Zabiegi antycelullitowe

Wysłane przez Miciumpka 

Miciumpka (offline)

Post #1

03-06-2016 - 07:02:07

Augustów 

Wygrałam w konkursie fb karnet na zabiegi antycelullitowe. No ale mam dylemat, czy mogę z nich skorzystać.
Jeden z nich to dermomasaż a drugi to lipolaser.

Może coś wiecie na ten temat? Bardzo dziękuję za wszystkie opinie.

Ladymargot (offline)

Post #2

03-06-2016 - 18:13:28

Warszawa 

Maciumpka czytałam w necie że przez 5 lat od wyleczenia nie wolno nam stymulować komórek , żadnych laserów i masaży ,żeby nie wywoływać wilka z lasu . Ja wyjeżdzałam na dietę warzywno-owocowa i moja chemiczka uprzedziła mnie że dieta tak ale żebym tam żadnych zabiegów nie robiła ...niestety smutny

Wiara czyni cuda lecz tylko walka daje efekty

doubleD (offline)

Post #3

04-06-2016 - 11:09:25

London 

nie mam pojecia co to za zabiegi ale trudno mi sobie wyobrazic jakiekolwiek realne przeciwskazania. zaleznosc przyczynowo skutkowa jesli chodzi o 'stymulacje komorek' jest bardzo cienka, zwlaszcza ze samo zycie stymuluje kazda komorke naszego ciala 24/7 :-)

co do masazu w okolicach operacji i radio - masazysci i physio trzymaja sie zazwyczaj 6 miesiecznej ramy czasowej jesli chodzi o pelna regeneracje tkanek, poza specyficznymi zabiegami po-operacyjnymi, ale okolice cellulitowe sa raczej dosc daleko od tych rejonow ;-)

mi akurat regularne masaze pomagaja na rozluznienie 'po radiowego' ramienia, nie wspominajac juz o itb, troche bardziej sztywna lewa strona po radio sprawia ze biegam lekko 'skrzywiona' i moje lewe biodro i okolice lopatek ma z tym problem od czasu do czasu grinning smiley

dziubas (offline)

Post #4

04-06-2016 - 13:01:16

Gdańsk 

ja tez słyszałam, ze laser nie bardzo wskazany a co do masażu to jako drenaz limfatyczny jak najbardziej wskazany, a masaz kregosłupa tez miałam i nic sie nie działo złego

Miciumpka (offline)

Post #5

04-06-2016 - 14:20:28

Augustów 

Dzieki za odpowiedzi. Tez tak mysle ze na ten dermomasaz sobie pozwole.ten zabieg zimnym laserem chyba odpuszcze.
Double, dermomasaz to jest cos takiego:
CELLULOLOGIA - CO TO JEST?!
Inaczej zwana endermologią metoda masażu, oddziałująca na blizny i zmiany powstałe w tkance łącznej. Zamiast samodzielnie wykonywać długie i męczące masaże polegające na wałkowaniu i rolowaniu skóry, wystarczy poddać się zabiegowi kosmetycznemu.

Wykonany w ten sposób masaż, pomaga na poziomie biochemicznym rozbijać komórki tłuszczowe, często nazywany jest więc lipomasażem. Dzięki niemu stymulowany jest układ krwionośny a także limfatyczny. Powoduje on również, że rozstępy oraz blizny stają się mniej widoczne. W trakcie cellulogii całe ciało poza piersiami jest masowane za pomocą głowicy kielichowej, która jest wyposażona w ruchome rolki podłączone do rury ssącej. Najczęściej zabiegiem obejmuje się brzuch, pośladki oraz uda. Poza efektami widocznymi gołym okiem, dodatkową zaletą cellulogii jest wytwarzanie w trakcie jej trwania endorfin, czyli powszechnie znanych hormonów szczęścia, pomagających uzyskać odprężenie i rozluźnienie. Cellulogia została uznana za najlepszy nieinwazyjny zabieg pomagający w redukcji cellulitu.

Jeżeli chcesz:
pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę, poprawić jakość skóry, jej jędrność, przywrócić jej elastyczność i blask, wygładzić blizny i rozstępy lub przygotować się do liposukcji, usunąć nadmiar wody i toksyn z organizmu, przywrócić prawidłowy metabolizm, pobudzić transport komórkowy i produkcję kolagenu i elastyny oraz spowolnić ogólny proces starzenia się skóry, to ten zabieg z pewnością będzie dobrym wyborem. Cellulogia pozwala także walczyć z bólami kręgosłupa i z otyłością.

Przeciwwskazania:
Jeśli cierpisz na zaawansowane nadciśnienie tętnicze, jesteś w ciąży, masz na skórze mechaniczne uszkodzenia lub stany zapalne, popękane naczynka, masz gorączkę, Twój organizm jest osłabiony i wyniszczony, powinnaś wstrzymać się z zabiegiem.

Kuracja:
Cała kuracja powinna składać się z od sześciu do dwudziestu zabiegów, przy wykonywaniu dwóch tygodniowo. Czas trwania jednego masażu wynosi około pół godziny do czterdziestu minut. Aby zwiększyć skuteczność terapii należy pamiętać o aktywności fizycznej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 454
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018