praca licencjacka- jakość życia po mastektomii

Wysłane przez kingafizjo 

kingafizjo (offline)

Post #1

08-03-2019 - 21:30:48

Witam serdecznie!

Jestem studentką III roku fizjoterapii i piszę pracę licencjacką na temat jakości życia kobiet po mastektomii i zwracam się do Pań z ogromną prośbą, by poświęcić chwilkę czasu na wypełnienie mojej ankiety. Ankieta składa się z dwóch części: pierwsza część to standaryzowany kwestionariusz odnośnie jakości życia osób chorujących na nowotwory, w tym przypadku jest to rak piersi, a druga część składa się z indywidualnych pytań. Wiem, że już pewnie mają Panie po uszy wypełnianie ciągle tylu ankiet uśmiech jednak byłabym baaardzo wdzięczna za wypełnienie mojej ankiety uśmiech jeśli jest coś nie jasnego albo jeśli mają Panie uwagi to proszę o komentarz uśmiech

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

link do ankiety [www.survio.com]

Al_la (offline)

Post #2

10-03-2019 - 22:19:37

k/Warszawy 

Nie wypełniłam, bo to ankieta dla osób w trakcie leczenia.
Ale sobie poczytałam i ....jest to ankieta dla osób po mastektomii, więc po co pytanie o chorą pierś, której nie ma?

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

kingafizjo (offline)

Post #3

11-03-2019 - 06:54:28

Właśnie ta pierwsza część to jest ankieta standaryzowana, której treści zmienić nie mogę, a na którą bardzo nalegała moja p. Promotor... może umówmy się, że to pytanie będą Panie pomijać a ja zaznaczę że ono po prostu Pań nie dotyczyło. Pozdrawiam i dziękuję za komentarz smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-03-2019 - 06:55:21 przez kingafizjo.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 357
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018