SYNOWE I ZIĘCIOWIE !

Wysłane przez ewcia20066 

ewcia20066 (offline)

Post #1

14-08-2012 - 17:23:34

Kiedy zachorowałam nie wyobrażałam sobie opieki nade mną,mojego męża i trzech synów.Dwóch dorosłych, żonatych i najmłodszego...wówczas 13-to latka.
Nie miałam na ten czas pojęcia, co mnie czeka w czasie chemio i radioterapii.
Nie podejrzewałam,ze przejdę,momentami istne piekło.
Pomogła mi moja synowa ,Justynka.Żona średniego syna,Piotra.
Mogłam na Nią liczyć w kazdej chwili...tak jest do tej pory!
Ponieważ mąz musiał pracować,zająć sie domem i najmłodszym synem,Justynka była cały czas obok mnie.
W czasie chemii pomagała przejśc mi najgorsze momenty.Zaspokajała moje kulinarne zachcianki.Zmieniała posciel,sprzątała...nie zawsze było to miłe.
Przy radioterapii pomagała zaopatrywać poparzenia.Niejednokrotnie czekała ,po parę godzin aż zostanę napromieniona,w IO.
Potem,po operacji pomagała w domu, w sciąganiu chłonki,zmieniała mi opatrunki,jezdziła ze mna na zmiany opatrunków i inne zabiegi do Instytutu.
Teraz ,kiedy jestem w trakcie opieki paliatywnej pomaga mi równiez,bardzo dużo.W domowych porządkach.Okna to Jej"działka".Moze myje je za często...ale jakze fajnie widzieć swiecące słoneczko,przez czyste szybki.
Jestem bardzo zadowolona i kocham Ją jak "córkę"...to bardzo miła i pracowita dziewczyna.
Ma teraz maleńką córeczke,moją wnusię,Juleczkę.Podziwiam Ją za to,ze godzi obowiązki swoje ,domowe z moimi potrzebami!
Jestem dumna ze swojej Synowej!

Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia.przewraca_oczy

kasiaf (offline)

Post #2

14-08-2012 - 17:41:28

SZKLARĘBA 

Ewciu to ,że masz taką cudowną synową to jest w dużej mierze Twoja zasługaduży uśmiech
Po prostu jesteś fantastyczną teściową!!!okbuzki
Chciałabym ,żeby kiedyś moja teściowa tak ciepło powiedziała o mnie ale....ja się chyba nie doczekam,bo moja tesciowa kocha tylko swoją córeczkęthe finger smiley,której nikt do pięt nie dorastathe finger smiley.
Jest dobrą kobietą,dużo nam pomogła i dalej to robi ale....to taka typowa tesciowa od dowcipówchichotthe finger smiley
czyli na 102 the finger smileyhot smiley

- Żyj! - powiedziała nadzieja.
- Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie.

amor (offline)

Post #3

22-09-2012 - 19:51:01

Siemianowice Sl. 

Jestem teściową dopiero od tygodnia , ale chciałabym zawsze utrzymac tak dobre relacje z zieciem jakie są teraz. Przyjęłam go jak syna ,ktorego niegdy nie miałam i jakiego zawsze chciałam miec. PO prostu jestem szczęsliwa ,ze takiego męzczyznę wybrała moja corka i zrobię wszystko by i on był zadowolony z tesciowej! smiling smiley Chciałabym za rok napisac podobne słowa! smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 22-09-2012 - 20:05:15 przez amor.

Wioletta (offline)

Post #4

23-09-2012 - 09:26:11

Ciechanów 

Ewciu,
Masz wspaniałą Synową, mam nadzieję że jej o tym mówisz,często jest tak, że osoby nam bliskie często o tym nie wiedzą, że są dla nas ważne.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 427
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018