Re: Ankieta do pracy licencjackiej

Studentka fizjoterapii 2018 (offline)

Post #1

29-12-2018 - 14:53:18

Witajcie!
Jestem studentką fizjoterapii i wybrałam sobie temat mojej pracy licencjackiej: Postępowanie fizjoterapeutyczne u kobiet po mastektomii . Mam do wyboru miedzy pracą badawczą a poglądową. Do badawczej potrzebowałabym około 30-40 kobiet, które odpowiedziałby na anonimową ankietę. Proszę, jeśli dacie rade napiszcie pod tym postem, czy byłbyscie chętne mi pomóc- ankieta byłaby w 100% anonimowa . Wtedy będę wiedziała, ile mniej więcej kobiet odpowie na nią i automatycznie zrobię taką ankietę i ją wstawię tutaj smiling smiley Pisałam już na forum, jedna z Pań odpowiedziała ze myśli ze znajdzie sie tyle osób.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na Wasz odzew ! smiling smiley

dziubas (offline)

Post #2

29-12-2018 - 15:33:36

Gdańsk 

studentko! serce nie ma sensumnożyc tych samych postów na forum i czekac az zgłosza sie chetni do wypełnienia ankiety, umieśc ankiete na forum i zobaczysz ile osób wypełni, jeżeli zawężasz przedmiot badania tylko do mastektomii, to mniej osob znajdziesz chetnych, tymczasem problrm fizjoterapii po operacji piersi to wazna rzecz, ja np mam po oszczedzajacej po radioterapii obrzęk ręki , onkolodzy bagatelizuja z gruntu sprawę rehabilitacji po operacji, a ta nam sie nalezy jak psu miska zupy i chodzi o to aby to w tych waszych ankietach było przedstawione, czy pacjentaka musi sie upomnieć o skierowanie na rehabilitacje czy fizjoterapie?czy onolog nie powinien z klucza kazdej takiego skierowania proponiowac?, wiadomo, ze sa kolejki, w moim WCO czeka sie rok!!! to tez trzeba nagłasniać! jestem peewna, ze znikomy procent amazonek korzystała z zabiegów! tu na forum prawie sie o tym nie wspomina! życze Ci, żeby Twoja ankieta przydała sie do poprawy tej sytuacji a nie wyladowała w szafie promotota! duży uśmiech

Al_la (offline)

Post #3

29-12-2018 - 18:11:56

k/Warszawy 

Dziubas, ma rację. Problemy fizjoterapeutyczne dotyczą również kobiet po operacjach zachowujących pierś.

Ja chętnie wypełnię ankietę, ale nie wiem, czy będę pomocna, ponieważ temat "Postępowanie fizjoterapeutyczne u kobiet po mastektomii" tylko częściowo mnie dotyczy. Fizjoterapię po mastektomii miałam tylko w czasie pobytu w szpitalu (pewnie z 5 godzin) i polegała ona jedynie na prostych ćwiczeniach.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

goja66 (offline)

Post #4

02-01-2019 - 20:40:45

Ozorków 

a gdzie ta ankieta? Ja też nie miałam rehabilitacji po zabiegu...jakiś blady zestaw ćwiczeń( ale nie dziś -bo za świeża rana ….)Może napiszmy w końcu jak to wygląda..Bo to smuteczek jakiś jest....Ja zapał miałam , ale nie było mi wolno ( chirurg zabronił)..A niech żesz Pani tak tą ręką nie macha -bo się szwy rozjedą...Owszem klin dostałam po operacji od razu...Ale pięciu dniach w szpitalu usłyszałam ,źe mogę spać na boku ,a rękę na klin zarzucić na boku,,,,Cudowna pozycja ...Do dziś tak śpię...….
Pani rehabilitnantka -była szybsza niż wschód słońca....Miła -ale jak widziała ,że ręką ruszam jakoś -to pędziła dalej.....

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Amazonki.net (Administrator), berni , etruzilka , renatar
Gości: 372
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018