Opalanie natryskowe

Wysłane przez Masza70 

Masza70 (offline)

Post #1

15-07-2011 - 21:19:45

Jutro idę się opalić do gabinetu mojej koleżanki kosmetyczki.
Ponoć jest to zabieg całkowicie bezpieczny, ponieważ samoopalacz nie przenika do krwiobiegu a zostaje jedynie na naskórku.
Jego wadą natomiast jest nietrwałość.
Choć może się to okazać zaletą.
Widziałam już pomarańczowych ludziów na ulicy...
W każdym razie ja jutro ewentualnie będę przekonywała wszystkich, że ja być biały człowiek ;P
Co o tym myślicie?
Wolno nam?
Bo tak normalnie przecież nie możemy się opalać.

Magda (offline)

Post #2

16-07-2011 - 09:12:26

Jastrzębie Zdrój 

oczkomnie lekarz zabronił...że żadne opalanie nie wchodzi w grę solaria i te sprawy...zrobisz co będziesz uważała za stosowne? ZDROWIE najważniejsze bo uroda szybko przemija oczko

filipinka35 (offline)

Post #3

16-07-2011 - 12:38:24

Masza ja bym nie ryzykowała ale zrobisz co uwazasz. Tylko po co ci to ?

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

metka (offline)

Post #4

16-07-2011 - 20:55:10

Fajna sprawa - kiedyś się tym interesowałam, dobrze, że mi przypomniałaś smiling smiley powinno być bezpieczne, bo przecież z naświetlaniem i gorącem nie ma to nic wspólnego - jedyne co, to zorientowałabym się czy strumień tego barwnika nie jest silny, żeby łapki nie zbił...

Aaaa, doczytałam, że dziś miałaś na to iść. I co? jak wrażenia? wyszła czekoladka czy marchew? winking smiley

"Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)

amor (offline)

Post #5

17-07-2011 - 11:37:56

Siemianowice Sl. 

Maszo i jak wyszło?
Jak dziewczyna ma ochotę na takie opalanko ( to tylko barwi naskorek) to niech robi! Sprawianie sobie przyjemnosci to wazna częsc życia!

jolitka121968 (offline)

Post #6

17-07-2011 - 17:00:46

Stalowa Wola 

Myślę ,że to jest bezpieczne.To jest barwnik ,więc niema powodu do niepokoju.A jeżeli chodzi o słońce to strasznie mi go brakuje.Kocham słońce i opalanie ,a przez tego skurwiel-raka- to już nie dla mnie.

wiwibis (offline)

Post #7

26-01-2013 - 06:26:27

knurów 

witam ja właśnie też chciałam skorzystac z takiego opalania ale nie wiem czy mozna, dużo tu nie ma opisanego czy można czy nie, ja mam komunie w maju i chciałam skorzystać, może ktos mi doradzi jak juz korzystała z tego typu opalania. pozdrawiam

b_angel (offline)

Post #8

26-01-2013 - 10:39:17

radom 

Opalanie natryskowe to nic innego jak samoopalacz tylko bardziej trwały.
Ale ja osobiście nie polecam bo potem zostają plamy ciemniejsze na ciele, których nie mozna doszorować ....
Ja łykam tabletki z betacarotenem (ostanio Ekspert pisał, ze mozna smiling smiley ) i używał balsamu lekko brązującego z Ziai - i efekt jest wystarczający uśmiech ....

Od czasu do czasu korzystam też z solarium - ale jest to zawsze kilka minut - nie więcej ....

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

imaginatione (offline)

Post #9

16-12-2013 - 16:38:13

Ja wolę solarium winking smiley ale zależy co kto lubi winking smiley

wojowniczka (offline)

Post #10

06-02-2014 - 15:21:12

Moim zdaniem to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto efekt też mizerny więc faktycznie zostaje sobie zadać pytanie, właściwie do czego to mi potrzebne...?

Kiwi (offline)

Post #11

08-05-2014 - 21:58:37

Ja bym chętnie poopalała się natryskowo, ale to jest po prostu drogie. Słyszałam jednak, że przynosi zdumiewające efekty - wygląda naturalnie, zostawia równomierną opaleniznę itd. Ja bardzo chętnie, tylko ta cena...

sunandflower (offline)

Post #12

08-11-2014 - 15:34:14

Solarium również wygląda naturalnie o ile się z nim nie przesadzi. A tak na prawdę samoopalacz też dobry, ale w umiarze.

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #13

13-04-2015 - 09:28:33

No właśnie, natryskowe opalanie to nie jest solarium i tak naprawdę jest to tylko koloryzacja skóry. Nie powinno zaszkodzić, ale może warto jest skonsultować się wcześniej z lekarzem, aby nie doszło do czegoś niepożądanego. No i jest kwestia tego, że jeżeli nigdy nie miałyśmy podobnego zabiegu to możemy zwyczajnie być uczulone na ten środek, a to też nieprzyjemne smiling smiley

Kass (offline)

Post #14

13-04-2015 - 14:50:38

Natryskowe opalanie jest zdecydowanie mniej szkodliwe niz np. solarium. Oczywiscie jest to sama chemia, wiec nie jest to zdrowe, ale raz na jakis czas mysle, ze mozna sobie pozwolic. smiling smiley Moja szwagierka opalila sie w ten sposob na swoj wlasny slub.. wygladala slicznie, rowna, zlota opalenizna.. ja mam ochote sobie zafundowac taka na te wakacje, tylko boje sie troche, ze opalenizna zejdzie, zanim wyjade.. pyta

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #15

23-04-2015 - 15:50:00

To jaki problem umówić się dzień przed wyjazdem albo dwa? smiling smiley

annzaw (offline)

Post #16

23-04-2015 - 16:17:39

Tarnów 

przypadkiem tu trafilam, nie wiem co to za trauma z tym opalaniem, moja doktorka jak wrocilam czarna z nart w dolomitach tylko podziwiala jaki mam ladny kolor. Wszystko w badmiarze szkodzi ale o zakazie opalania nic nie slyszalam. jedynke radioterapeuci zalecili oslaniac naswietlana piers przez dwa lata.

Kass (offline)

Post #17

23-04-2015 - 19:44:24

@ Jolasik - jesli dobrze pamietam, taka oplenizna zmywa sie z kazdym prysznicem i trzyma sie ok. tygodnia.. dlatego w/g mnie chyba bardziej sie przydaje na specjalne okazje.

Aniu - opalanie ogolnie w nadmiarze jest niewskazane w zwiazku z ryzykiem raka skory, tym bardziej dla tych bladolicych - do ktorych ja naleze - opalam sie na roz, brazowieje dopiero po paru dniach.. takiego na przyklad hebanu to u mnie nigdy nie bedzie mozna podziwiac.. winking smiley

I sam pobyt na sloncu jest zalecany - w celu uzupelnienia wit. D, bo jasne, ze w ten sposob najlatwiej organizmowi dostarczyc, ale to tez co innego niz opalanie.. winking smiley

marzusia (offline)

Post #18

28-04-2015 - 01:15:06

Cieszyn 

z tego co obiło mi się o uszy,pewnie w jakimś programie tv,to srodek koloryzujący używany do opalania natryskowego jest wykonywany z wyciągu z buraka więc szkodliwy nie jest

ania87 (offline)

Post #19

07-05-2015 - 21:53:35

Dziewczyny korzystałyście z tego opalania? Mam swój ślub w czerwcu i wstępnie zapisałam się na takie opalanie, bo wiadomo przy białej sukience chciałabym ładnie wyglądać a nie jak bladziok jakiś winking smiley Z tego co rozmawiałam z panią doktor to mówiła, że nie ma większych przeciwwskazań tym bardziej że zrobię to raz czy dwa razy, pani która się tym zajmuję też mówiła że jest to całkowicie bezpieczne.

iwciam (offline)

Post #20

07-05-2015 - 22:11:43

Ania ja osobiście skorzystałabym, składniki preparatu barwiącego powodują głębokie nawilżenie oraz odżywienie skóry. Zapobiegają również jej wiotczeniu i starzeniu. Preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, nie barwi skóry na nienaturalny kolor, nie przyczynia się do powstawania przebarwień. Preparat, stosowany przy zabiegu, ma postać delikatnej brązowej mgiełki, co pozwala na równomierne jego nałożenie. Efekt zabarwienia skóry na brązowo-złocisty kolor jest wynikiem reakcji chemicznej z aminokwasami znajdującymi w warstwie rogowej naskórka. Pozdrawiam i nie dajmy się zwariowaćbuzki

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

ania87 (offline)

Post #21

08-05-2015 - 10:56:14

Dziękuję Ci bardzo za radę buzki

rastka (offline)

Post #22

07-09-2015 - 19:45:16

Jeżeli ktoś traktuje to jako jednorazowy "zabieg", żeby na krótki okres zrobić małą matamorfozę to ok. Ale ogólnie to odradzam. Trochę to kosztuje, a efekt jest na bardzo krótko. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Amazonki.net (Administrator), berni , etruzilka , renatar
Gości: 393
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018