuje , taka jestem sobie fajna szara Rudzia ha ha ha. A serio powiem Wam, że do dnia dzisiejszego łykam BIOTEBAL i nic innego nie stosowałam ... a rzęski me ukochane nareszcie mogę sobie malować radocha. no nie jest to co z przed roku ale ... jest na czym oko zawiesić jezor

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 19-05-2013 - 11:55:32 przez Rudzia.

sasky7 (offline)

Post #30

19-05-2013 - 13:22:38

Warszawa 

Rudziu
Ty to jak balsam działasz.
Na wszystko ... uśmiech

... na mnie - na pewno

Buziaki niedzielne uśmiech

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 396
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018