delegacje i wyjazdy na targi

Wysłane przez topologia 

topologia (offline)

Post #1

23-08-2019 - 09:58:23

Zdarzyło się Wam kiedyś wyjechać w podróż służbową na parę tygodni?!? Moja firma szykuje objazd po różnych branżowych targach i mam wziąć w tym udział - pierwszy raz będę na takim wydarzeniu i nie wiem, czego się spodziewać. Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami z podobnych delegacji?!? Teoretycznie mamy wszystko gotowe, przygotowane i zaplanowane w najmniejszych szczegółach... ale zawsze może się zdarzyć coś, co zaburzy te założenia. I lepiej wiedzieć jak się zachować, niż zrobić z siebie pośmiewisko/ofiarę losugafa

topologia (offline)

Post #2

26-08-2019 - 10:57:14

topologia
Zdarzyło się Wam kiedyś wyjechać w podróż służbową na parę tygodni?!? Moja firma szykuje objazd po różnych branżowych targach i mam wziąć w tym udział - pierwszy raz będę na takim wydarzeniu i nie wiem, czego się spodziewać. Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami z podobnych delegacji?!? Teoretycznie mamy wszystko gotowe, przygotowane i zaplanowane w najmniejszych szczegółach... ale zawsze może się zdarzyć coś, co zaburzy te założenia. I lepiej wiedzieć jak się zachować, niż zrobić z siebie pośmiewisko/ofiarę losugafa
No wiecie, firma robiąca na nam materiały promocyjne na targi - swoją drogą polecam http://eventlogistica.com/oferta/stoiska-targowe-wystawowe na przyszłość - nie zajmie się raczej zapewnieniem kompleksowej instrukcji, jak się zachowywać w nieprzewidzianych momentach. Do tego potrzeba doświadczenia: własnego albo cudzego, żeby wyciągnąć wnioski i naukę... to jak, mogę na Was liczyć???

Kuba (offline)

Post #3

26-08-2019 - 13:33:16

Gogolin 

Nie tolerujemy tu spamerów. Wynocha i to szybko!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 396
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018