Makijaz permanentny brwi - czy mozna?

Wysłane przez Larysa60 

Larysa60 (offline)

Post #1

22-11-2018 - 00:11:21

Warszawa 

Witam wszystkich serdecznie! Mam takie pytanie: od lat lecze sie onkologicznie, ponad 15 lat temu mialam nowotwor piersi, jestem po amputacji lewej piersi, od 4 lat niestety mam przerzuty do kosci. Lecze sie w Otwocku, jestem energiczna, mloda duchem, zawsze usmiechnieta, radosna, chyba najbardziej pozytywnie nastawiona osobe w naszym szpitalu, kochajaca zycie podrozniczka, pomimo silnego bolu... Ostatnio moja kochana corka namawia mnie na makijaz permanentny brwi (od zawsze marzylam miec ladne brwi, jestem zadbana i elegancka kobieta a brewki mi nie wyszly smiling smiley. Nie wiem, czy przyjmujac co miesiac Zoledronian oraz Faslodex moge sobie pozwolic na ten zabieg? Czytalam rozne opinie, ale chcialam uslyszec Wasze, drogie Panie smiling smiley Pozdrawiam wszystkich cieplutko i zycze duzo zdrowia.

fianiebieska (offline)

Post #2

22-11-2018 - 11:11:01

Warszawa 

Niektóre gabinety wymagają zgody lekarza prowadzącego, więc najlepiej pytać swojego lekarza duży uśmiech

fianiebieska opowiada

Larysa60 (offline)

Post #3

22-11-2018 - 19:18:58

Warszawa 

Kosmetyczka mojej corki wlasnie pytala o to samo, moja lekarka nie stwierdzila przeciwskazan. Tak czy inaczej, chcialam uslyszec rowniez inne opinie. Lekarze sie myla i niestety - dosc czesto.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 460
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018