Prośba o wypełnienie ankiety

Wysłane przez chudzinska 

chudzinska (offline)

Post #1

20-10-2016 - 07:31:41

Dzień dobry smiling smiley
Jestem studentką fizjoterapii i w celu napisania pracy magisterskiej przeprowadzam ankietę dotyczącą oceny zabiegów fizjoterapeutycznych po operacji usunięcia piersi. Zachęcam serdecznie do wypełnienia i z góry dziękuję.

Link do ankiety:
[www.survio.com]

marzusia (offline)

Post #2

20-10-2016 - 13:36:17

Cieszyn 

Nie miałam zabiegów fizjoterapeutycznych więc jakich mam udzielać odpowiedzi skoro taka ewentualność nie została w ankiecie przewidziana

dziubas (offline)

Post #3

20-10-2016 - 14:35:43

Gdańsk 

a ja "wpadłam na ścianę" już przy pytaniu o wiek bo mam 60+VAT i pytaniu o miasto bo mieszkam w dużym pow. 500 tys m, ponadto jestem po operacji oszczedzajacej a nie radykalnej... dalej juz nie zaglądałam... smiling smiley myśle , ze to wynika z faktu, ze mało miała Pani do czynienia z "amazonkami" dotychczas, ale myśle , że formułę tej ankiety mozna na pewno poszerzać, bo wtedy wiecej osób ankietę wypełni, radzę równiez udać sie do jakiegos Stowarzyszenia Amazonek a może nawet do Akademii Walki z Rakiem i tam też amazonki na pewno chetnie pomogą tak, tak wiec poczekam na sugerowane zmiany...duży uśmiech

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 20-10-2016 - 14:36:44 przez dziubas.

chudzinska (offline)

Post #4

21-10-2016 - 07:33:31

marzusia
Nie miałam zabiegów fizjoterapeutycznych więc jakich mam udzielać odpowiedzi skoro taka ewentualność nie została w ankiecie przewidziana

Marzusia, jeśli nie miałaś przeprowadzonych zabiegów to jest to ankieta nie dla Ciebie - ja piszę pracę na temat oceny ich skuteczności, a nie czy rahabilitacja w Polsce jest przeprowadzana u wszystkich potrzebujących. Nie mniej jednak dziękuję za podjęcie próby wypełnienia ankiety winking smiley

chudzinska (offline)

Post #5

21-10-2016 - 07:37:59

dziubas
a ja "wpadłam na ścianę" już przy pytaniu o wiek bo mam 60+VAT i pytaniu o miasto bo mieszkam w dużym pow. 500 tys m, ponadto jestem po operacji oszczedzajacej a nie radykalnej... dalej juz nie zaglądałam... smiling smiley myśle , ze to wynika z faktu, ze mało miała Pani do czynienia z "amazonkami" dotychczas, ale myśle , że formułę tej ankiety mozna na pewno poszerzać, bo wtedy wiecej osób ankietę wypełni, radzę równiez udać sie do jakiegos Stowarzyszenia Amazonek a może nawet do Akademii Walki z Rakiem i tam też amazonki na pewno chetnie pomogą tak, tak wiec poczekam na sugerowane zmiany...duży uśmiech

Ma Pani rację, przeoczyłam te szczegóły wprowadzając ankietę do platformy internetowej.
Skonsultuję z promotorem czy decydować się na przeprowadzenie ankiety u kobiet po mastektomii czy również po zabiegu oszczędzającym pierś. Dziękuję za uwagi smiling smiley Na pewno wstawię poprawioną formę jak już coś ustalę, choć faktycznie z korzyścią dla mnie byłoby rozszerzyć zakres osób, które mogą ankietę wypełnić.

dziubas (offline)

Post #6

21-10-2016 - 10:37:35

Gdańsk 

jeszcze jedna uwaga... choć nie zagladałam głebiej w ankietę, powyższysz powodów zastanawiam sie, czy chodzi pani o striste zabiegi fizykalne czy np obejmuje to również, np pneumatyczny drenaż limfatyczny, reczny drenaz limfatyczny, gimnastykę i kąpiele wirowe.

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 485
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022