Kochani pomóżcie uzupełnić ankietę! Razem przyczynimy się do rozwoju nauki i zwiększenia świadomości na temat fizjoterapii! smiling smiley

Wysłane przez studentka_fizjoterapii1 

studentka_fizjoterapii1 (offline)

Post #1

04-02-2021 - 14:37:44

Ocena stanu wiedzy kobiet po mastektomii na temat dostępnej fizjoterapii
[forms.gle]
Dziękuje Wam za pomoc smiling smiley

Al_la (offline)

Post #2

10-02-2021 - 14:52:46

k/Warszawy 

6. Ile razy w tygodniu odbywają się zabiegi fizjoterapeutyczne?

Kiedy, teraz?
Teraz nie mam zabiegów, zaznaczyłam, że miałam tylko w czasie pobytu w szpitalu.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

dziubas (offline)

Post #3

10-02-2021 - 23:15:11

Gdańsk 

Studentko! serce Czy świadomie zawężona została ankieta do kobiet po mastektomii? Czy wiadomo Ci, ze w przypadku raka piersi stosuje się nieraz operacje oszczędzającą zamiast mastektomii? myślipyta Jeżeli uważasz, że "przyczynimy się do rozwoju nauki i zwiększenia świadomości na temat fizjoterapii!" to chyba powinno to dotyczyć wszystkich kobiet po raku piersi bez względu na rodzaj operacji. Ani kobiety ani lekarze nie pamiętają o roli fizjoterapii czy rehabilitacji nawet po operacji. Nie wspomnę ile się czeka na termin, by trafić w końcu na zabiegi. W moim CO w Gdańsku przed pandemia czekało się ponad rok! Życze satysfakcji po napisaniu pracy a wcześniej zebrania wystarczającej ilości ankiet. uśmiech

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-02-2021 - 23:22:54 przez dziubas.

Post #4

02-03-2021 - 13:38:12

Dziubas, decyzja o zawężeniu ankiety tylko do mastektomii została świadomie podjęta, ze względu na zbadanie wiedzy właśnie tylko u tej grupy kobiet, a nie u wszystkich po leczeniu chirurgicznym, aby wyniki były konkretne i jasne odnoszące się do tematu mojej pracy magisterskie.
Pozdrawiam smiling smiley

Post #5

02-03-2021 - 13:40:56

Jeśli Pani zaznaczyła, że odbywały się tylko podczas pobytu w szpitalu, należy zaznaczyć tyle dni ile Pani była w szpitalu.
Pozdrawiam smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 836
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018