Makijaż dla amazonek - rady od makijażystki

Wysłane przez Agatssss 

Agatssss (offline)

Post #1

22-09-2017 - 16:29:28

Dzień dobry !
Drogie Panie,

Jestem makijażystką. (nie będę się reklamować)
Wiem, że każda z Was chce wyglądać pięknie podczas choroby. Chce Wam trochę w tym pomóc.

Problem raka piersi jest mi bliski ponieważ choruje bliska osoba z mojej rodziny. Czytając Wasze posty widzę tutaj ogromne wsparcie. Brawo dziewczyny ❤

Jestem tu stałym gościem ale głównie obserwatorem. To forum to ogromna skarbnica wiedzy więc i ja chcę dorzucić swoje trzy grosze.

Wiem, że wygląd nie jest najważniejszy jednak ma duży wplyw na samopoczucie. W związku z tym, jeśli chciałybyście dowiedzieć się, jak malować poszczególny kolor oczu, jak kryć niedoskonałości a podkreślić swoje walory, jak namalować trwałe brwi lub macie jakiekolwiek inne pytania - piszcie w komentarzach, chętnie podzielę się swoją wiedzą.

* jeśli ktoś uzna post za niestosowny, proszę o usunięcie.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Sonia1 (offline)

Post #2

22-09-2017 - 21:00:01

Witam, czy to Pani, Pani Agato z Gliwic? winking smiley Pozdrowienia tak, czy siak winking smiley Sonia.

Agatssss (offline)

Post #3

22-09-2017 - 22:45:09

Soniu niestety nie, ale też śląskie ❤
W razie czego jestem do usług drogie Panie

KasiaK78 (online)

Post #4

24-09-2017 - 12:26:47

Gorlice 

To może jakaś szybka porada jak prawidłowo namalować brwi? Moje całkiem nie wyszły ale się przerzedziły, muszę to uzupełnić jakoś ale mam dwie lewe ręce do tego, nigdy nie malował brwi.

NST, Er 95%, Pr 90%, HER2+++, Ki67 50%; T1c, G1, Ia
BCT, 6 x TCH + 11 x herceptyna, radioterapia,17 m-cy tamoxifen + reseligo, od 27.03.'19 symex + reseligo

retko (offline)

Post #5

15-05-2018 - 17:56:18

Ja bym spróbował się dowiedzieć u znajomych trochę w tej kwestii. Sądzę, że to może być dobry pomysł smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 436
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018