Ankieta do pracy magisterskiej

Wysłane przez mazi_r 

mazi_r (offline)

Post #1

01-12-2020 - 19:13:27

Witam. Jestem studentką pielęgniarstwa i piszę pracę magisterską o jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, której link podaję poniżej. Jest anonimowa a wszystkie informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Dziękuję za udzielone odpowiedzi i życzę dużo zdrówka.

[forms.gle]

Witam wszystkich. Jestem studentką pielęgniarstwa i pisze pracę magisterską na temat jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Poniżej umieściłam link do ankiety, która bardzo pomoże mi w napisaniu pracy. Udział mogą wziąść również osoby po operacji oszczędzajacej.

[forms.gle]

mazi_r (offline)

Post #2

02-12-2020 - 14:28:32

mazi_r
Witam. Jestem studentką pielęgniarstwa i piszę pracę magisterską o jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, której link podaję poniżej. Jest anonimowa a wszystkie informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Dziękuję za udzielone odpowiedzi i życzę dużo zdrówka.

[forms.gle]

Moi drodzy tamten link nie działał prawidłowo bo miał możliwość edycji i ciągle coś było zmienione w pytaniu pierwszym.
Przesyłam prawidłowy link do ankiety. Oczywiście gdyby ktoś chciał zapoznać się z wynikami ankiety zapraszam do kontaktu: piotr_kkw@interia.pl

[forms.gle]

Witam wszystkich. Jestem studentką pielęgniarstwa i pisze pracę magisterską na temat jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Poniżej umieściłam link do ankiety, która bardzo pomoże mi w napisaniu pracy. Udział mogą wziąść również osoby po operacji oszczędzajacej.

[forms.gle]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 456
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018