Pomoc przy pracy licencjackiej

Wysłane przez aga0289 

aga0289 (offline)

Post #1

21-11-2010 - 14:35:25

Radom 

Witam wszystkie Amazonkismiling smiley

Drogie panie, mam do was ogromną prośbę. Piszę pracę licencjacką na temat "Rekonstrukcja piersi kobiet po mastektomii- rehabilitacja i sposoby rekonstrukcji" potrzebne mi są jakiekolwiek informacje na ten temat. Bardzo była bym wdzięczna za wasze informacje i opowieści na swoim przykładzie. Także będę bardzo wdzięczna jeśli któraś z was poda mi strony internetowe lub artykuły o rekonstrukcji.Bardzo dziękuję za każdą pomoc i poświęcony czas. Wszelkie informację proszę przesyłać na mojego maila aga0289@vp.pl z tematem "Rekonstrukcja piersi - Amazonki".

Pozdrawiam Agnieszkasmiling smiley

agawa (offline)

Post #2

21-11-2010 - 15:59:07

okolice 

Ago, zajrzyj tutaj:[amazonki.net]
Zebrałyśmy tam wszelkie informacje, opowieści, wątpliwości...
Jeśłi też pozwolisz, podzielę się swoją refleksją dotyczącą naszej współpracy z różnymi osobami poszukującymi pomocy przy pisaniu prac licencjackich, magisterskich, czy innych...
Z mojego doświadczenia wynika, że chętniej nawiązujemy satysfakcjonujący obie strony kontakt, gdy osoba prosząca o pomoc, prosi o wypełnienie konkretnego kwestionariusza, ankiety, gdy zadaje odpowiednie pytania. Ale też, gdy mamy przekonanie, że zależy jej na współpracy właśnie z nami....
Twoją prośbę można odczytać trochę tak: "ja wiedzy nie mam... a Wy ją macie... No to mi ją podajcie na tacy".
... hm... nie chce mi sie szukac informacji za Ciebie. Bo dlaczego miałabym to robić myśli

agawa (offline)

Post #3

26-11-2010 - 22:43:10

okolice 

No normalnie jakaś złośliwa i wstrętna jędza jestem... Aż się sama siebie boję...
Bo rady udzieliłam. Bo dobre intencje miałam. Bo Adze chciałam pomóc. Bo jakieś zastare zapędy nauczycielskie mam. Bo mi zależy na mądrych przyszłych pokoleniach. Bo marzę o tym, aby za lat kilka/naście/dziesiąt mądrzy ludzie się opiekowali_zajmowali chorymi onkologicznie...
A dziewczę po prostu zniknęło...
Się przestraszyło?
A może jednak nie jestem ja taka wstrętna...? Bo przecież Al_la napisała prawie to samo gdzie indziej na ten sam tekst. I tez jest cisza. A Al_la przecież tez chce dobrze....
A może poradnik trzeba napisać_jakiś? Dla młodych_poszukujących_wiedzy?

dani (offline)

Post #4

26-11-2010 - 23:09:29

Przecież napisała,żeby na maila pisać...
Tu już nie będzie zaglądać, bo i po co....duży uśmiech

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

agawa (offline)

Post #5

26-11-2010 - 23:18:06

okolice 

A napisałaś? ście?
Bo może ja się czepiam?

dani (offline)

Post #6

26-11-2010 - 23:28:18

Pewnie....chichotCałą pracę napisałam i wysłałam...niedowiarek

agawa (offline)

Post #7

26-11-2010 - 23:36:19

okolice 

.. uff... czyli praca napisana. Dzięki, Dani przewraca_oczy Ku potomności radocha

dani (offline)

Post #8

26-11-2010 - 23:44:48

Taka wiesz...W moim stylu...oczko
Tylko zapomniałam zbindować.eye popping smiley

agawa (offline)

Post #9

27-11-2010 - 00:04:20

okolice 

W Twoim stylu, czyli wnikliwa i mądra. A przy okazji napisana z polotem i inteligencją. Tylko takie chciałbym czytać. Szkoda, że muszę czytac inne... A może byś chciała napisac jakąś pracę? Mogę_pomogę the finger smiley

Haniap. (offline)

Post #10

27-11-2010 - 16:24:52

Poznań 

Aga popieram Ciebie w całej rozciągłości brawo Niech młoda troszkę poszpera i pomyśli. Praca ma być w końcu jej.... my swoje mamy napisane - naszym życiem. No nie? uśmiech

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

aga0289 (offline)

Post #11

30-11-2010 - 14:56:51

Radom 

Dziękuję za wszelką pomoc naprawdę nie trzeba "bo i po co" przecież ja nie wiem jak to jest i no jak to pięknie któraś ujęła " nie chce mi się szukać więc dajcie mi wszystko na tacy" :/ a właśnie tego nie oczekiwałam chciałam chociaż jakiegoś naprowadzenia powiedzenia czegoś od siebie albo chociaż tytułu książki wartej zobaczenia. Ahhh i a propos mam wiele informacji na ten temat artykułów i książek. Nie sądziłam że tak zostanę odebrana. Nieczułość to wasza druga dewiza?? Najwyraźniej tak.

betty (offline)

Post #12

30-11-2010 - 15:14:49

aga, tu nie chodzi o nieczułość..........
wystarczyłoby tylko z Twojej strony, abyś poszukała w odpowiednim wątku (gdzie masz skarbnicę wiedzy) lub zadała konkretne pytania
wypełniałam już wiele ankiet dla studentek, ale tylko te, które były konkretne
poczytaj co trzeba, a potem pytaj - odpowiemy............

dopiszę bo zapomniałam - agawa podała Ci nawet link do konkretnego wątku, że tak powiem na tacy...........

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-11-2010 - 15:16:06 przez betty.

lulu (offline)

Post #13

30-11-2010 - 15:19:17

k/Kwidzyna 

aga0289, w poście #2 miałaś podane gdzie masz zajrzeć, więc Twoje sugestie co do złego traktowania Ciebie nie są uzasadnione.
Nie jesteś pierwszą osobą która chciała naszej pomocy. Tylko na ogół osoby wiedzą konkretnie czego chcą, albo proszą o wypełnienie konkretnej ankiety, albo proszą o napisanie "wypracowania" na zadany temat. Przecież Ty wiesz najlepiej, a przy najmniej powinnaś, co konkretnie jest Ci potrzebne. smiling smiley

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

dani (offline)

Post #14

30-11-2010 - 15:20:51

A ja nie odpowiem...
Aga straciła u mnie szansę....Oberwało Jej się, bo nie potrafiła dotrzeć do grupy, którą ma badać, nie potrafiła usiąść i pomyśleć, jak sformułować pytania...
A jak oberwała za to po uszach, to wytoczyła armatę....
Obwiniła drugą stronę, bo ona jestem ok....
Jeśli chodzi o Age, .....nieczułość jest moją drugą dewizą....
Tylko muszę pomyśleć, jak brzmi moja pierwsza dewiza.....???myśli

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-11-2010 - 15:21:32 przez dani.

agawa (offline)

Post #15

30-11-2010 - 17:32:07

okolice 

... czy teraz już mnie rozumiecie, że mi się już nie chce młodych uczyć?...
wymiękam
odpadam
w smutku się zapadam
jestem bezradna
nie potrafię
chyba wolałabym na kasie w Biedronce siedzieć, niż tzw młodą_inteligencję uczyć płacze
może się przekwalifikuję myśli
to pisałam ja... czyli: 'któraś'...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-11-2010 - 17:38:58 przez agawa.

suchal (offline)

Post #16

30-11-2010 - 17:34:31

Uzdrowisko 

Popieram Dani Twoje stanowisko...
Odpowiedź na prośbę została udzielona( tak jak mówi Lulu).
Aga0289, zadajesz nam pytanie i sama sobie na nie odpowiadasz. Mówię tu o nieczułości.
Wystarczy wejść i poczytać na wątek podany. Tam wypowiadają się właśnie amazonki , do których kierujesz pytanie.
Ale jak się nie chce czytać.... to lepiej snuć insynuacje.
Pozdrawiam.Następna... któraś.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-11-2010 - 17:36:16 przez suchal.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 362
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022