Zajęcia poza lekcyjne?

Wysłane przez Makara 

Makara (offline)

Post #1

25-04-2022 - 19:45:48

Warszawa 

Czy wasze dzieci chodzą na zajęcia poza lekcyjne,jakie?
czy warto dzieci jeszcze męczyć poza szkołą?

Lela2021 (offline)

Post #2

28-04-2022 - 10:44:37

okolice Wrocławia 

Cześć. Moje chodzi na sport, żeby się poruszać i mieć przyjemność z dzieciństwa. Ten sport moje dziecię wybrało samo, bo lubi, a na próbę zawsze na jedną lekcję posyłam na różne zajęcia dodatkowe(za darmo dogaduję się z prowadzącym i zawsze na jeden raz się zgadzają) i samo sobie wybiera. Ma chodzić, ale z przyjemnością.

Amputacja metodą Maddena: NST G2 10 mm. ER:80% PR:80% Her-2(+2) -FISH dał wynik negatywny, ki67:2-15% węzły chłonne II i III piętra 0/12. po operacji Reseliego, Tamoksyfen. Po usunięciu "dołu" Aromek.

Marianna88 (offline)

Post #3

13-05-2022 - 12:53:40

A coś w kwestii nauki czytania?

bozena89 (offline)

Post #4

17-05-2022 - 21:23:08

Najlepiej kupic jakieś pomoce dydaktyczne.

MarlenaKutko (offline)

Post #5

30-05-2022 - 11:54:26

Nauka czytania to jedno z większych wyzwań z jakimi musi zmierzyć się nasze dziecko na początku swojej drogi edukacyjnej. Jakby nie spojrzeć to opanowanie płynnego czytania jest długotrwałym procesem, a umiejętność czytania ze zrozumieniem ma ogromne przełożenie na sukcesy szkolne. Dlatego musimy planować naukę naszego dziecka zawsze mając na myśli dłuższą perspektywę. Oczywiście najlepszym podejście będzie połączenie nauki z zabawą bo to zawsze daje najlepsze rezultaty. Co do samych metod to nauczania to najbardziej popularne jest czytanie sylabowe i globalne. Nic nie stoi na przeszkodzie by w odpowiednim czasie wykorzystać elementarz do nauki czytania - [czytamsobie.pl] zwiększając tym samym tempo i efektywność działań. Pamiętajmy o cierpliwości oraz poświęceniu potrzebnego czasu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-05-2022 - 11:54:40 przez MarlenaKutko.

nowatutaj (offline)

Post #6

29-10-2022 - 19:04:44

Makara
Czy wasze dzieci chodzą na zajęcia poza lekcyjne,jakie?
czy warto dzieci jeszcze męczyć poza szkołą?

Makara, poruszyłaś bardzo ciekawy temat, a nawet bardzo bardzo ciekawy temat. Dlaczego piszesz, że dziecko ma się męczyć poza szkołą? Uważam, że zajęcia pozalekcyjne powinny być ukierunkowane albo na poznawanie nowych rzeczy, albo na rozwijanie pasji dziecka. Nie powinno na pewno go to męczyć. Wręcz przeciwnie, samo powinno zabiegać o takie zajęcia.

Domyślam się czemu tak napisałaś... Sama przez długi czas miałam takie samo podejście, ale zmieniło mi się, kiedy zrezygnowałam z edukacji dziecka w szkole i przeszłam z nim na nauczanie domowe. Skoro siedzę w domu, to mogę poświęcić 2-3 godziny dziennie aby korzystając z otrzymanych bezpłatnie pomocy naukowych oraz platformy edukacyjnej, wypełnić z nim obowiązek szkolny. Zapisałam swojego syna z pomocą Centrum Nauczania Domowego do szkoły przyjaznej edukacji domowej. Zamiast młody miał siedzieć po 5-8 godzin dziennie w szkole i dosłownie się w niej męczyć, to po przejściu na ED ma dużo więcej czasu, a wiedzą i umiejętnościami nie odbiega od reszty kolegów. Zaoszczędzony czas pożytkuje na gry komputerowe, naukę angielskiego oraz jazdę konną. Można? Można smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 506
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022