Ocena jakości życia kobiet po leczeniu raka sutka.

Wysłane przez GochaF15 

GochaF15 (offline)

Post #1

16-02-2021 - 19:29:37

Witam wszystkich.
Każda wypełniona przez Was drogie Panie ankieta będzie dla mnie na wagę złota....
Jestem pielęgniarką pracującą na oddziale chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Jednocześnie studiuję na wydziale pielęgniarstwa.
Po sugestii na forum i po dyskusji z promotorem postanowiłam trochę szerzej podejść do problemu modyfikując temat swojej pracy.

Piszę pracę magisterską na temat : Ocena jakości życia kobiet po leczeniu raka sutka.

Bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe i dlatego tym bardziej zależy mi, aby ankietę wypełniło jak najwięcej kobiet, ponieważ pozwoli mi to rzetelnie podejść do poruszanego tematu w mojej pracy.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam

[forms.office.com]

dziubas (offline)

Post #2

16-02-2021 - 21:41:41

Gdańsk 

na stronie 1 pkt. 7 powinna byc opcja <nie dotyczy>, bo sa osoby, które nie były w ciazy i nie rodziły,
na stronie 4 w opisie zamiast <mastektomia> powinno być <operacja raka sutka>,
pkt. 43 wypełnic, jeżeli wypadały włosy (?!) a po podsumowaniu strony okazuje sie, ze odpowiedź jest wymagana!
i dalej nie da sie ankiety wypełnić!

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 16-02-2021 - 21:43:26 przez dziubas.

GochaF15 (offline)

Post #3

17-02-2021 - 11:13:41

Dziękuję za sugestię i poświęcony czas. Poprawki naniesione.
Jeśli nie jest Pani zniechęcona to zapraszam ponownie do wypełnienia ankiety.
Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 683
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018