„ Jakość życia kobiet po zabiegu mastektomii ze szczególnym uwzględnieniem ich aktywności ruchowej” - anonimowa ankieta

Wysłane przez patrycja11 

patrycja11 (offline)

Post #1

20-11-2019 - 16:34:02

Witam,

Jestem studentką fizjoterapii i piszę pracę magisterską. W tym celu moja prośba do Was o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety, która znajduję się w poniższym linku: [forms.gle]

Bardzo proszę o pomoc oraz z góry dziękuję.

Pozdrawiam

goja66 (offline)

Post #2

21-11-2019 - 21:16:38

Ozorków 

No nie da się zrobić tej ankiety...U nas amazonek nie ma odpowiedzi pojedynczych ..No zwykle mamy leczenie skojarzone czyli kilka możliwości wyboru jest konieczne ...Ech...
Ankieta od czapy...
jakie objawy miałam po usunięciu piersi : NO WSZYSTKIE
Jakie leczenie zastosowano : NO KAŻDE...
No troszkę więcej trzeba się przyłożyć do ankiety...No niestety...Bo takie to mnie obrażają ( żarcik -ale nie tak do końca )

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

Hunter (offline)

Post #3

22-11-2019 - 07:37:37

Niestety Goja ma rację. Jak się pisze pracę (jakąkolwiek) a magisterską to już w ogóle, to trzeba mieć pojęcie na dany temat. Swoją drogą dziwne, że te ankiety są jak z jednej fabryki, zawsze mają ten sam tytuł...

G2, T1cNo, Er 100%, Pgr 100%, Ki67 50%, NST, BCT, radioterapia, Symex+Reseligo, 2020 wlewy z kwasu Zoledronowego co pół roku.

dziubas (offline)

Post #4

22-11-2019 - 10:49:23

Gdańsk 

wczoraj pisałam tu post ale "mi sie skasował", więc przy okazji, ze znowu tu trafiłam - dorzucę "conieco" do tego ogródka!!! i z Hunter sie zgadzam!!! my tu na forum odnosimy wrazenie, że nie tylko kandydaci na licencjatów i magistrów nie znaja przedmiotu swoich prac ale także PROMOTORZY! niedowiarek nawet w kwestii rodzajów operacji piersi, która jest dość często poczatkiem i podstawą rozpoczęcia leczenia! operacja może być radykalna lub oszczędzająca! tak tak z grubsza biorąc!wstydniś a wszyscy w ankietach w tytule wymieniaja mastektomię!wnerwiony dobrze! mozemy sie nie upierac abyście prawidłowo tytulowali ankiety i prawidłowo je konstruowali! ale wtedy wasza praca nada sie tylko do przysłowiowej szuflady albo szafy! nikt żadnych madrych wniosków dla dobra przyszłych pokoleń nie przeczyta, nie wyciągnie i nie przekaże dalej (tzn. lekarzom w ogóle, onkologom w szczególności i tym w rządzie, którzy odpowiedzialni sa za stan słuzby zdrowia! wnerwiony sorki! nie jestem wściekła, jak pokazuje emotka, tylko zdeterminowana, żeby w tym temacie wreszcie przemówic ludziom do rozsądku!bo obowiązkiem jest, żeby licencjat czy magistrant w swojej pracy zamieścił ankietę, czyli górnolotnie to ujmujac - przedstawił badania! ale promotorowi zależy , zeby odfajkowac procedure prowadzenia licencjatów czy magistrantów! I dobrze, zeby opiekunowie czy promotorzy o tym sie dowiedzieli wreszcie! Bo my amazonki wciąż liczymy na pomoc! także z waszwj strony! Ze Wasze ankiety trafia do ludzi, którzy podejmuja decyzje dotyczace naszego zdrowia i życia! A nie do szuflady czy szafy!!! Uff!!! może wystarczy na raz?myślizałamkazmeczony
W pierwszym watku w dziale w, mktórym Pani napisała swoja prośbę, jest informacja dla Was, i zarazem przypominam forumowiczom, ze ten apel jest/był skierowany także do nas! Nie nalezy wypełniac nieprecyzyjnych ankiet!!!tak
[amazonki.net]

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 22-11-2019 - 10:53:09 przez dziubas.

goja66 (offline)

Post #5

22-11-2019 - 20:16:45

Ozorków 

Dziubas -jak Ty to ładnie i logicznie i mądrze napisałaś ...Ukłony ...Tak jest ...Sama prawda..Te powtarzalne i nic do niczego nie wnoszące ankiety są ...no są do d....Bo nikomu w niczym nie pomoże (Dziubas to pięknie ubrał w słowa).Nawet może zaszkodzić ...No chyba ,że jako następna do szuflady....Szuflady , która się już nie domyka i jest pełna takich bzdurek...

Dziewczyny od ankiet : Wy się przyłóżcie -pogadajcie nawet tylko z jedną amazonką na początek...A my też chętnie pomożemy ...Ale słuszna uwaga Dziubasa -no niech promotor też to wie -że nie mamy akceptacji dla tego rodzaju ankiet ..

goja66 (offline)

Post #6

22-11-2019 - 20:21:38

Ozorków 

Patrycja11 -to nie jest jakoś personalnie do ciebie dziecko...Ale jak chcesz coś wiedzieć ….i chcesz nam pomóc ...to przyłóż się tak z sercem do tego...
Bo Hunter ma racje -te ankiety są niemal takie same ...A jak nie chcesz -to skopiuj sobie jakąś z archiwum..ech

patrycja11 (offline)

Post #7

22-11-2019 - 22:23:27

Bardzo dziękuję za uwagi. W najbliższym czasie postaram się poprawić ankietę.
Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 536
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022