Depilacja

Wysłane przez Halinka 

Halinka (offline)

Post #1

06-11-2011 - 23:21:20

Mam serdecznie dość męczenia się z hm... mocno owłosionymi nogami - od dołu do samej górychichot Nęci mnie fotoepilacja, ale czy nam wolno? Czytam przeciwwskazania i tam różnie pisząbezradny A u mnie w mieście akuratnie promocjachichot

sssabina (offline)

Post #2

09-12-2012 - 19:02:56

Właśnie dziewczyny, czy są jakieś przeciwskazania do epilacji (depilacji laserowej)?
Czasami piszą, ze choroby nowotworowe, czasami w ogole nie piszą, a czasami że choroby nowoworowe w stanie czynnym, ponieważ depilacja to również osłabienie organizmu.
Pytałyście sie moze kiedyś swoich lekarzy onkologów?
W natchnieniu kupiłam sobie grupon i teraz zastanawaiam się czy ja mogę isc na ten zabieg.
W sumie jestem juz 3 lata po operacji, tylko tamoksyfen mi pozostał. I mam zamiar wydepilowac bikini, a nie cycuszka, czy pachy.
Wiec raczej nie powinnien mi taki zabieg zaszkodzic jakoś specjalnie, czy jakiegos kolegę raczka przywołac?
Nigdzie w sieci nie znalazłam opinii, że laser mógłby wpłynąć na rozwój choroby.
Pytałam eksperta, ale jak narazie nie ukazała się odpowiedz. Może Wy coś poradzicie?

sssabina

iwciam (offline)

Post #3

09-12-2012 - 19:48:42

ja też chciałabym wiedzieć czy mogę "zalaserzyć"myśli

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

iwciam (offline)

Post #4

09-12-2012 - 19:53:04

Halinko, teraz zobaczyłam że otwarłaś ten wątek ponad rok temu, skorzystałaś wtedy z tej promocji? Widać pozostałe amazonki nie mają tego problemugrinning smiley

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

Halinka (offline)

Post #5

09-12-2012 - 20:23:58

Niestety - ostatecznie z braku czasu i kasy nadal wyglądam jak yetithe finger smiley

amor (offline)

Post #6

09-12-2012 - 21:21:42

Siemianowice Sl. 

rotfl P o roku czasu to juz na pewno! smiling smiley Halinko łap za zwykła golarkę i przed lustrem delikatnie zlikwidujesz włosiętasmiling smiley

agawa (offline)

Post #7

11-12-2012 - 13:03:08

okolice 

a może jednak plastry lepsze? w Rossmanie są na różne częśli ciała; i całkiem tanie oczko
*
Się mi przypomniała moja konstrnacja, gdy film "Ile waży koń trojański?' oglądałam - tam jest scena, gdy pewna pani rękę podnosi i tam widać taaaki kłąb chichot 20 lat temu normalka; dziś... ups bezradny I jak to się czasy zmieniają chichot

Janina.S (offline)

Post #8

11-12-2012 - 18:38:38

widły Soły i Wisły 

Agawo a gdzie ten "kłąb ' widziałaś u konia oczko czy aby nie był to zad ?

..nie , nie , sprawdziłam u wujka googla - kłąb - przednia część konia .duży uśmiech

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

ira (offline)

Post #9

11-12-2012 - 18:53:22

Pabianice 

Janinko, to była przednia część pani (z kłębem kłaków pod pachą) śmiech

agawa (offline)

Post #10

11-12-2012 - 23:00:19

okolice 

śmiech
u konia kłęb winking smiley
u pani kłąb duży uśmiech

sabinamusial (offline)

Post #11

20-09-2013 - 12:41:06

najlepsza i najbardziej bezpieczna będzie depilacja woskiem

justyna81 (offline)

Post #12

05-11-2013 - 12:15:18

Ja depilacje robiłam sobie kiedyś u kosmetyczki ale bolało jak diabli więc się zniechęciłam i teraz mam elektryczną maszynkę ale siostra kupiła sobie podobny do tego zestaw - na allegro- i jest ok. smiling smiley
Używała aplikatora z woskiem miodowym z szeroką rolką natomiast nie używała tego drugiego aplikatora z woskiem różanym do skóry delikatnej z wąską rolką ( on jest do bikini).

monique (offline)

Post #13

21-11-2013 - 09:49:24

Kraków 

Depilacja woskiem jest bardzo bolesna i może podrażnić skórę sad smiley
Osobiście preferuję depilację laserową.

imaginatione (offline)

Post #14

16-12-2013 - 16:38:57

Depilacja laserowana pewno jest genialnym wynalazkiem, więc może warto spróbować? Normalną depilację muszę wykonywać co 3-4 dni, a laser pozwala na cieszenie się brakiem włosków przez długi czas winking smiley

edit:usunięto link reklamowy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 16-12-2013 - 20:16:29 przez myszka.

marzeniasenne (offline)

Post #15

03-02-2014 - 10:54:56

Warsyawa 

Mnie na depilację laserową nie stać, mimo, że z perspektywyc zasu na pewno jest opłacalna, chocby w przeliczeniu na czas jaki poświęcamy temu całe życie. Na tę chwilę zostaję przy depilatorze Philipsa. Z czasem idzie się przyzwyczaić i siadam do tej czynności co 2 tygodnie.

Kiwi (offline)

Post #16

08-05-2014 - 22:00:01

Myślę, że też bym się na to skusiła, ale podobno i tak po latach włoski na nowo odrastają. winking smiley

patiko (offline)

Post #17

21-07-2014 - 10:05:45

Ja jednak tradycyjnie cały czas depiluję się woskiem winking smiley. A jak czasami niezbyt dokładnie to zrobię to w wolnej chwili usuwam niesforne włoski pęsetą.

sunandflower (offline)

Post #18

16-10-2014 - 17:01:17

Może spróbuj depilacji laserowej w jakimś salonie kosmetycznym?

Jolcia (offline)

Post #19

16-04-2016 - 16:23:09

Podbijam wątekuśmiech
Cholernie mnie to kusi już od jakiegoś czasu.
Opinie lekarzy są podzielone, wujek google pisze, że przeciwwskazania tylko przy czynnej chorobie nowotworowej.
Czy któraś z Was jednak próbowała epilacji laserem?

Kass (offline)

Post #20

16-04-2016 - 22:04:21

Jolciu, ja sie podepne. Jestem wlasnie po rozmowie z siostra, ktora mnie na ten temat podedukowala, i sama tez mam na nia ochote.

Nie przypuszczalam, ze moga byc jakies przeciwwskazania.. nawet mi do glowy nie przyszlo.

Siostra kilka lat temu miala kilka sesji w okolicach bikini (obie z sis niestety mamy na co narzekac). Bylo fajnie przez pare lat, ale jak widac efekt nie jest staly, bo mowi, ze musi sie znowu umowic. Mowila mi o roznicy miedzy dwoma rodzajami depilacji laserowej, jedna to tylko laser (IPL?), a druga to elite (lub cos podobnego) - laser polaczony z pradem..? (tak zrozumialam).. moze troche przerazajaco brzmi, ale podobno skuteczniejszy.

Jakby ktos cos wiedzial wiecej, to ja rowniez chetnie poczytam. Niestey inne metody depilacje daja marne efekty w moim przypadku, wiec stwierdzilam, ze pooszczedzam...

Jolcia (offline)

Post #21

19-04-2016 - 13:17:51

No i co Kass, idziemy robić za króliczki doświadczalne? duży uśmiech

Kass (offline)

Post #22

20-04-2016 - 13:18:48

Nooo..smiling bouncing smiley Na poczatku maja jestem umowiona z moim dermatologiem, to sie wywiem co, gdzie i jak. Troche sie boje, ze jest juz prawie lato, i 3 sesje x 3 tygodnie bez slonca przed i po moze mnie skutecznie uziemic. .. Daj znac, jak sie dasz wylaserowac wczesniej. smiling smiley

magda2411 (offline)

Post #23

20-04-2016 - 13:58:13

Olsztyn 

... a ja czekam na Wasze foto grinning smiley

Rudzia (offline)

Post #24

20-04-2016 - 15:02:35

Warszawa 

A ja... poczekam na dziewczynki w realu i ... będę dotykać te gładkości
(Kass wsiadaj w samolot i dawaj tu do Nas chichot!) (Jolcia Ty masz bliżejśmiech ha ha ha )

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Jolcia (offline)

Post #25

20-04-2016 - 20:44:54

4 maja, godzina 13:20 proszę trzymać kciuki za króliczkę Jolę stres
Rudasku, to kiedy się umawiamy na głaskanie? przewraca_oczy

Kass (offline)

Post #26

22-04-2016 - 02:49:19

Jolciu, koniecznie zdaj relacje. Trzymam kciuki za pupe niemowlecia (efekt lasera na skore). duży uśmiech

Rudasku moj ukochany, bede w Polszy w tym roku, tylko jeszcze dopracowujemy pore roku. Taka mam ochote Was wszystkie usciskac, ze az boli!!!! jezor

(co do glaskania to nie wiem, ja fstytlifa jestem skromniś)

Rudzia (offline)

Post #27

22-04-2016 - 12:03:25

Warszawa 

Jolusiu... króliczku, cudaczku, brzdącu Ty mój serce ukofany, no mus nam się spotkać! i to jeszcze może przed tą "gładzią" co? ha ha
Daj mi po dotykać jeszcze przed jezor abym miała porównanie chichot

Kass... no to radość w mym sercu hula rotfl, cieszę się okrutnie hot smiley na Twój przyjazd hot smiley
a co do tego Twojego "fstytlifa jestem" to... coś się wymyśli oczko może jak u Greya?przewraca_oczy... oczka mi zasłonimy i... będę dotykać i dotykać i dotykać mniam

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Jolcia (offline)

Post #28

22-04-2016 - 20:33:52

Oczywiście, zdam relację Kasiutak. A kiedy wybierasz się do Polski? W jakieś konkretne miejsce, czy gdzie Cię oczy poniosą? I nie bój żaby, ja też wstydliwa bardzo jestem grinning smiley
Zakupić trzeba czerwony dywan tak Zapowiada się ekstra spotkanko z głaskankiemsmiling bouncing smiley

Rudasku mójserce, no przecież wiesz, że zawsze chętnie się z Tobą spotkambuziak.
Ale Ty bidulko jesteś taka ciągle zapracowana, że aż strach pociesza
Podotykać chcesz mówisz? A co na to chłop? jezor

Figama (offline)

Post #29

06-03-2019 - 11:52:29

Warszawa 

Ja stosuję głównie depilację woskiem. Na nogach sprawdza się doskonale, bo można ją wykonywać samodzielnie. Uważam, że stosowanie maszynki to strata czasu. Z kolei krem jest zbyt drogi do stosowania na tak dużej powierzchni skóry.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 377
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018