Kobiety w dojrzałym wieku smiling smiley

Wysłane przez Al_la 

Al_la (offline)

Post #1

04-07-2015 - 16:01:42

k/Warszawy 

O tym, jak cieszyć się życiem - nie myśleć o przebytej chorobie (rak piersi) i być szczęśliwą mówi Urszula Dudziak [www.wysokieobcasy.pl]

Bardzo Ją lubię. Dla mnie Ona ciągle jest młoda i pełna energii uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Krynia58 (offline)

Post #2

04-07-2015 - 16:49:36

Warszawa 

Świetny artykuł. Dzięki Alu uśmiech

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Kass (offline)

Post #3

04-07-2015 - 16:57:38

Fantastyczny wywiad. smiling smiley I tak zupelnie nie dziwi, ze Bakula to przyjaciolka, ze zareczona, ze Bogus jest jaki jest, ze uwielbiala prof. Bartoszewskiego.. bo to taka wlasnie kobieta. grinning smiley Ale chyba jednak wymysla z ta metryka.. 72??? winking smiley

Al_la (offline)

Post #4

04-07-2015 - 17:06:54

k/Warszawy 

Chyba nie [pl.wikipedia.org] uśmiech

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Kass (offline)

Post #5

04-07-2015 - 17:31:35

wcale ale to wcale nie wyglada.. podziwiam tak

Al_la (offline)

Post #6

04-07-2015 - 17:40:21

k/Warszawy 

Dobry fotograf oczko

Tu jest takie nieartystyczne...

Co nie zmienia faktu, że dobrze się trzyma ok

Maja048 (offline)

Post #7

04-07-2015 - 20:27:51

Wronki 

Przeczytałam na fb... Bardzo p. Urszule lubię jako osobę i artystkę...Super śpiewa...śledzę Jej życie od początku kariery...bo to mój czas...Ma wspaniałe córki...robią swoje i nie gwiazdorzą jak inne...Przeczytałam już kiedyś,że jest szczęśliwie zakochana...z wzajemnością...Dzisiaj po przeczytaniu wywiadu stwierdziłam,że wszystko przede mną...Uśmiechnęłam się, gdy mówiła,że nie odbierała telefonu od p. Bogusia..."stchórzyła"...Gdy byłam młoda i piękna to moja koleżanka po takiej samej mojej akcji powiedziała : najpierw ciągniesz wzrokiem a potem mrozisz...Dzisiaj też wycofałam się jak rak...wstydniś
Alla patrząc na powyższe zdjęcie...chyba TE z VATem tak mają...łącznie z moją skromną osobą...sercebuzki

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-07-2015 - 20:28:25 przez Maja048.

Agaba190 (offline)

Post #8

05-07-2015 - 07:50:53

k/Warszawy 

Wspaniała kobieta. Oby taki więcej było.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Rudzia (offline)

Post #9

05-07-2015 - 08:48:20

Warszawa 

Aluś Ty to jesteś super buziak, umiesz wyszukiwać "perełki" i dajesz mnóstwo radości, nadziei.
Ja zalatana oczko ...z wiadomych powodów ha ha, nie grzebię w necie, w gazetach...jakoś tak łapię te swoje życie i chcę
z niego jak najwięcej wycisnąć. Wpadam tu i...mam "full service". Dziękuję Ci buziak
Co do wywiadu...
Pani Ula to jest dopiero zajefajna chichot kobieta! Takie właśnie winnyśmy być zawsze!!! ok
Dużo mądrości z niej bije...dużo optymizmu i jakże dużo miłości serce.
Cieszę się, że są takie kobiety co to nie przekreślają siebie bo... wiek, bo zmarszczki, bo choroba, bo...co ludzie powiedzą zly
Nie mam takiej metryczki jak ona ale...wiem, że żadna cyferka z przodu 4,5,6,7...nie dyskwalifikuje do SZCZĘŚCIA!
Podpisuję się pod jej słowami iż :
"Na miłość nigdy nie jest za późno. Miłość odradza, upiększa, uszczęśliwia. To najpiękniejsza rzecz, jaką obdarowała nas natura. Powtórzę: nigdy nie jest na nią za późno! Nawet jak mamy 80, 90 lat. Dopóki żyjemy."

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

elisabeth (offline)

Post #10

05-07-2015 - 19:01:44

Lubuskie 

Urszula Dudziak jak stare wino (im dłużej dojrzewa tym lepsze) .Na tym ostatnim zdjęciu podoba mi się bardziej od tych w młodości,tylko pozazdrościćok

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

WitaJola (offline)

Post #11

13-02-2017 - 09:53:41

Ja podziwia Panią Urszulę ale i np. też Agatę Młynarską [www.fakt.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 508
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018