piękne włosy

Wysłane przez Jordania 

Jordania (offline)

Post #1

11-12-2013 - 12:22:29

Hej!

Jakie macie sposoby na to, aby Wasze włosy były gęste i pięknie lśniące? Ja po każdym myciu stosuję maski nawilżające albo regenerujące. Trzymam je 15-20 minut na włosach, a potem spłukuje. Czekam, aż włosy wyschną i nie używam żadnych suszarek ani prostownic. na końcówki nakładam serum wygładzające. Mimo to mam wrażenie, że włosy wcale nie wyglądają na wyjątkowo zdrowe. Może to dlatego, że ich nie farbuje? Zauważyłyście, że włosy farbowane mocno błyszczą? Ostatnio w aptece Volfarm farmaceutka namówiła mnie na kapsułki wzmacniające włosy. Skusiłam się, bo zazwyczaj ich cena wynosiła ok 90-100 zł, ale tym razem zapłaciłam za nie jedynie 60 zł, więc chyba było warto winking smiley. Stosuję je dopiero od dwóch tygodni, więc na efekty jeszcze pewnie za wcześnie...podobno widoczne będą mniej więcej po 3ech miesiącach...co myślicie o takich suplementach??

Al_la (offline)

Post #2

11-12-2013 - 12:28:36

k/Warszawy 

A co Cię łączy z problemem raka piersi?

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Gizi (offline)

Post #3

21-08-2014 - 19:22:56

Warszawa 

Teraz będę się chwalić. Końcem marca skończyłam chemię. Teraz moje włosy wyglądają tak.

Jeszcze u fryzjera nie była. Ostatni raz były obcinane na koniec Taksanów.

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

doria (offline)

Post #4

21-08-2014 - 19:35:54

Kraków 

No śliczne są ,a jak ładnie się układają, a zawszemiałaś kręcone?

Gizi (offline)

Post #5

21-08-2014 - 19:44:57

Warszawa 

Doria, ja to zdjęcie specjalnie wkleiłam by pokazać jak to się może na głowie wszystko zmienić po chemii. Zawsze miałam raczej proste, nie takie druty, ale też nie można było powiedzieć że falują. A to zdjęcie było robiono po moich usilnych próbach prostowania na gumie. A gumę mam naprawdę mocną.
Włosy robią co chcą, tzn. kręcą się. Kolor też się zmienił.

Margo75 (offline)

Post #6

22-08-2014 - 12:04:11

Gostyń 

Piekne wloski!!!!!cudowne!!!!!ja mam takie 1 cm i czekam az mi urosna i marze by sie krecily smiling smiley

nikulam (offline)

Post #7

22-08-2014 - 12:44:05

warszawa 

Gizi super są!!!!! Kurcze Ty proste miałaś a się kręcą a ja miałam kręcone a proste rosną, wszystko odwrotniesmiling smiley

Gizi (offline)

Post #8

22-08-2014 - 14:30:54

Warszawa 

Dzięki Nikuś, zobaczymy jak będzie z nimi dalej. Może z czasem się wyprostują.

dana23 (offline)

Post #9

22-08-2014 - 20:45:37

Gdańsk, Saarbruecken 

Gizi,śliczne są te nowe włoski i bardzo szybko rosną! U mnie raczej proste i słabe,czyli bez zmianbezradny

Gizi (offline)

Post #10

22-08-2014 - 20:50:41

Warszawa 

Dana wcale szybko nie rosną, pięć miesięcy im to zajęło. Łykam biotynę, nie wiem czy to pomaga ale łykam. Za to rzęsy i brwi - porażka na całej linii. Chyba w tym temacie czeka mnie makijaż permanentny.

małgonia (offline)

Post #11

22-08-2014 - 21:08:45

Niepołomice 

Gizi zaczekaj jeszcze troszkę mnie włosy odrosły gęste i kręcone a rzęs i brwi dość długo nie miałam ale póżniej zaczeły rosnąć i jest OKserce

DorisS65 (offline)

Post #12

22-08-2014 - 22:28:33

Piękne włoski, gdybym nie wiedziała kto kryje się pod tym nickiem, na pewno bym Cię nie poznałauśmiech

Gizi (offline)

Post #13

22-08-2014 - 22:31:00

Warszawa 

Dzięki dziewczyny, to czekam w takim razie na resztę owłosienia. Buziaki.

Magda05 (offline)

Post #14

23-08-2014 - 11:30:13

Rawa Mazowiecka 

Śliczne masz te włoski Gizi smiling smiley
u mnie dopiero zaczynają wypadać, więc kiedy ja się takich pięknych doczekam? sad smiley

żyjmy chwilą, powtórek w życiu nie ma

Gizi (offline)

Post #15

23-08-2014 - 19:47:45

Warszawa 

Madzia doczekasz się, na wiosnę będziesz chodzić bez peruki a może wcześniej. Bo znam kilka włochaczów które w czasie radio miały całkiem gęstą fryzurkę.

olga30 (offline)

Post #16

25-08-2014 - 19:08:59

Gdańsk 

WOW !!!! Gizi mega włosy.....marze o takich "zakręconych" . Moje rosną bardziej gęste ale raczej beda proste....poczekamy, zobaczymy smiling smiley Za to rzęsy i brwi mam takie że już ich nie ogarniam....wszyscy pytają czy doczepiane duży uśmiech a one moje, tylko moje !!!!! duży uśmiech

Gizi (offline)

Post #17

25-08-2014 - 19:24:15

Warszawa 

Olga wklejaj te swoje firanki. Pooglądamy. brawo

olga30 (offline)

Post #18

25-08-2014 - 22:35:03

Gdańsk 

Gizi bardzo chętnie.....ale nie ogarniam wklejania zdjęć tutaj bezradny dodałam nowe do swojego profilu....zapraszam duży uśmiech

Gizi (offline)

Post #19

26-08-2014 - 10:20:59

Warszawa 

Olga, oglądnęłam. Piękne, gęste, długie nie do wiary. Ale Ty jesteś piękna kobitka tak wogule. Gratuluje. Strasz przyboczna też niczego sobie.duży uśmiech

anna2008 (offline)

Post #20

26-08-2014 - 11:26:13

Bydgoszcz 

Gizi piękne loczki ok,ja niestety nie mam już,pozbyłam się po pierwszej wizycie u fryzjera bezradny,powróciły moje proste druty .
Olga niesamowite,te Twoje rzęsykwiatek

"Przyszłość, zanim wkracza, zawsze przedtem puka." - Francois Mauriac

"To co się dzieje teraz i po 'teraz' ,tak długo nie ma znaczenia,dopóki jutro jutra,jest takie samo,jak wczoraj wczoraj"

Gizi (offline)

Post #21

26-08-2014 - 15:54:40

Warszawa 

Jak moje loczki znikną to będę zadowolona. Nie mogę sobie z nimi poradzić. Im dłuższe tym bardziej pokręcone, a ja chcę trochę długości zobaczyć, no i grzywkę chcę mieć. A teraz robi mi się zadziorek do góry i grzywki brak.

Marzena1 (offline)

Post #22

17-09-2014 - 11:21:01

Dziewczyny, czy my możemy brać witaminy chodzi mi właściwie o tabletki na włosy Merz-Specjal.Farmaceutka mi poleciła, ale trochę sie boję wttaminy B podobno dla nas niewskazana. Myślałam o wzmocnienu bo moje włosy po chemii cieniutkie i wypadają.Co myslicie?

KasiaHalina (offline)

Post #23

17-09-2014 - 11:37:55

Będzin 

Jeżeli chodzi o witaminy z grupy B to nam internistka powiedziała, żeby żadnych witamin bez konsultacji z onkologiem nie brać.

Al_la (offline)

Post #24

18-09-2014 - 09:59:07

k/Warszawy 

Żadnych witamin nie można przyjmować w czasie chemioterapii. Po zakończeniu leczenia można.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

sunandflower (offline)

Post #25

29-09-2014 - 15:00:44

Jordania
Hej!

Jakie macie sposoby na to, aby Wasze włosy były gęste i pięknie lśniące? Ja po każdym myciu stosuję maski nawilżające albo regenerujące. Trzymam je 15-20 minut na włosach, a potem spłukuje. Czekam, aż włosy wyschną i nie używam żadnych suszarek ani prostownic. na końcówki nakładam serum wygładzające. Mimo to mam wrażenie, że włosy wcale nie wyglądają na wyjątkowo zdrowe. Może to dlatego, że ich nie farbuje? Zauważyłyście, że włosy farbowane mocno błyszczą? Ostatnio w aptece Volfarm farmaceutka namówiła mnie na kapsułki wzmacniające włosy. Skusiłam się, bo zazwyczaj ich cena wynosiła ok 90-100 zł, ale tym razem zapłaciłam za nie jedynie 60 zł, więc chyba było warto winking smiley. Stosuję je dopiero od dwóch tygodni, więc na efekty jeszcze pewnie za wcześnie...podobno widoczne będą mniej więcej po 3ech miesiącach...co myślicie o takich suplementach??

Mi suplementy poleciła pani Martyna z VICI HAIR z Krakowa i nie żałuję, że skusiłam się. Biorę akurat skrzyp i pokrzywę i moje włosy są mocniejsze i już tak nie wypadają, więc jestem zadowolona.

olga30 (offline)

Post #26

27-11-2014 - 22:21:56

Gdańsk 

Dziewczyny, czy jest wśród Was fryzjerka....potrzebuje porady bo mam na głowie armagedon załamka moje "drugie" włosy odrosły o wiele ciemniejsze niż mialam kiedyś....diabeł siedział mi na ramieniu i mówił "idź do fryzjera, idź do fryzjera" i poszłam, chciałam je troche rozjaśnić pasemkami i efekt był taki że wczoraj wyglądałam jak dalmatyńczyk albo zebra....jak kto woli. Dziś "poprawiałm" to "cudo" i mam na głowie totalne żółtko od jaja z kur w wolnego wybiegu wnerwiony Za tydzień chrzciny w rodzinie a ja wyglądam jak pomarańczowe swiatło z sygnalizacji świetlnej. Może płukanka pomoże ? Może ogolić znów na łyso? Kiedy moge włosy znów farbą potraktować?.... wolę już zrobić czarne, granatowe, brązowe...byle nie były jak żółtko. Help !!!!!!!

Marggan2 (offline)

Post #27

04-12-2014 - 22:47:03

Szwecja 

Gizi tez tak mam : kiedys proste jak druty a teraz dokladnie tak jak u Ciebie.
Tez czekam na grzywke i tez mam zadziora do gory.
Ja chemie skonczylam w maju, wiec chyba rosna nam w podobnym tempie.

ardonka (offline)

Post #28

23-12-2014 - 16:50:33

Witam! A ja mam pytanko, czy puszek na głowie w trakcie chemii (jestem po 6 taksolu, przede mną jeszcze 6) można potraktować jako odrost? Przed chemią miałam włosy ciemny blond, teraz ok. 3-4 mm jakiegoś jasnego puszku. Wyglądam trochę jak niemowlę smiling smiley Mam nadzieję, że i kolor i struktura włosów się zmienią. Czekam na te ciemne, kręcone odrosty!prosi A może zostanę puszystym aniołkiem myśli

nadika (offline)

Post #29

26-12-2014 - 22:33:19

Kalisz/Ostrów Wlkp 

Gizi ale ci zazdroszcze wlosow, ja skonczylam chemie koniec czerwca a wiec minelo pol roku a moje wlosy nie wygladaja dobrze, moze sa troche gesciejsze niz przed choroba ale nie ma rewelacji, mam przeswity, nie kreca sie i kolor okropny, taki myszowaty i duzo siwkow. Nie wiem ale chyba zaczne lykac jakies witaminy i stosowac jakies maseczki sad smiley

olga30 (offline)

Post #30

27-12-2014 - 21:36:36

Gdańsk 

ardonka ja ten pierwszy puszek zgolilam, bylo troche szkoda bo cieszylam sie ze wlosy juz zaczynaja odrastac ale dzis nie zaluje, kolejne odrosly o wiele mocniejsze smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 369
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018