Kosmetyki do pielęgnacji biustuduży uśmiech

Wysłane przez karolina21 

karolina21 (offline)

Post #1

24-11-2011 - 18:17:20

Strzelce Krajeńskie 

Założyłam ten wątek z nadzieją, że przyda się on nam wszystkim, bez względu na kompletność naszych kobiecych klat. Odkąd zrobiłam rekonstrukcję zaczęłam zastanawiac się co zrobić aby ostała pierś, która obecnie jest w nie najgorszym stanie, w takim na długo pozostała. Problem w tym, że wiele kremów ujedrniających zawiera w swoim składzie roślinne fitoestrogeny. Czy my możemy używać tych kremów czy raczej dać sobie spokój. a może znacie jakieś bezpieczne i zarazem skuteczne kosmetyki do biustów?

Halinka (offline)

Post #2

24-11-2011 - 20:38:02

Ponoć krem Push up Clareny (79 zł!!!) jest rewelacyjny - wiem od dobrej znajomej, która ma ogromne piersi i dba, żeby nie spadły jej całkiem na brzuch. Piszą, że zawiera ekstrakty roślinne, ale czy mają na myśli fitoestrogeny - tego nie wiem.
Ja masuję kremem do masażu z arniką Lirene i myślę, że więcej nie trzeba, byle systematycznie.
Pisałam w innym wątku, że kupiłam olejek ze słodkich migdałów. Dodaję go do kremu do twarzy, a on zmiękcza i wygładza buzię, więc może spróbuję i do piersi? Ale dopiero po wymianieoczko

karolina21 (offline)

Post #3

04-12-2011 - 15:42:44

Strzelce Krajeńskie 

Halinko boję się fitoestrogenów, a poza tym przestraszyła mnie też cena.
Nie oczekuję cudów, bo ich nie ma więc wolę coś tańszego.....wynalazłam chwalone przez wiele osób
masło Ziaji Rebuild- ukierunkowane ujędrnianie...bez fitoestrogenów i przystępna cena...czy dołaczę do zadowolonych klientek,
to dopiero sie okażeoczko

dani (offline)

Post #4

19-10-2012 - 14:21:50

Hahaha.....Se posmaruję mój_prawy_co_to_go_już_cztery_lata_ni_ma...chichot
Cofeenka, żeby być wiarygodnym, to warto się najpierw przedstawic, a nie od razu marketing i naganianie.niedowiarek
Ach, ta dzisiejsza młodzież....załamka

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

amor (offline)

Post #5

19-10-2012 - 16:50:06

Siemianowice Sl. 

A znacie cos na porost biustu? Co by posmarowac, jak Dani , tą pierś co jej nie ma i moze nowa wyrosnie? Oczywiscie calkowicie zdrowiutka?uśmiech
Tylko-POSMAROWAC ,żadne tam krojenie i nadziewanie silikonami!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 19-10-2012 - 16:51:38 przez amor.

dani (offline)

Post #6

19-10-2012 - 17:12:28

Se trzeba zajrzeć na stronkę polecaną przez koleżankę_coffenkę.
Slogan na pierwszej stronie głosi :

Zaproponujemy ciekawe rozwiązania
- SZYTE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB !!!

Nic tylko korzystać. Coś do smarowania też pewnie mają.duży uśmiech

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

filipinka35 (offline)

Post #7

19-10-2012 - 19:48:15

Ooooo ta ja se posmaruje i niech ta co teraz w zwisie jest sie podniesie nieco rotfl

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

amor (offline)

Post #8

19-10-2012 - 23:35:33

Siemianowice Sl. 

"SZYTE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB" - aaaaaaaaaaaaaaaaamto może nam coś uszyją?????duży uśmiech
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 373
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018