Zabiegi antycelullitowe

Wysłane przez Miciumpka 

Miciumpka (offline)

Post #1

03-06-2016 - 07:02:07

Augustów 

Wygrałam w konkursie fb karnet na zabiegi antycelullitowe. No ale mam dylemat, czy mogę z nich skorzystać.
Jeden z nich to dermomasaż a drugi to lipolaser.

Może coś wiecie na ten temat? Bardzo dziękuję za wszystkie opinie.

Ladymargot (offline)

Post #2

03-06-2016 - 18:13:28

Warszawa 

Maciumpka czytałam w necie że przez 5 lat od wyleczenia nie wolno nam stymulować komórek , żadnych laserów i masaży ,żeby nie wywoływać wilka z lasu . Ja wyjeżdzałam na dietę warzywno-owocowa i moja chemiczka uprzedziła mnie że dieta tak ale żebym tam żadnych zabiegów nie robiła ...niestety smutny

Wiara czyni cuda lecz tylko walka daje efekty

doubleD (offline)

Post #3

04-06-2016 - 11:09:25

London 

nie mam pojecia co to za zabiegi ale trudno mi sobie wyobrazic jakiekolwiek realne przeciwskazania. zaleznosc przyczynowo skutkowa jesli chodzi o 'stymulacje komorek' jest bardzo cienka, zwlaszcza ze samo zycie stymuluje kazda komorke naszego ciala 24/7 :-)

co do masazu w okolicach operacji i radio - masazysci i physio trzymaja sie zazwyczaj 6 miesiecznej ramy czasowej jesli chodzi o pelna regeneracje tkanek, poza specyficznymi zabiegami po-operacyjnymi, ale okolice cellulitowe sa raczej dosc daleko od tych rejonow ;-)

mi akurat regularne masaze pomagaja na rozluznienie 'po radiowego' ramienia, nie wspominajac juz o itb, troche bardziej sztywna lewa strona po radio sprawia ze biegam lekko 'skrzywiona' i moje lewe biodro i okolice lopatek ma z tym problem od czasu do czasu grinning smiley

dziubas (offline)

Post #4

04-06-2016 - 13:01:16

Gdańsk 

ja tez słyszałam, ze laser nie bardzo wskazany a co do masażu to jako drenaz limfatyczny jak najbardziej wskazany, a masaz kregosłupa tez miałam i nic sie nie działo złego

Miciumpka (offline)

Post #5

04-06-2016 - 14:20:28

Augustów 

Dzieki za odpowiedzi. Tez tak mysle ze na ten dermomasaz sobie pozwole.ten zabieg zimnym laserem chyba odpuszcze.
Double, dermomasaz to jest cos takiego:
CELLULOLOGIA - CO TO JEST?!
Inaczej zwana endermologią metoda masażu, oddziałująca na blizny i zmiany powstałe w tkance łącznej. Zamiast samodzielnie wykonywać długie i męczące masaże polegające na wałkowaniu i rolowaniu skóry, wystarczy poddać się zabiegowi kosmetycznemu.

Wykonany w ten sposób masaż, pomaga na poziomie biochemicznym rozbijać komórki tłuszczowe, często nazywany jest więc lipomasażem. Dzięki niemu stymulowany jest układ krwionośny a także limfatyczny. Powoduje on również, że rozstępy oraz blizny stają się mniej widoczne. W trakcie cellulogii całe ciało poza piersiami jest masowane za pomocą głowicy kielichowej, która jest wyposażona w ruchome rolki podłączone do rury ssącej. Najczęściej zabiegiem obejmuje się brzuch, pośladki oraz uda. Poza efektami widocznymi gołym okiem, dodatkową zaletą cellulogii jest wytwarzanie w trakcie jej trwania endorfin, czyli powszechnie znanych hormonów szczęścia, pomagających uzyskać odprężenie i rozluźnienie. Cellulogia została uznana za najlepszy nieinwazyjny zabieg pomagający w redukcji cellulitu.

Jeżeli chcesz:
pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę, poprawić jakość skóry, jej jędrność, przywrócić jej elastyczność i blask, wygładzić blizny i rozstępy lub przygotować się do liposukcji, usunąć nadmiar wody i toksyn z organizmu, przywrócić prawidłowy metabolizm, pobudzić transport komórkowy i produkcję kolagenu i elastyny oraz spowolnić ogólny proces starzenia się skóry, to ten zabieg z pewnością będzie dobrym wyborem. Cellulogia pozwala także walczyć z bólami kręgosłupa i z otyłością.

Przeciwwskazania:
Jeśli cierpisz na zaawansowane nadciśnienie tętnicze, jesteś w ciąży, masz na skórze mechaniczne uszkodzenia lub stany zapalne, popękane naczynka, masz gorączkę, Twój organizm jest osłabiony i wyniszczony, powinnaś wstrzymać się z zabiegiem.

Kuracja:
Cała kuracja powinna składać się z od sześciu do dwudziestu zabiegów, przy wykonywaniu dwóch tygodniowo. Czas trwania jednego masażu wynosi około pół godziny do czterdziestu minut. Aby zwiększyć skuteczność terapii należy pamiętać o aktywności fizycznej

ewela0 (offline)

Post #6

21-12-2019 - 19:01:24

Łódź 

Ja jakoś nigdy w tego typu zabiegi nie wierzyłam. Od pewnego czasu jednak wychodzę z założenia, że może warto spróbowąć... ale to po Świętach. Na razie głowy do tego kompletnie nie mam...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 380
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018