Rzęsy ach te rzęsy

Wysłane przez Rudzia 

mariakli (offline)

Post #1

12-11-2014 - 13:34:54

Dziewczyny,
u mnie to samo -cztery miesiące po zakończeniu chemii, zaczęły mi wypadać i robić się bardziej rzadkie brwi i rzęsy. Po FAC i taksanach wypadły i ładnie odrosły , a teraz znowu. O co chodzi? Może to hormonoterapia tak działa?

ardonka (offline)

Post #2

05-03-2015 - 16:04:43

Mariakli, jak tam rzęski? Coś się ruszyło? U mnie miesiąc po taksanach ciągle "ani widu, ani słychu" rzęs i brwi. Smaruję i smaruję - regenerum do brwi, regenerum do rzęs i jak nic nie rosło, tak nic nie rośnie. O wiele lepiej wyglądałam nawet przy chemii AC, kiedy wypadły "tylko" włosy. A teraz z wyglądu mogłabym powiedzieć, że jestem naprawdę mocno chora. płacze

Maja048 (offline)

Post #3

05-03-2015 - 21:07:36

Wronki 

U mnie po chemii "wyszły" brwi...domalowywałam ołówkiem do brwi , wreszcie zrobiłam makijaż permanentny. Od kilku miesięcy nie znając przyczyny, zauważyłam,że nie mam co do malowania oka tzn rzęs. Gdzieś dowiedziałam się,że jest serum do rzęs do kupienia w Rossmannie.U mnie nie ma ale w Kosmetycznym zakupiłam 4 LONG LASHES by OCEANIC Serum przyspieszające wzrost rzęs...Rewelka...po miesiącu miałam co malować...ostatnio koleżanka zauważyła / sama ma problemy / ,że widać moje rzęsy...To samo serum jest do brwi...Jedno wyjaśnienie...jestem 10 lat po leczeniu, a jednak mnie to dopadło. Brwi sobie odpuściłam...mam na stałe...serce

mariakli (offline)

Post #4

05-03-2015 - 22:13:07

Ardonka , rzęsy żyją własnym życiem - rosną. Jakoś się odbudowaly. Nie jest źle. Nigdy nie miałam wybujałych jak firanki jak pociągnę tuszem są calkiem nieźle. Wzmacniam olejem rycynowym. A może spróbuję tej odżywki Oceanic co poleca Maja przewraca_oczy Grunt że leczenie zakończone i mam nadzieję że wszystko co złe już za nami. Życzę wam zdrowia, pozdrawiam

ardonka (offline)

Post #5

27-04-2015 - 11:23:42

Muszę uzupełnić swój wcześniejszy wpis. Kochane, mam już rzęsy i brwi rotfl Radość moja jest ogromna, a dla dziewczyn, które nie mogą się doczekać tej pieknej chwili, dodam, że kiedy zaczęły rosnąć, to w dwa tygodnie pojawiły się długie i bujne serce Trzymam kciuki za wszystkie dziewczęta spoglądające w lustro. Leczenie szybko Wam zleci i wrócicie do zdrowia. Wierzę w to bardzo mocno! róże dla wszystkich dam...

anuk (offline)

Post #6

09-06-2015 - 19:26:55

Wrocław 

Dziewczyny, mi dw miesiące po chemii nie rosły ani brwi ani rzęsy, kupiłam sobie odzywkę Long4 lashes i odrosły w zastraszającym tempie!
efekt po 10 dniach:

i po miesiącu:

małgonia (offline)

Post #7

09-06-2015 - 19:46:52

Niepołomice 

Aniu ja pięć miesięcy po chemii i rzęs prawie nie mam napisz mi czy tą odżywkę kupić w aptece czy w kosmetycznym,i ile kosztuje.Po pierwszej chemii używałam Rewilax (nie wiem jak się pisze) ale rzęsy są dopóki się go używa a jest to dość droga inwestycja wnerwiony

Jolcia (offline)

Post #8

09-06-2015 - 20:44:00

Kiedyś zastanawiałam się nad kupnem tej rewelacji, a że zawsze dużo czytam na temat "cudów" chichot, to znalazłam tę stronkę: [kascysko.blogspot.com] i nie kupiłam. Odżywki tego typu różnych firm, a jest ich sporo, nie tylko ten Long4Lashes Oceanika, zawierają w swoim składzie bimatoprost, lek stosowany w leczeniu jaskry. Nie wiem, nie jestem pewna, jakie skutki ma ten bi przy dłuższym nakładaniu na powiekę zdrowego oka. W opiniach pojawiały się komentarze o ciemniejszej, jakby zasinionej kresce na powiece - w miejscu aplikowania tej odżywki pędzelkiem. No i zastanwiam się też, czy po zaprzestaniu jej stosowania lub zrobieniu sobie przerwy (bo chyba cały czas się tego nie używa) efekt dłuższych i podkręconych rzęs się utrzyma, czy wrócą one do stanu sprzed, czy też, nie daj Bóg się przerzedzą szok

Jolcia (offline)

Post #9

07-09-2015 - 21:51:42

Odświeżam temat, bo jednak (skuszona promocją i firankamiprzewraca_oczy) kupiłam ten Long4Lashes. Jak to jednak kobieta zmienną jest jezor
Aniu, Mea, jak tam dziewczyny Wasze firanki? Ja na razie nie widzę różnicyniezdecydowany

mea (offline)

Post #10

07-09-2015 - 23:18:59

Piaseczno 

Jolciu i ja nie widzę myśli wyczytałam, że po około 3 tygodniach coś tam ma się ruszyć. A u mnie w czwartek będą dokladnie 3. No nic to...zobaczymy, mam jednak nadzieje, że firanki w koncu się pojawią uśmiech

With or without you...

Al_la (offline)

Post #11

08-09-2015 - 10:00:23

k/Warszawy 

Firanki w sklepie se kupcie język chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Jolcia (offline)

Post #12

09-09-2015 - 18:47:59

Alusia Mamusia, Ty nie bądź taka mądrusia spinning smiley sticking its tongue outchichot

mea (offline)

Post #13

20-09-2015 - 11:13:18

Piaseczno 

Ogłaszam wszem i wobec, że rzęsy ruszyły z kopyta! Nie po całości, ale widać już różnice radocha w niedzielę zaprezentuję na spotkaniu uśmiech a jak u Was dziewczynki?

With or without you...

Jolcia (offline)

Post #14

20-09-2015 - 11:20:35

W tygodniu myślałam, żeby napisać, ale jakoś zapomniałam.
Jak jestem bez makijażu, to średnio widać różnicę. Natomiast po pociągnięciu tuszem różnica jest widoczna nawet nawet hura

ira (offline)

Post #15

20-09-2015 - 13:39:10

Pabianice 

Ot, młodość! Ty, Jolciu, średnio widzisz bez makijażu, a ja bez okularów bezradny I to gorzej, niż średnio tongue sticking out smiley

Jolcia (offline)

Post #16

20-09-2015 - 14:22:02

Irciuduży uśmiech
Przeczytałam to, co napisałam wyżej i sama nie wiem, czy da się zrozumieć co autor miał na myślimyśli

Al_la (offline)

Post #17

20-09-2015 - 14:26:00

k/Warszawy 

Ja zrozumiałam, za to nie bardzo zrozumiałam co autor - Ira, miał na myśli chichot

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

ira (offline)

Post #18

20-09-2015 - 18:46:41

Pabianice 

Już Ci, Aluchna, tłumaczę.
Jolcia napisała, że "jak jestem bez makijażu, to średnio widać różnicę". To znaczy, że nie widzi tej różnicy, tak?
"Natomiast po pociągnięciu tuszem różnica jest widoczna". Znaczy, że jak się umaluje, to lepiej widzi, tak?
Ja natomiast czy umalowana, czy też nie, jak nie założę okularów, to źle widzę.
Czy teraz, Aluchna, zrozumiałaś mnie? Bo jak nie, to trudno uchacha tongue sticking out smiley
Jolciu, liczyłam na Twoje poczucie humoru i się nie zawiedłam, ta emotikonka duży uśmiech o tym świadczy duży uśmiech

Jolcia (offline)

Post #19

20-09-2015 - 19:45:05

ira
Jolciu, liczyłam na Twoje poczucie humoru i się nie zawiedłam...

Znaczy, że jak nie piję, to myślęoczko

Al_la (offline)

Post #20

21-09-2015 - 10:26:14

k/Warszawy 

Rozumiem Iruchna duży uśmiech

Jolcia napisała mało precyzyjnie to co chciała napisać, tak myślę. Pewnie miało być "Jak jestem bez makijażu, to widzę średnią różnicę". O to Ci chodziło Jolciu? A mówiąc na nasze, to bez makijażu nie widać, żeby firanki się wydłużyły duży uśmiech

Dziewczynki buzki duży uśmiech

ira (offline)

Post #21

21-09-2015 - 10:50:01

Pabianice 

Jolcia napisała całkiem zrozumiale, to tylko ja chciałam błysnąć dowcipem - trudno, nie udało się smutny
Obiecuję być poważna, pisać bardzo poważnie, odczytywać wszystko bardzo poważnie itd.
( Aż mój długi nos zaryje w ziemię z tej powagi.) małomowny skromniś stres sad smiley

mea (offline)

Post #22

21-09-2015 - 11:08:41

Piaseczno 

Hahahahah Irciu popłakałam się ze śmiechuśmiech uwielbiam Twoje poczucie humoru hihihiserce dla mnie cały dialog jest jak najbardziej zrozumiały i pliiiissss nie bądź poważnaprosi zostań jaka jesteśserce a rzęsy rosną i rosnąradocha

With or without you...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 21-09-2015 - 11:09:28 przez mea.

Al_la (offline)

Post #23

21-09-2015 - 11:17:26

k/Warszawy 

Irciu, ja uwielbiam Twój dowcip, ale tym razem się nie poznałam chichot
To ja gapa wstydniś duży uśmiech

Jolcia (offline)

Post #24

21-09-2015 - 21:28:41

Tak, Ireno, bądź poważną kobietą, a nie będę z Tobą gadaćspinning smiley sticking its tongue out Już widzę Twoją powagę

Alusiu buziakserce

Wandka (offline)

Post #25

21-09-2015 - 22:42:35

Warszawa 

Dziewczyny, jak ja lubię czytać Wasze posty. Lepiej mi na sercu a gorzej ze szwami moimi bo jak się śmieję to trochę ciągną i muszę je trzymać aby się nie ruszały. Właśnie rozmawiałam z Iwusiaczkiem i pochwaliłam się jej, że włoski mi rosna na nogach, pod pachami i ........ tam, no wiecie gdzie. Szkoda bo było tak wygodnie. Rzęsy jak pociągnę to też widzę i nawet bez okularów. Pochwalę się kudełkami na spotkaniu (nie w każdym miejscu oczywiście). chichot

Jolcia (offline)

Post #26

08-10-2015 - 19:37:24

Dziewczęta jak tam Wasze firanki?duży uśmiech
Moje po prawie dwóch miesiącach ulepszania są nawet fajowetak

No i chciałam poinformować, że jeszcze do jutra włącznie jest promocja. Chyba sobie kupię na zaś, bo ważność ma do 2018 rokumyśli
[www.rossmann.pl]

mea (offline)

Post #27

08-10-2015 - 21:47:05

Piaseczno 

Jutro sobie pokażemy to i owochichot ja jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się, że w ogóle specyfik zadziała, a tu miłe zaskoczenie smiling bouncing smiley

With or without you...

Rudzia (offline)

Post #28

08-10-2015 - 21:51:23

Warszawa 

No to sobie popatrzę jutro, w Wasze... oczka i... hot smiley

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

blondynka1805 (offline)

Post #29

23-10-2015 - 23:16:16

Mam do Was pytanie dziewczyny, kiedy zaczęły Wam wypadać rzęsy?? Ja jestem tydzien po drugiej dawce AC i jak na razie się trzymają, ale zdaję sobie sprawę, że to tylko kwestia czasu smutny

endżi (offline)

Post #30

23-10-2015 - 23:28:22

Warszawa i okolice 

blondynka1805
Mam do Was pytanie dziewczyny, kiedy zaczęły Wam wypadać rzęsy?? Ja jestem tydzien po drugiej dawce AC i jak na razie się trzymają, ale zdaję sobie sprawę, że to tylko kwestia czasu smutny

Przy AC dzielnie się trzymały :-) wypadać zaczęły w trakcie taksanów.

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 528
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018