Powrót do pracy po operacji oszczedzającej i radioterapii

Wysłane przez anna70 

anna70 (offline)

Post #1

05-06-2017 - 11:29:30

Po półrocznym zwolnieniu po operacji oszczędzającej szykuję się do powrotu do pracy. Muszę postarać się od lekarza o zaświadczenie o zakończeniu leczenia i wybrać się do medycyny pracy. Martwi mnie tylko to, że przed powrotem do pracy nie będę miała zrobionych żadnych badań kontrolnych. A w głowie zawsze tli się niepewność, a co jeśli ..... Miałyście robione badania przed powrotem do pracy, czy też wracałyście w ciemno tak jak ja?

lulu (offline)

Post #2

05-06-2017 - 12:55:36

k/Kwidzyna 

Przecież będziesz miała okresowe kontrole, więc nie będziesz pozbawiona opieki. Złożyłaś papiery na orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? Jeśli nie to składaj, bo szkoda stracić przywileje.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

anna70 (offline)

Post #3

05-06-2017 - 13:04:21

Nie złożyłam, bo przy mojej pracy przywileje nie miałyby szans, raczej musiałabym szukać innej pracy. Chcę jednak wrócić i pracować, wtedy szybciej dojdę do normalności.

lulu (offline)

Post #4

05-06-2017 - 17:16:04

k/Kwidzyna 

Nie wszyscy pracodawcy chętnie godzą się na przywileje pracowników, ale czasem im się opłaca, bo mogą skubnąć kasę z PFRON.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

anna70 (offline)

Post #5

06-06-2017 - 09:23:20

Tak z ciekawości zapytam po operacji oszczędzającej i usunięciu dwóch czystych wartowników jaki stopień niepełnosprawności mogłabym uzyskać?

Al_la (offline)

Post #6

06-06-2017 - 10:15:14

k/Warszawy 

Jeśli zakończyłaś leczenie umiarkowany, później lekki.
Niektóre osoby nawet w trakcie leczenia dostają umiarkowany. "Co kraj to obyczaj" bezradny

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 434
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018